Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Błąd po śmierci. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 12:50
Posty: 112
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Wolfheart
Post Błąd po śmierci.
Serwer:s1
Postać:Wolfheart
Data i godzina zauważenia błędu: pierwszy raz ok. tydzień temu. Dziś (08.06) kilka razy ok.23

Problem polega na tym, że po śmierci, gdy załaduje mi się życie, mana i kondycja i atakuję jakąś grupkę to podczas walki mam stan wszystkiego taki jak tuż po śmierci, tj. 50hp i tyle kondy i many ile miałem, gdy zginąłem. Za pierwszy razem przydarzyło mi się to tylko raz, ale dziś już kilka razu z rzędu. Dodam, że gdy ten błąd występuje, to pokazuje mi po śmierci od razu pełne paski wszystkich statów, ale po relogu pokazuje już normalnie. Tyle, że jak już po relogu się naładowałem i poszedłem walczyć to znów miałem poziom hp itd. jak tuż po śmierci.
Nie zdarza się to za każdym razem, raczej dosyć rzadko.
No i kilka zgonów przez to wpadło.


8 Cze 2011, o 22:59
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Błąd po śmierci.
czesty błąd jest on juz zgłoszony do poprawy.
Dzieje się tak jak np odpoczywa się na arenie i się wyjdzie :P hp wraca czesto do pierwonej postaci co widać dopiero podczas walki niestety.


8 Cze 2011, o 23:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd po śmierci.
Po prostu po zakonczonym odpoczynku nacisnij jeszcze raz ikonke ogniska i poczekaj 2 sekundy. To sie dzieje, gdy po odpoczynku sie od razu ruszysz i zaatakuje Cie jakis mob. Po prostu to, ze w trakcie odpoczynku staty sie powoli napelniaja, to tylko wyswietlenie graficzne i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Az do momentu zakonczenia odpoczynku, choc Ty widzisz napelniajace sie powoli staty, tak naprawde masz ich tyle co przed odpoczynkiem, a w momencie zakonczenia odpoczynku zostaje wyslana wiadomosc do serwera jak dlugo odpoczywales i serwer oblicza ile statow powinno Ci zostac zwrocone. Jesli natomiast atak nastapi nim serwer zdazy wykonac te czynnosci, zastajesz z tym, co miales przed odpoczynkiem.


9 Cze 2011, o 03:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 12:50
Posty: 112
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Wolfheart
Post Re: Błąd po śmierci.
Tyle, że w większości przypadków odpoczywałem długo, więc nie było szans, żeby nic mi się nie zregenerowało. A w Trentis (zawsze tam to miało miejsce) ciężko dojść spod uzdrowiciela w miejsce, gdzie coś samo zaatakuje.


9 Cze 2011, o 08:59
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Błąd po śmierci.
Mystheria napisał(a):
Po prostu to, ze w trakcie odpoczynku staty sie powoli napelniaja, to tylko wyswietlenie graficzne i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Az do momentu zakonczenia odpoczynku, choc Ty widzisz napelniajace sie powoli staty, tak naprawde masz ich tyle co przed odpoczynkiem, a w momencie zakonczenia odpoczynku zostaje wyslana wiadomosc do serwera jak dlugo odpoczywales i serwer oblicza ile statow powinno Ci zostac zwrocone. Jesli natomiast atak nastapi nim serwer zdazy wykonac te czynnosci, zastajesz z tym, co miales przed odpoczynkiem.


Przeczytaj jeszcze raz. Wszystko jest wyjaśnione.

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


9 Cze 2011, o 09:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 12:50
Posty: 112
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Wolfheart
Post Re: Błąd po śmierci.
Doskonale to rozumiem. Teraz Ty przeczytaj dokładnie co odpowiedziałem.
Cytuj:
A w Trentis (zawsze tam to miało miejsce) ciężko dojść spod uzdrowiciela w miejsce, gdzie coś samo zaatakuje.


No chyba, że wysłanie informacji o odpoczynku do serwera trwa minutę.


9 Cze 2011, o 09:39
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Błąd po śmierci.
A sprawdzałeś żeby po odpoczynku i wyłączeniu ogniska włączyć je jeszcze raz i wyłączyć? Może to coś pomoże tymczasowo do czasu naprawy buga?

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


9 Cze 2011, o 09:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd po śmierci.
Nietopyrz napisał(a):
A w Trentis (zawsze tam to miało miejsce) ciężko dojść spod uzdrowiciela w miejsce, gdzie coś samo zaatakuje.


Domyslam sie, ze chodzi Ci o Ige ze Szpitala w Trentis. A moze problem nie tkwi w odpoczynku, tylko w odnawianiu zdrowia poprzez uzdrowienia od Igi. przy nastepnych takich przypadkach postaraj sie okreslic, czy zdazylo Ci sie to po odpoczynku, po uzdrowieniu za zloto od Igi, czy moze jakas mieszanka tych dwoch metod uzdrawiania.

Im dokladniej bedziesz w stanie okreslic co sie stalo przed opisywanym przez Ciebie problemem, tym latwiej bedzie zlokalizowac przyczyne (i chodzi mi o opis co sie dzialo przed konkretnymi przypadkami, a nie ogolnikowo).


9 Cze 2011, o 10:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron