Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 skarga na szkoper- odwolanie od bana 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Zgadzam się z decyzją Szkopera. Zawsze jak byłem na s3 to krejzolka szalała wkurzając wszystkich dookoła.

Ban na 7 dni.


6 Cze 2011, o 02:43

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 20:59)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
szkoper napisał(a):
Knebla dostałaś za, cytuję: "prowokacje klotni, recydywa", Twoje wypowiedzi były naganne, zachowanie obsceniczne, a chęci poprawy brak. Po kneblu weszłaś na inną postać, gdzie po krótkiej chwili zaczęłaś powtórnie spamować, prowokować do kłótni, obrażać innych graczy, nie reagować na moje ostrzeżenia (również na priv), oraz wykazywałaś całkowity brak szacunku dla regulaminu.

brak reakcji na moje prośby, zastosowałem karę w postaci bana na wszystkie konta. Oczywiście masz możliwość do odwoływania się, więc poczekajmy aż wypowie się Drygu.

Mimo wszystko z szacunkiem,
Szkoper


czlowieku nie widzisz co pisze, nie zlamalam regulaminu a knebla dostalam, przelogowalam sie na druga postac i napisalam abys mi podal jakis punkt ktory zlamalam w regulaminie, i w tym momencie nikosek z miesem wyskoczyl do mnie, odpisalam aby sie niewcinal w rozmowe jak do niego nie pisze, i dlaczego on za wulgaryzmy nie ma knebla jeszcze, i w tym momencie dales mi bana, wiec jakie to podburzanie jest ? zanim dostalam knebel to nie lucilam sie a pisalam z graczem wypowiedzi na temat druidow do solowania czy do grupy i sprzeczalismy sie ze swoimi zdaniami, za chwile ktos napisal ze knebel dla mnie za klotnie i knebel na 24h poszedl dla mnie ale tylko dla mnie dla nikogo innego, bo wczesniej kilka dni temu kneble dostawalam to teraz za nic mozesz mnie karac ? nie ukarales gracza ktory rozpoczol ten temat na czacie, i ktory odpisywal mi na czacie ogolnym, ukarales mnie tylko mnie i nikogo innego wlasciwie za nic
na priv jedyne co napisales do mnie to tylko to abym nie uczyla gm-ow co maja robic, a ja nic takiego niepisalam wiec czlowieku ogarnij sie bo masz cos nie tak w glowie skoro nawet niewiesz co piszesz do mnie na priv
pisalam do gracza ze moze bana dostac za swoje podburzanie i wprowadzanie w blad a ty mne za to zakneblowales

pozatym kolejny knebel dostalam za to ze zwrucilam uwage graczowi na jego podburzanie i wprowadzanie wlad piszac ze on powinien knebel dostac za to co wyprawia i co ?...knebel oczywiscie ja dostalam....no jak to nie jest faworyzowanie to ja niewiem jak to inaczej nazwac


6 Cze 2011, o 11:20

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 20:59)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Czyli w dalszym ciągu nie przyznajesz się do błędu oraz łamania regulaminu, w takim razie rozważę zastosowanie bana stałego, gdyż nie widzę nawet chęci poprawy.


6 Cze 2011, o 11:36

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 21:00)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Krejzolka ty chyba jesteś całkowicie niereformowalna.....
Jeszcze raz:
1. Kneble dostałaś za to, że ciągle wszczynasz kłótnie z innymi, obrażasz, wyzywasz, czepiasz się wszystkiego i bijesz pianę o byle błahostkę.

2. Skoro piszesz na ogólnym czacie (globalnym) to chyba logiczne, że różni gracze będą wyrażać swoje zdanie, więc gdzie niby to wcinanie się w rozmowę? Jeśli chcesz z kimś porozmawiać na osobności masz od tego czat prywatny.

3. Gdy wypominasz GM'owi na ogólnym błędy (nawet jeśli są słuszne, choć w tej sytuacji to twoje wymysły) to jest to podważanie autorytetu GM'a, a to już karalne. Jeśli masz jakieś obiekcje do GM'a to od tego jest priv, nie globalny czat. Zapraszam do lektury regulaminu.

4. Od upominania graczy, wyznaczania kar oraz podejmowania decyzji jakie to kary będą są Modowie i GM'owie. Ty NIE JESTEŚ żadnym z nich, więc to nie "twoja broszka" . A wiec nie ty podejmujesz takie postanowienia.

5. Przelogowywanie się na postacie jeszcze nie skneblowane po to by dalej bić pianę, wyzywać na priv itp świadczy o twoim poziomie...

Mam nadzieję, że tym razem jest to już jasne....

PS. Proszę Cię popracuj nad składnią, interpunkcją i ortografią.


Edycja: @Down:
Teraz mam pełną jasność, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a dodatkowo jesteś zapatrzona tylko we własny punkt widzenia, a to co Ci napisałam to jak grochem o ścianę... Powodzenia w rl, bo tu już dziękujemy tej Pani :|

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


Ostatnio edytowany przez Niobe, 6 Cze 2011, o 11:59, edytowano w sumie 1 raz



6 Cze 2011, o 11:48
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
niobe wiem oczym piszesz zrozumialam cie doskonale, ale jak by nie bylo szkoper przez 20 minut ani zaden inny gm i mod niewidzial ze przez ten czas na 3 czatach jakis noob pisal: piszcie do xxx bo daje rary za darmo i tak w kolko no hallo niedalo sie nic napisac upomnialam go aby przestal bo powinien miec knebel za to juz a szkoper mi dal knebel a jemu nie wiec jaka tu sprawiedliwosc z jego strony ?
a jak na globali pisze sie pytanie czy jest gm jakis to zaden sie nie odezwie ..ale jak my upominamy innych graczy to juz dla szkopera to jest ponizanie jego godnosci ze my widzimy i upominamy a on nie ?
cos tu nie hallo
pozatym ban staly za prawde to typowe zachowanie w takiej sytuacji...oczywiscie bede sie do dryga odwolywac


6 Cze 2011, o 11:55
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Drygu już się wypowiedział w tym temacie:
drygu napisał(a):
Zgadzam się z decyzją Szkopera. Zawsze jak byłem na s3 to krejzolka szalała wkurzając wszystkich dookoła.

Ban na 7 dni.


a Szkoper napisał że rozważy ban stały i w sumie mu się nie dziwię... ale zawsze odwoływać się możesz najlepiej przedstawiając screeny pokazujące faworyzowanie innych graczy a gnębienie Ciebie.

_________________
Image
Image


6 Cze 2011, o 12:06

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 21:00)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Kreyyyyyyyyyyyyyzolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aleee Tyyyy jestessss Krejziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


6 Cze 2011, o 12:10

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 21:00)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
szkoper napisał(a):
Kreyyyyyyyyyyyyyzolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aleee Tyyyy jestessss Krejziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taaaaaaaaaaaaaaaak, Kreeeeeeeeeeeeeeeeeejziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, szaaaaaaaaaaaaaaloooooooooooonaaaaaaaaaa, YEEEEEEEEAAAAAAAAAH!!!!
Kod:
Jesteś szalona, mówię Ci, zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić.
.... :)

Panowie bez spamu w temacie poważnym dotyczącym bana~Naz
PS
Krejziiiiiiii is maj lajf :)

Ależ to jest z sensem, zrównujemy się z jej poziomem, aby moc lepiej ja zrozumieć i obiektywnie ocenić jej odwołanie. ~Szkoper
Soooo Krejziiii nanana.~Szkoper
Nazg, dlaczego piszesz drygowym kolorem? :D
Dokładnie, trzeba się zrównać poziomami, żeby zrozumieć tak ładnie zaszyfrowany tekst. EEEENIGMAAAA

Jeszcze coś. Temat się dawno wyczerpał po wypowiedzi dryga :P - Lester

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 12:15

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 21:00)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Nieeeeeeee jestes anioleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem jestes Krezyooooooooooooolkaaaaa:P


6 Cze 2011, o 12:17
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=62Y_OArMGOk[/youtube]

Piosenka wszystko Ci powie :D :mrgreen:



Spoko Nazg ;)
Looknij w edit ;)


A teraz do tematu. Drygu się wypowiedzał, dopóki nie masz żadnych konkretnych dowodów nie ma co się kłócić. Zbierz screeny, pokaż je i dopiero zobaczymy.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 12:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 216 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron