Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 GM nie moze byc graczem 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Potwierdzam:
Gm nie ma żadnego nadnormalnego wpływu na walkę. Ja też nie mam. Po prostu nie napisałem takich funkcji/komend między innymi aby nie było takich sytuacji. Nie da się żadnymi komendami wpłynąć na walkę.

Gm'i są cały czas sprawdzani czy nie wykorzystują swojej pozycji do ułatwiania sobie gry. Wszystkie używane przez nich komendy są zapisywane a ja je sobie przeglądam i sprawdzam czy wszystko gra :)


6 Cze 2011, o 19:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Co do tego leczenia ktore nie wchodzi, bardzo latwo to wyjasnic. Ostatnio sie temu przygladalem szczegolnie w walkach pvp.
Podczas walki kiedy ustawiamy 'look'a' na osobe, ze swojego teamu i ta osoba pada w tej rundzie, i gdy nie przestawimy tego 'look'a' zadne czary nie wchodza dziala tylko def ustawiony przez nas.
Patrzac na Twoje walki Skopa ustawiasz prawie zawsze leczenie grupowe, chyba, ze zostaja max 2 osoby w pt. Zauwazylem rowniez, ze skarzysz sie na slaby sprzet i gubisz rundy. Otoz gdy atakujemy osobe klikasz na nia, chcac wiedziec ile jeszcze ma hp, ta osoba pada a Ty nie nadazasz za zmiana look'a poniewaz kiedy u Ciebie sie konczy to u innych zegar juz wybija 12 sek i gubisz runde. Nie masz zadnej z osoby w pt zaznaczonej i leczenie, tym bardziej grupowe nie ma, ze tak powiem na kim dzialac.

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


6 Cze 2011, o 20:40

Podziękowali: Goodi (6 Cze 2011, o 21:14)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Ja moze dokladnie wytlumacze na czym polega posiadanie takiej mega postaci na wlasnym przykladzie:

Mystheria - mam tam range GMa, ale jest to moja normalna postac do gry, nie mam prawa sobie tam nic sztucznie dodawac (ani peta, ani zlota, ani expa, ani rarow, ani surowcow), o ile nie stracilam tego wczesniej przez blad w grze (a taki blad mam obowiazek natychmiast zglosic). Za to na tej postaci mam prawo grac z innymi graczami i nawet ubic kogos jak bede miala ochote.

Apocalipsa i Gaja - to samo co powyzej, z tym, ze na tych postaciach mam range moderatora (ot taki kaprys).

PoisonIvy - mam tu range GMa, ale to moja specjalna postac. Moge sobie tu dodac co mi sie tylko zachce, moge isc solo ubijac bossy i inne mobki. Ale za to nie moge ingerowac w gre innych uzytkownikow (wyjatkiem jest, jak mi gracz zglosi domniemany bug z jakims mobem, to jesli nie ma innego sposobu, by to sprawdzic, moge wejsc na chwile do jego druzyny i obserwowac walke). Nie wolno mi na tej postaci expic z kims, lub zaatakowac kogos.

Co do problemow w walce to potwierdzam, ze nie mam zadnego wplywu na ataki wykonywane przez innych graczy, a jedyne co bym mogla zrobic, to wyrzucic gracza z walki, ale wtedy komunikat o tym bylby dostepny na czacie mobilnym.


6 Cze 2011, o 21:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Szymdaro napisał(a):
Może z innej beczki - jakie specjalne przedmioty mają GM? To, że mają peta modliszkę już widziałem, ale od Inexx'a dostałem chyba odpowiedź, że pomimo bycia graczem jak piszecie, jest GM i nie może grać ze mną w pt, nawet nie mając modliszki. Nie rozumiem tych ograniczeń ... Albo jest GM i graczem na raz i może wszystko, albo trzeba to jakoś rozdzielić.


Podam przykład swojej osoby (bo wierzę, że mówisz o mnie).
Mam postać o nicku Bubelage która jest oficjalną postacią gm'owską i służy do prowadzenia wszelakich eventów/turniejów etc. właśnie w celu, aby gracze nie posądzali nas o power abusing. Przedmioty/kasa/pety/lvl/exp tam posiadane nie mają żadnego znaczenia. Postać ta nie jest przeze mnie używana do gry, lecz do prawowania stanowiska tylko i wyłącznie.
Mam tez inne postaci takie jak Emmm czy Begginer które też posiadają status gm, ale są w pełni stworzone z pomocą tylko mojej dłoni i mojego czasu bez żadnych wspomagaczy.
Ranga gm jest potrzebna mi również na moich "dziennych" postaciach w razie potrzeby szybkiej interwencji.
Trzeba rozwiązać jakiś spór ? Przydzielić bana ? Naprawić quest ? Walkę ?
Zamiast wychodzić z postaci (co często jest niemożliwe : instancja, walka itp.) i wchodzić na postać oficjalną GM robię to samo, szybciej, z obecnej postaci.


Powtórzę i poświadczę za to głową. Żaden z obecnych gm nie wykorzystuje swojej pozycji do korzyści własnych, a jeśli dopuści się takiego czynu to szybko wyciągniemy z tego konsekwencje.
Swoją droga... Po co grać "na kodach"? Nigdy tego nie rozumiałem.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


6 Cze 2011, o 21:39

Podziękowali: Roxy (14 Cze 2011, o 02:24)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: GM nie moze byc graczem
Dorzuce coś od siebie :)

Inexx jest postacią którą sam ubrałem, nie posiadam na niej żadnego GOD itemu.
Lvl wbiłem sam więc niby czemu mam nie grać?:P

Teraz z drugiej beczki:

Skopa oświadczam Ci że kolejne wulgaryzmy i obrazy podczas walki (do tej pory brałem to za desperacje i nerwy ciągłymi porażkami) będą nagradzane godzinnym banem - gdy sytuacja będzie sie powtarzać - dłuższymi.

Z pozdrowieniami INEXX

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


6 Cze 2011, o 21:42
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: GM nie moze byc graczem
Ok, dzięki za obszerne wyjaśnienia. Nie byłem pewien, czy to są te same postacie i tylko na zmianę mają lub boosta czy inne :)

@up god itemu może nie, chociaż sam mi to napisałeś :) Ale modliszkę i owszem. Chyba, że masz 2 postacie o nicku różniącym się "x", to może się nie dopatrzyłem :P

edit: to sorry :D możliwe, że mylę :P

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 6 Cze 2011, o 23:05, edytowano w sumie 1 raz



6 Cze 2011, o 21:43
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: GM nie moze byc graczem
hmm ja nie mam żadnego peta :) Mylisz postacie kolego :)

Ja nie jestem Szkoper :P

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


6 Cze 2011, o 21:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Ta, moj pet to modliszka, jednak ja nie gram ta postacia, jedynie wypelniam nia obowiazki GM'a:)


6 Cze 2011, o 22:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 15:22
Posty: 96
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
szkoper też nie raz walczyłeś przeciwno nam sishii tak samo


7 Cze 2011, o 10:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 16:06
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: GM nie moze byc graczem
Chodzi mi tylko o to ze ze jeżeli gm będzie uczestniczył w walce i będą jakieś problemy będzie ze on oszukuje:( ponieważ tylko on ma władze większa niż inni:(nie chce nikogo oczerniać ale dziwne to dal mnie ze w normalnych walkach tak nie mam tylko z nimi:( i to przeważnie decyduje kto wygra:(


7 Cze 2011, o 10:59

Podziękowali: xLuuu (7 Cze 2011, o 11:45)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 96 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron