Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odwołanie od bana 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 08:48
Posty: 26
Miejscowość: Legnica
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od bana
Ciekawy jestem co się stało nie mogę się zalogować na konto , miałem bana na 2 dni i a teraz to nawet konta nie mam.
Wiem za co dostałem tego bana bo mój idiotyczny brat na kilka minut wszedł mi na kompa i wyzywał all ludzi ,nawet gma . Proszę odbanujcie mnie bo nie mogę żyć bez tej gry
Brat dostał już po twarzy,ale co sie stało to się nie odstanie przysięgam wam że to nigdy się nie powtórzy.
przepraszam szystkich za te nieprzyjemności,błagam o wybaczenie. Czy będe mógł zagrać swoim kochanym Jamrycerzem jeszcze kiedyś zagrać?
Albo proszę zamiencie tego bana chociaż na tydzień blokady konta pliss
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i jeszcze raz przepraszam wszystkich poszkodowanych


25 Maj 2011, o 22:43
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Brat, babcia, ciocia, wujek, dziadek, chrzestny, ojciec... :roll: \

Posłuchaj, to już nikogo nie interesuje. Nie możemy sprawdzić czy to Ty siedziałeś wtedy przy komputerze czy ktoś inny. Tak czy siak, Twoim obowiązkiem jest pilnowanie konta i nie podawanie hasło nikomu.


Postać nie zostanie odbanowana. Byłem przy tym, co się tam wydarzyło. Wchodziłeś po kolei na wszystkie postacie, aż w końcu dostałeś totalbana.

Zaczekajmy na odpowiedź GM'a.

_________________
Image - by Xarxas


25 Maj 2011, o 22:48
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 08:48
Posty: 26
Miejscowość: Legnica
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Wiem o tym że brat kilka razy właził na postacie mówił mi o tym pózniej z płaczem-ale wybaczcie mi proszę .
Może starczyłby chociaż zakaz grania przez tydzień? Przepraszam was wszystkich co się stało przez mojego porąbanego brata-i przez moją głupotę to potęgi n-tej.Proszę dajcie mi jeszcze jedną szanse bo nie wyobrażam sobie popołudnia po pracy bez mojej rozrywki jaką jest Taern.


25 Maj 2011, o 22:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Ban nie zostanie zdjęty, powody podał Ersar. Myślę, że GM, który banował również zdania nie ma zamiaru zmieniać. To Twoje konto i Ty odpowiadasz za jego bezpieczeństwo i wszystko co się na nim dzieje.

A w braci już dawno przestałem wierzyć.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


25 Maj 2011, o 22:55
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od bana
Sam dawałem bany na postacie a potem niestety musiałem wyjść więc total mnie ominął ale jakby nie to to sam bym Ci go wlepił i nie wierzę w brata/ciotkę/wujka biorąc pod uwagę Twoje zachowanie dotychczasowe na czacie w czasie eventów jak i po każdym updacie...obrażając administrację i graczy musisz liczyć się z banem i w takiej sytuacji tłumaczenie że złota rybka chlapnęła z akwarium na klawiaturę czy brat/siostra/wujek nic nie zmienia...ban nie zostanie cofnięty.

_________________
Image
Image


25 Maj 2011, o 23:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 08:48
Posty: 26
Miejscowość: Legnica
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Nikt nie chce mi wierzyć w to co się stało-ale jednak nigdy od początku mojego grania w tej grze nie popełniałem takich błędów.Każdy popełnia błędy-stało się to co sie stało. Panie GM-ie czy zamiast tego bana nie wystarczył by zakaz grania na tydzień?W zamian każdy kolejne przekleństwo i łamanie regulaminu gry skutkowało by skasowaniem konta z największą surowościa.Zawarłbym z rodzaj umowy której złamanie groziło by nieodwołalnym banem.Chce mi się teraz płakać z mojej głupoty-alę proszę o tom jedną jedyną szanse
Z poważaniem
Technik Budownictwa Drogowego


25 Maj 2011, o 23:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 08:48
Posty: 26
Miejscowość: Legnica
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Przecież można było zauważyć że podczas eventów-narzekałem to prawda ale nie wyzywałem ludzi i administracji gry-chyba zabiję brata i samego siebie za swój debilizm buuu
Uklękłbym wam na kolanach prosić o wybaczenie-przepraszam i proszę o to jedyną szansę.


Czy jest coś gorszego niżeli śmierć? Życie, jeśli pragniesz umrzeć.


Ostatnio edytowany przez Jamrycerz, 25 Maj 2011, o 23:24, edytowano w sumie 1 raz



25 Maj 2011, o 23:18
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od bana
A jaką mam pewność że znów nie powiesz że to tym razem siostra bluzgała czy kuzyn bądź kolega...? Nie mam takiej pewności więc ban pozostaje i to tyle z mojej strony.
Jeśli gra wywołuje u Ciebie agresję wobec rodziny i samego siebie to tym bardziej ban zostanie dla dobra Twojego i Twoich bliskich...

_________________
Image
Image


25 Maj 2011, o 23:22
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2011, o 08:48
Posty: 26
Miejscowość: Legnica
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Nie na serio nic rodzinie nie zrobię. Gra nie wywołuje agresji ale daję słowo jak się jeszcze raz takiego czynu bym dopuścił(niech mnie Boska ręka sięgnie) usuwacie mi konto na zawsze.Jedno przekleństwo,nieodpowiednie zachowanie -usuwacie konto.Oczywiście przeprosiłbym graczy i administracje .
Dajcie mi tą jedną jedyną szanse-proszę was wszystkich mimo mojego tragicznego i głupiego zachowania bo nie ma co się tłumaczyć bratem bo sam sobie jestem winny .

Pomyłki są nieuchronne między śmiertelnymi-przepraszam jeszcze raz....


25 Maj 2011, o 23:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Najpierw zasłaniasz się żałosną wymówka "brat", teraz jednak bierzesz winę i żałujesz za grzechy. Jeśli każdemu by odpuszczać winy za jedno "przepraszam" to nikt nie był by karany. Z tego co tutaj czytam nie był to jeden mały wybryk. Za małe wybryki nie dostaje się total ban na całe konto... To było coś ciężkiego, a na takie sprawy nie ma w ogóle odwołania.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


25 Maj 2011, o 23:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron