Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Reset statystyk 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Maj 2011, o 20:03
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Reset statystyk
Mam problem z grą gdy dziś wszedłem na kompa i włączyłem grę zaatakowały mnie kościele ok ale gdy chciałem włączyć ustawioną strategię i nie udało mi się a na dodatek wszystkie umiejętności miałem na zero to się zdziwiłem poza tym nie miałem na sobie żadnych ubrań oprócz majtek ale tego nie wliczajmy zbroja pierścienie kastet był w ekwipunku a nie na mnie zresetowano mi statystyki i umiejętności nie byłem na coś takiego przygotowany po klikałem se statystyki na szybko i tak se poklikałem tak że nie mogę założyć zbroi prosił bym was oto abyście przywrócili mi dawne ustawienia jeśli to możliwe lub zresetowali mi jeszcze ras statystyki to będę miał szansę poukładać sobie punkty te do dystrybucji na nowo tak jak powinny być poukładane wiem że miałem szansę je poukładać już raz ale jak pisałem wcześniej nie byłem na coś takiego przygotowany a gdyby nie zresetowały się te statystyki to nie miał bym problemu natomiast punkty umiejętności planowałem sobie wcześniej zresetować więc ten reset był mi poniekąd na rękę a i exp za walkę której nie byłem wstanie wygrać też było by fajnie mieć z powrotem prawie 8 tyś exp mi wzięło mam nadzieje że wysłuchacie mojego problemu i jakoś mi pomożecie bardzo was oto proszę i z góry dziękuję ;)

gracz : Chickem


26 Maj 2011, o 20:32
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Reset statystyk
Pojawilo sie juz takie zgloszenie. Niestety resetu nie bylo. Tak samo i tutaj. Praktycznie nie ma mozliwosci ponownego resetu.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


26 Maj 2011, o 21:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Reset statystyk
A to niby dlaczego ?

W opisie zmian było wiele ewidentnych błędów ... reset był zaskoczeniem dla wielu ...

To nie jest wyimaginowana prośba :)

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


26 Maj 2011, o 21:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Reset statystyk
To drugi temat z prosba PONOWNEGO resetu. A taki tam nie zostal wykonany, wiec analogicznie (nikt nie moze byc poszkodowany) tutaj tez nie zostanie.
Osobiscie dobralem staty i skille w 20 minut. To tak duzo czasu? Na dodatek bylo to darmo...

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


26 Maj 2011, o 21:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron