Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Skarga 1.06.2011 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Skarga 1.06.2011
Zglaszam skarge na skandaliczne zachowanie graczy z serwera s2 - nie jest to juz pierwsza sytuacja tego typu i nie jest to pierwszy wystepek wymienionych osob. Darowalem to do teraz, probowalem nie zwracac uwagi, zalatwic to dyplomatycznie - a jedyne z czym sie spotykalem to ublizanie i ponizanie. Przykro mi ale nie zamierzam i nie chce wiecej znosic tego typu sytuacji - gra ma byc w zalozeniu rozrywka i sprawiac przyjemnosc a Ci gracze skutecznie to uniemozliwiaja. Ponizej 2 ssy z sytuacji ktora mial miejsce na dzisiejszym czacie:

Image

Image

Poniewaz nie jest to pierwszy wystepek osob o ktorych mowie mam nadzieje ze Administracja podejmie stosowne kroki aby podobne rzeczy nie mialy miejsca w przyszlosci. Wulgaryzmy, wyzywanie, zastraszanie i ublizanie nie sa tym co buduje klimat w tej grze i nie dlatego zaczynalem w nia grac aby byc swiadkiem (a jak sie okazalo i ofiara) tego typu wykroczen. Prosze Administracje jak i GM s2 o zbadanie sytuacji. Z gory dziekuje.

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


1 Cze 2011, o 01:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Skarga 1.06.2011
Nie znam sytuacji na s2, ale z tego co tu zobaczylam moj werdykt bylby taki:
-Tobie knebla na 10 min za klotnie
-Combajnowi 60 za klotnie + obraze
- jeszcze z jedna czy dwie osoby by dostaly po 10 za uczestnistwo w klotni.
Bylo po 22:00 wiec na wulgaryzmy nie patrze (o tej porze raczej dozwolone). Jednak co do Combajna to tu i owdzie widzialam juz jego nick i to raczej w sytuacjach, ktore nie stawialy go w dobrym swietle (choc z pamiecia roznie bywa i czasem plata figle :P). Tak czy siak GMi s2 na pewna sie tym zajma, a Tobie doradzam nie kontynuowac bezsensownego konfliktu, a na przyszlosc wiecej dystansu do gry i graczy :)


1 Cze 2011, o 04:50
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Skarga 1.06.2011
Myst rozumiem Twoj punkt widzenia i nie neguje Twojego wyroku - zwroc jednak uwage na to co napisalem. Podobne sytuacje mialy miejsce juz wiele razy. Jak pisalem wczesniej - probowalem rozwiazac je w inny sposob. Knebel dla mnie - rozumiem nie jestem swiety - choc to nie ja zaczalem ta klotnie i staralem sie wybrnac z niej z twarza - kiedy jednak dolaczyly sie inne osoby - niestety takiego wyjscia juz mi nie pozostawiono. Staralem sie nie ublizac i nie obrazac - co do drugiej strony niestety nie moge tego powiedziec. Co do tego ze wulgaryzmy sa dozwolone - rozumiem spontaniczne przeklinanie pod wplywem emocji (choc biorac pod uwage ze dzieje sie to na czacie to takie stwierdzenie jest bezsensowne) - ale nie jezeli sa one kierowane w stosunku do innej osoby to nie jest to wulgaryzm ale obraza. Co do zachowania dystansu - probowalem - ale powtarzam po raz kolejny - nie jest to pierwsza sytuacja tego typu - ignorowalem lub staralem sie nie zwracac uwagi na poprzednie - tym razem jednak miarka sie przebrala - ile mozna to znosic? Dlatego wlasnie tym razem postanowilem polozyc temu kres i powierzyc ta sprawe administracji. Jezeli wyrok bedzie taki jak mowisz - przykro mi z tego powodu - sytuacja niebawem sie powtorzy a raczej watpie zebym zglaszal kolejna skarge - bo jaki w tym cel? Winni smieja sie w piesc i dalej robia swoje. Ale fakt pozostaje faktem - Wy tu rzadzicie i to Wasza gra ktorej zasady musze zaakceptowac. Choc nieukrywam ze nie na taki odzew liczylem. Ale moze to tylko moje odczucia. Pozdrawiam.

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


1 Cze 2011, o 05:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Skarga 1.06.2011
Podalam werdykt jaki bym zastosowala wyciagajac ta sytuacje z kontekstu, bo po prostu kontekstu nie znam (zreszta decyzje i tak podejma GMi/Modzi s2, ktorzy sa obeznani). Widze tez, ze zachowales wyzszy poziom kultury niz Twoj oponent, ale knebel dla Ciebi sluzylby nie ukaraniu Ciebie, ale daniu Ci czasu na ochloniecie, poniewaz widac, ze po prostu dzialales pod wplywem nerwow. Knebel dla Combajna natomiast bylby ostrzezeniem, ze takie zachowanie nie bedzie tolerowane i czesciej powtarzane zostanie surowiej ukarane (co mozliwe, iz zostanie niebawem zastosowane przez GMow, o ile stwierdza, ze to sie powtarza zbyt czesto).

Ciezko mi to tez obiektywnie ocenic, poniewaz nie znam powodu klotni (czy byl to Twoj sprzeciw na nistosowne zachowanie drugiego gracza, czy moze wy prowadzicie ze soba jakis osobisty konflikt) bo jesli to drugie to zachecam, do (oczywiscie kulturalnej) rywalizacji, bo wolimy by takie sprawy gracze zalatwiali miedzy soba, a administracja reaguje tylko, jesli bedzie to juz naprawde konieczne.

Radze cierpliwie poczekac na odpowiedz GMow s2, a tymczasem nadmiar negatywnych emocji rozladowac w grze (ale nie na czacie :P).


1 Cze 2011, o 05:29
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Skarga 1.06.2011
Standard na s2, ten człowiek wiecznie się tak zachowuje .

To już jest recydywa od dawna...
Ale muszę przyznać, że i tak był całkiem grzeczny w tej rozmowie, mnie poniżał mocniejszymi słowami (screeny mam, może kiedyś wrzucę na forum).

Asgharoth, niby najlepiej go ignorować, tylko ta postać już dawno przeholowała ...

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


1 Cze 2011, o 07:47
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Skarga 1.06.2011
Przeczytałem te ss ale co do kary to poczekam na Felixxa i wspólnie podejmiemy decyzję czy zakneblować na kilka dni czy przejść do surowszego ukarania skoro knebel przestaje robić wrażenie...
Mysth po 22 wulgaryzmy mogą być lżej traktowane, ale to nie znaczy że są dozwolone :)

_________________
Image
Image


1 Cze 2011, o 09:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: Skarga 1.06.2011
Właściwie zawsze, jak tylko na forum mowa o skardze na s2, to bez otwierania tematu można być pewnym, że nick COMBAJN się tam przewinie (zazwyczaj w roli głównej). Zresztą po kilku godzinach grania na s1 dostał knebla na 1440 min., co też o czymś świadczy.
Nie mam żadnego wpływu na Waszą decyzję, ale apeluję, aby wysoki level nie był tarczą dla braku kultury, a mówiąc wprost: buractwa. Apel zresztą nie tyczy się tylko tej sprawy i tylko tego serwera, ale kierowany jest do wszystkich.

Nie pozwalajmy na zaniżanie poziomu kultury, SZCZEGÓLNIE przez osoby z wysokim levelem, które mają autorytet u innych graczy, bo obudzimy się kiedyś w totalnym chlewie.


1 Cze 2011, o 11:58
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Skarga 1.06.2011
Akurat ta osoba nie ma autorytetu - przynajmniej nie dostrzeglem aby ktos Go w taki sposob traktowal. Dziwie sie tylko ze przy Jego braku kultury do tej pory jeszcze gra i zdazyl dojsc do takiego poziomu bo za buractwo i chamstwo ktore szerzy juz dawno nalezy mu sie surowsza kara niz knebel. Nie bede apelowal o totalnego bana - nie jestem zawziety. Ale skoro knebel nie pomaga - to moze mala, powiedzmy tygodniowa, przerwa w grze wplynie na Jego zachowanie? Nawet jezeli nie i to Go niczego nie nauczy przez tydzien serwer 2 bedzie spokojniejszym miejscem.

EDIT: Post w sumie niewazny - kara zostala nalozona w tym samym momencie w ktorym go pisalem. Temat do zamkniecia.

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


1 Cze 2011, o 15:30
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Skarga 1.06.2011
Po naradzie z ekipą:
Fliperw 60 minut knebla
Asgharoth 60 minut knebla
COMBAJN 24h bana

temat zamykam, jak któraś ze stron będzie miała uwagi sensowne poproszę na PM.

_________________
Image
Image


1 Cze 2011, o 15:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 191 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron