Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 kukik a knebel niesluszny 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
krejzolka napisał(a):
wiem za co wczoraj dostalam i niemam nic przeciwko bo zasluzylam, ale dla mnie warto bylo to pisac,
zazalenie zglaszam ze teraz mnie kuki zakneblowal nieslusznie , a wiem ze to on bo sam mi na pisal na czacie ze mam to co chcialam, bo niby podaje sie za gm-q ...ludzie pomyslcie zanim cos zrobicie
jak bym chciala sie podawac za gm-q to kazdy wie ze kolor ma gm a ja nie wiec bez przesady...

kuki ja nie omijalam knebli, ja logowalam sie na nowe postacie i kontynuowalam rozmowe piszac ze to nadal ja jestem, a skoro niewiesz to niekomentuj bo wprowadzasz w blad teraz, i jakos sam sobie knebla niedasz za to ze czytajacych w blad wprowadzasz.....co za ironia

tak na marginesie, co wam to daje ze bana dacie, jak sie zrobi nowe konto na nowym adresie email ?
jak by sie tak dokladnie przygladnac to nieda sie normalnie skutecznie gracza ukarac, bo na ip nie dacie bana bo sie nie da byscie musieli pol osiedla zbanowac , a problem jak ktos ma program zciagniety do zmiennego ip .

Wedle Twojego postu nie ma po co dawać knebli i bana, bo gracz i tak może je ominąć.
Nie ma po co karać za podszywanie się pod gm'a, bo przecież każdy wie, że ta osoba kłamie.
Więc wulgaryzmy, obraza, kradzieże powinny być dozwolone, bo przecież nie ma skutecznego sposobu na ukaranie gracza, tak?
Otóż zaskoczę Cię. Ban total skutecznie blokuję możliwość gry na DANYM komputerze, nie sprawdza adresu ip :) Są inne, lepsze, pewniejsze sposoby.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


28 Maj 2011, o 14:49
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
tak ODPISALEM Ci na priv, wiec jakos juz wiedziales/as, ze to ja

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


28 Maj 2011, o 14:50
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
tak bo sam napisales ze mam to co chcialam, pisales ze dostalam za podszywanie sie i podales mi teksty napisane czyli musiales cuzytac wszystko na tym czacie i sekuinde po mojej wiadomosci odrazu mi knebla dales
pozatym ty na tym czacie siedziales i upominales graczy

bubel niechodzi mi ze niema co banowac, chodzi mi oto ze permamentny ban niec nieda bo i tak zalozy sie nowe konto w kawiarence i potem mozna w domu grac, i nadal sie robi swoje, chodzi mi oto, ze jak karac to tak aby gracz to odczol , naprzyklad skasowac mu konto z calym dobytkiem, albo zresetowac mu konto do reza wraz z expem tak aby utracil wszystko, rary kase platyne i wszystko co mial zalozone, wraz z punktamy umiejetnosciami, aby byl tam gdzie jest ale bez eq, statow umiejetnosci, to jest bardzo dobra kara, pomyslcie otym


28 Maj 2011, o 14:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
krejzolka napisał(a):
tak bo sam napisales ze mam to co chcialam, pisales ze dostalam za podszywanie sie i podales mi teksty napisane czyli musiales cuzytac wszystko na tym czacie i sekuinde po mojej wiadomosci odrazu mi knebla dales
pozatym ty na tym czacie siedziales i upominales graczy

bubel niechodzi mi ze niema co banowac, chodzi mi oto ze permamentny ban niec nieda bo i tak zalozy sie nowe konto w kawiarence i potem mozna w domu grac, i nadal sie robi swoje, chodzi mi oto, ze jak karac to tak aby gracz to odczol , naprzyklad skasowac mu konto z calym dobytkiem, albo zresetowac mu konto do reza wraz z expem tak aby utracil wszystko, rary kase platyne i wszystko co mial zalozone, wraz z punktamy umiejetnosciami, aby byl tam gdzie jest ale bez eq, statow umiejetnosci, to jest bardzo dobra kara, pomyslcie otym


Permanentny ban jest tym samym co kasacja konta. Na dodatek skutecznie powstrzymuje przed założeniem nowego z danego komputera. Jest stosowany tylko w ostateczności, gdy dany gracz nie przynosi swoją personą nic, a nic dobrego. Gdy wprowadza tylko do Taernu zgorszenie.

Sprawę niesłusznego knebla moim zdaniem można zamknąć.
Tekst który napisałaś pozostawiał duże pole interpretacji przez co mógł być dwuznacznie zrozumiany. Radzę nie pisać podobnych rzeczy na przyszłość, bo spotkają się z takim samym (albo gorszym z racji recydywy) odwetem. Proszę również o polepszenie zachowania :) Pozdrawiam.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


28 Maj 2011, o 15:06
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
dziekuje za nic, za negatywne rozpatrzenie mojego zazalenia, tylko dlatego ze to skarga na gm-a
a co do mojego zachowania, nie mam pretensji kazde zachowanie jest jakos wytlumaczalne i ma swoje przyczyny...


28 Maj 2011, o 15:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
krejzolka napisał(a):
dziekuje za nic, za negatywne rozpatrzenie mojego zazalenia, tylko dlatego ze to skarga na gm-a
a co do mojego zachowania, nie mam pretensji kazde zachowanie jest jakos wytlumaczalne i ma swoje przyczyny...

Skarga z tego co zrozumiałem jest na Kukiq'a który jest moderatorem.
Nie rozpatrujemy odwołań od knebli, można pisać tylko odwołania od ban'ów.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


28 Maj 2011, o 15:13
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
to jest tak samo jak bys napisal : Mozemy kneblowac kogo chcemy za co chcemy a wy nam mozecie naskoczyc, bo wam jako graczom nie wolno sie od tego odwolac....


28 Maj 2011, o 15:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 12
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kukik a knebel niesluszny
Czemu zawsze ci pyskaci maja żale jakies za knebel, krzywda jakas wam sie dzieje?
Proponuje zamnac jape i poczekac do konca knebla i koniecznie wyciagnac wnioski ze swego zachowania
Jeszcze ie nie spotkałem z niesłusznym banem czy kneblem ale ciagle widze jakies głupie posty z żalami, po ile wy macie lat? po 10?


28 Maj 2011, o 17:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: kukik a knebel niesluszny
Draconix. Nie trzeba tego tak dosadnie opisywać. Krejzolka na pewno zrozumiała swój błąd i przemyśli swoje zachowanie. Temat zamykam, aby powstrzymać niepotrzebny spam.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


28 Maj 2011, o 18:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 152 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron