Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Problem z petem 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Problem z petem
Witam.
Mam problem ze swoim petem, którego zakupiłem na serwerze 3. Mianowicie. Przedwczoraj zakupiłem Białego Ogara, którego już zacząłem sobie expić. Nie powiem, ułatwienie gry wielkie i można wreszcie rozsądnie zacząć grać samodzielnie bez obawy, że jakieś moby nas z miejsca zatłuką. Poszedłem sobie na zamek, gdzie mnie i mojego peta zabił jeden z graczy. Oczywiście, odżyłem w punkcie respawnu i postanowiłem odkupić peta u Wilczego. Myślałem, że będzie miał tyle expa, ile miał w momencie śmierci lub chociaż tyle, ile miał na starcie, okazało się po zakupie, że miał tylko 520 (słownie "pięćset dwadzieścia) expa. Pomyślałem, że to jakiś bug, niech tam stracę, kupiłem jeszcze raz Białego Ogara, już trzeci, i znów miał tylko 520 expa. Tak więc straciłem 6 platyny i 10000 złota. Aktualnie mój pet ma około 15k expa tylko. Chcę, by albo dano mojemu Ogarowi normalną ilość expa, albo zwrócono, bądź co bądź, platynę i złoto wyrzucone w błoto, ponieważ nie da się mojego Ogara na wyższy level wyexpić, musiałbym mu nabić prawie milion expa. Proszę o rozpatrzenie mojej skargi. :(

_________________
Image
Image
Image


27 Maj 2011, o 22:12
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Problem z petem
Zrobione. Przepraszam za opóźnienie.


4 Cze 2011, o 01:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron