Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 skarga na szkoper- odwolanie od bana 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Kwi 2011, o 21:48
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
ej panowie ale to przeciez jest koleś sam sie przyznał ..

_________________
Undisputet 67 lvl Lucznik s3 (Wciąż rośnie )


6 Cze 2011, o 12:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
A teraz dzioooooobek!! So Krejziii


Image

Uploaded with ImageShack.us


6 Cze 2011, o 12:24

Podziękowali: 4 Dayana (6 Cze 2011, o 20:34), Kinger12 (10 Sty 2012, o 15:10), Nazgull (6 Cze 2011, o 12:32), sishi (6 Cze 2011, o 14:22)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Padłem!!! :D :D
Proszę o nie kasowanie tego tematu. Można go zablokować, temat i wszystkie posty niech zostaną. PLSSSSS!! :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 12:27
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Kwi 2011, o 21:48
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
hahaha :D znam tego pana :^ ^ hmm nasz szanowny GM-Inexx :** pozdro Undi :^^ haha ale mam rycie o kurde.

_________________
Undisputet 67 lvl Lucznik s3 (Wciąż rośnie )


6 Cze 2011, o 12:27
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Szkoper, a o pozwolenie zapytałeś? :D
Nasz Inexx nie ma nic przeciwko;D
No dobra... :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 12:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Kwi 2011, o 21:48
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
krejzolka napisał(a):
krejzolkar napisał(a):
czlowieku nie widzisz co pisze, nie zlamalam regulaminu a knebla dostalam, przelogowalam sie na druga postac i napisalam abys mi podal jakis punkt ktory zlamalam w regulaminie, i w tym momencie nikosek z miesem wyskoczyl do mnie, odpisalam aby sie niewcinal w rozmowe jak do niego nie pisze, i dlaczego on za wulgaryzmy nie ma knebla jeszcze, i w tym momencie dales mi bana, wiec jakie to podburzanie jest ? zanim dostalam knebel to nie lucilam sie a pisalam z graczem wypowiedzi na temat druidow do solowania czy do grupy i sprzeczalismy sie ze swoimi zdaniami, za chwile ktos napisal ze knebel dla mnie za klotnie i knebel na 24h poszedl dla mnie ale tylko dla mnie dla nikogo innego, bo wczesniej kilka dni temu kneble dostawalam to teraz za nic mozesz mnie karac ? nie ukarales gracza ktory rozpoczol ten temat na czacie, i ktory odpisywal mi na czacie ogolnym, ukarales mnie tylko mnie i nikogo innego wlasciwie za nic
na priv jedyne co napisales do mnie to tylko to abym nie uczyla gm-ow co maja robic, a ja nic takiego niepisalam wiec czlowieku ogarnij sie bo masz cos nie tak w glowie skoro nawet niewiesz co piszesz do mnie na priv
pisalam do gracza ze moze bana dostac za swoje podburzanie i wprowadzanie w blad a ty mne za to zakneblowales

pozatym kolejny knebel dostalam za to ze zwrucilam uwage graczowi na jego podburzanie i wprowadzanie wlad piszac ze on powinien knebel dostac za to co wyprawia i co ?...knebel oczywiscie ja dostalam....no jak to nie jest faworyzowanie to ja niewiem jak to inaczej nazwac



1. Po pierwsze widzę co piszesz chłopczyku i weź nie wmawiaj mi że nie złamałeś regulaminu i nie słusznie dostałeś knebla.. Wstrzynałeś kłótnie i prowokowałeś ludzi, oraz wyzywałeś ludzi na priv .. Sam miałem okazje tego doświadczyć ..

2.Tak w nawiasie tu Nikosek. hmm cytujesz mojego posta i jeszcze wmawiasz mi że tylko spytałeś o punkt regulaminu jaki złamałeś za który dostałeś knebla, nic sobie takiego nie przypominam po za tym jak mnie wyzywałeś i wysmarowałeś wyzwiskami.. A tak po za tym nie tylko ty dostałeś knebla.. bo ja tez dostałem knebla jak ci napisałem popracuj nad ortografią Analfabeto bo robisz błędy a chcesz pouczać Gm co ma robić .. i za to dostałem knebla na godzinę za obraze..

3.A może to co mi wypisywałeś na priv i wyzwiska to nie jest łamanie regulaminu?
kilka tekstów co mi pisałeś przesłałem do Szkopera po czym dostałeś knebla..

4.Dostałeś knebła przelogowaleś się na koleją postać zresztą to nie pierwszy raz. Bo już kilka takich sytuacji było jak wstrzymałeś zamieszanie niepotrzebnie ze pierw knebel na 1 postać dostałeś to po chwili robiłeś to samo tylko z innej postaci zamiast się uspokoić i wyjaśnić to jeszcze najechałeś na Gm..

5. Więc dalej sądzisz ze te wyzwiska,teksty na priv.. i obrażanie administracji to nie jest nic takiego i że ban jest niesłuszny ??

Pss.. Dziwie się jeszcze ze perma nie dostałeś na stałe na konto, bo by mnie to już męczyło co pare dni się użerać ciągle z tym samym graczem i wiecznie ten sam gracz zaczyna robić zamieszanie na czacie..
Popieram pomysł szkopera z tym banem stałym :)
Dzięki tyle z mojej strony :)
Pozdrawiam.

_________________
Undisputet 67 lvl Lucznik s3 (Wciąż rośnie )


6 Cze 2011, o 12:43

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 21:00)
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
To jak? Można zablokować temat i zostawić dla potomnych? :D Ban na ile?

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 13:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Lester napisał(a):
To jak? Można zablokować temat i zostawić dla potomnych? :D Ban na ile?



Image


S3 mnie powala na kolana :D - Lester

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


6 Cze 2011, o 13:17

Podziękowali: 2 szkoper (6 Cze 2011, o 15:14), Zmijka (11 Cze 2011, o 14:23)
Profil WWW
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
@Up
:lol:

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


6 Cze 2011, o 13:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
haha mozna, mozna:) ban na 7 dni tak jak wczesniej bylo ustalone:) temat zamykam.


6 Cze 2011, o 13:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 188 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron