Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 grupa 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post grupa
Proponuje wprowadzenie opcji zapisu nikow graczy jak w turnieju, aby do grupy mogly dolaczyc jedynie osoby ktore wczesniej zapiszemy oraz aby taka opcja byla mozliwa do zmian nawet pod czas walki,
pomijajac ze jest opcja blokowania grupy, to jak walczymy w grupie i jeden czlonek ucieknie aby sie podleczyc i ma zamiar za chwile wejsc do grupy ponownie to my jej nie blokujemy prawda ?
a za chwle jakis cwok mi sie wcina w grupe i blokuje miejsce dla naszego czlonka grupy ktory mial dolaczyc za chwile,
pomijajac ze sie pisze do takiego delikwetna wyjdz z grupy bo blokujesz miejsce naszego czlonka ktory sie podleczyl i chce wejsc a nie moze- to jeszcze cham ci odpyskuje i nie wyjdzie a na zlosc bedzie ci niewciskal zegara aby walka sie przedluzala
wydaje mi sie za taka opca powinna byc wprowadzona w zycie gry, aby klikajac na grupa mozna bylow pisywac niki graczy ktorzy moga dojsc do grupy , oraz aby mozna bylo zmieniac to nawet pod czas walki.


Ostatnio edytowany przez krejzolka, 2 Cze 2011, o 14:43, edytowano w sumie 1 raz



1 Cze 2011, o 16:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: grupa
Nie
wyjasnie Ci na przykladzie dlaczego, bijemy w 5 ducha zamku, duchowi zostaje 20 hp, ja jako lider grupy wyrzuce wszystkich by miec 100% pewnosci, ze jak trafi sie rar to wlasnie do mnie
Tak pewnie by sie dzialo na kazdym bossie

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


1 Cze 2011, o 17:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2011, o 23:41
Posty: 25
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Post Re: grupa
niekoniecznie, ja ( i wiekszosc graczy tez) nigdzie by z toba nie poszla..... dwie takie akcje i wszyscy wiedza ze ktos jest najwiekszym dupkiem na serwerze


1 Cze 2011, o 17:23
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: grupa
wlasnie weic pomysl jest dobry bo bylo by wiadomo ze dany gracz kuki to cymbal ktory wywala graczy z grupy pod czas wlaki na bosie przez co nikt z nim juz wiecej nie pujdzie na zadnego bosa i nikt go do grupy nie bedzie zabieral
to by wyjasnilo wszystko


1 Cze 2011, o 17:48
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: grupa
ja bym sobie nic z tego nie zrobil, np na wieze coraz wiecej osob chodzi, a nie wszyscy czytaja chat, nie wszyscy ufaja pogloskom wiec tak czy siak, zawsze jakis frajer za przeproszeniem by sie znalazl
Tak samo jest z zabijaniem, Ufi jest znienawidzony przez polowe s3 a jednak, widzialem takie osoby ktore chcialy z nim gdzies pojsc pomimo, ze te osobe zabil
Osoba ta moze tez przez pewien czas nie sprawiac klopotu i co jakis czas oszukiwac w ten sposob ludzi, a pozniej robi sie spam na chacie typu 'a ten i ten to kawal ^%^&%, niech jego *&(*#983 i (*&#( w (*&#($"

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


1 Cze 2011, o 17:54
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: grupa
ufo to gracz ktory dba o swoj ranking, osobiscie sama bym z nimposzla na bosy bo silny jest i jakos watpie aby byl falszywy na tyle by isc z kims na bossa i po drodze zabic tego gracza ktory byl z nim w grupie
wiec tu twoje domniemania sa zbedne
a pomysl jest do administracji aby go przemyslano i wprowadzono moze do gry.


1 Cze 2011, o 18:02
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: grupa
Jak dla mnie pomysł samego wypraszania podczas walki w tej postaci jest niemożliwy do przyjęcia z w.w powodów.

Jeśli już to zmieniłbym system blokowania drużyny na taki jak obowiązuje w turnieju, czyli poprzez wpisanie nicków osób, które do naszej drużyny mają dostęp. Można ustawić 5 miejsc na 5 graczy, albo dać powiedzmy 7 na zapasowego kogoś, w przypadku walk, gdy ktoś padnie, a inny nasz znajomy chce pomóc i/lub możliwość edytowania tej listy na bieżąco.

Co do Ufiego - widzę już sławny jest na S3 :D Na razie tylko się mijaliśmy.

@kuki - potwierdzam. Najpierw zabiłem gracza, a później bezproblemowo sobie pomagaliśmy, expiliśmy razem, handlowaliśmy itp.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


1 Cze 2011, o 18:43
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Kwi 2011, o 19:36
Posty: 16
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: grupa
A jak wg Ciebie by wyglądało takie wyproszenie? Moim zdaniem wszyscy używali by tego zamiast ucieczki, bo nie trzeba by było przydzielać żadnych PA. A nawet jeśli trzeba by było, to kto by je przydzielał? Trochę nieprzemyślany ten pomysł.


2 Cze 2011, o 00:02
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: grupa
dobrze to zmieniam opis zamiast wypraszania, to aby moc wprowadzic jak w turnieju nazwy graczy ktorzy moga dolaczyc do grupy, oraz aby mozna bylo to zmieniac nabierzaco, pod czas walki rowniez.


2 Cze 2011, o 14:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: grupa
1. Popracuj na pisownią krejzolko-Mariolko :D
2. Najcześciej odwiedzane miejsca w pt, czyli Insty, są zablokowane, jedynie podczas eventów i pvp mogłoby się coś takiego przydać.
3. Pomysł nie jest zły ... ale czy potrzebny? Są ważniejsze zmiany do wprowadzenia :) Pomysł warto gdzieś zapisać, na przyszłość.

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


2 Cze 2011, o 14:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron