Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 PROPOZYCJE wg MAxa 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lut 2011, o 16:50
Posty: 32
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post PROPOZYCJE wg MAxa
Witam
Ostatnio wpadło mi do głowy kilka pomysłów i postanowiłem się nimi z wami podzielic .
Oto one:

1-ZAKŁADY PODCZAS TURNIEJÓW-czyli możliwośc typowania swojego faworyta po przez widzów turnieju . Dajmy na to prowadzony jest turniej w przedziale 20-29lvl .Jak zawsze jest pełno gapiów którzy nie spełniaja wymogów turnieju i nie mogą wziąć udziału.
Możemy widzą urozmaicic grę dodając możliwośc obstawiania złota na daną drużynę która zmaga się na arenie (coś w stylu wyścigów konnych ) .
Kasa wpłacana byłaby do jednej puli z której by rozdzielono złoto pomiędzy graczami którzy najlepiej typowali lub byli najblizej. Np . gracz który wytypował 1 miejsce dostaje 60% puli gracz który wytypował 2pozycje 30% a za 3 miejsce 10% . Jeżeli pierwsze miejsce wytypowało dobrze kilku graczy to 60% dzieli się po równo na wszystkich .
Możliwośc zapłaty (kasą /platyną/przedmiotami)

2-ZAPIS KRYTYKA-chodzi mi o to by w osiągnięciach zapisywało się nasze największe obrażenie
3-ALARM W PT-czyli możliwośc dania znaku dźwiękowego osobą które mamy w drużynie . Często zdarza się iż przy jakiejś wyprawie ktoś niespodziewanie afkuje lub zapomina o grze przeglądając internet . Dzięki wprowadzeniu sygnału w pt można by dac znac po przez glośniki graczowi że już jesteśmy gotowi i czekamy na niego .
Ikonkę alarm można by wprowadzic w okienku drużyny ."Alarmem" by był jakiś sygnał/dźwięk .(wiadomo jest Vt ale nie z każdym kogo bierzesz do ekipy masz Vt)

Proszę o rozpatrzenie i ocenę moich propozycji .

_________________
Jihad 90 łucznik
Smolilolek 85 voodo

serwer 3


13 Cze 2011, o 10:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 08:37
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
Pomysły do mnie nie trafiają.

1. Jest o wiele więcej rzeczy do opracowanie i wiele więcej dobrych pomysłów. A ten wymaga sporo dodatkowej roboty.

2. Totalnie bez sensu pomysł jak dla mnie.

3. Całkowicie niepotrzebne. Jak ktoś chodzi po necie a nie gra, to ja z nim nie chodzę na bossy lub exp. Pozatym jak ktoś ma laga to by dodatkowo mu łącze ten sygnał blokował, który wysyłaliby pewnie wszyscy w pt.


13 Cze 2011, o 13:05
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
1. Tak, po dokładnym dopracowaniu wprowadzenie takich zakładów byłoby świetną sprawa!:)
2. Myślę, że trochę zbędne, i tak nie będzie odzwierciedlało Twojej siły. Jeden będzie siedział cały czas na zgrzytach i będzie miał krytyka przyjmijmy 600 a kolejny (odpowiednik 1:) będzie miał krytyka 1800 na grubym:)
3. Nie mam zdania, ja raczej nie odczuwam potrzeby takiego patentu, ale może innym by się przydał.

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


13 Cze 2011, o 13:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
Co do pkt 3 nie jestem pewien ale przy nowym flashu jeśli karta "zejdzie na 2 plan" przestaje być aktywna są zatrzymywane na niej skrypty tym samym dźwięk też by nie działał.

jak się mylę proszę mnie poprawić.


A co do pkt 2 to po co? skoro największe dm osiąga się na komarach lub na psach...


13 Cze 2011, o 13:48
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
1. Po skończeniu Gildii, Podklas, Targowiska i innych bajerów można spróbować...
2. Bajer bez sensu.
3. Też raczej nie potrzebne, gramy to gramy, a nie latamy po 20 zakładkach...

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


13 Cze 2011, o 15:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
1. Co do zakladow zgadzam sie, ale by to naprawde nabralo sensu trzebaby wprowadzic podglad prowadzonych walk. Wtedy gracze przychodziliby na arene popatrzec i byloby co obstawiac, bo teraz z doswiadczenia wiem, ze jak prowadze turniej, to siedze ja, uczestnicy i doslownie kilka osob spoza turnieju.

2. Zbedny bajer.

3. Tiaa, juz widze jak dzieci wykorzystuja ten przycisk do irytowania innych graczy.


13 Cze 2011, o 15:11
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
1. Była już propozycja o hazardzie. Na razie uważam, że są ważniejsze sprawy, poza tym ktoś sam może zbierać kasę i robić zakłady - zawsze gracze mogą mu zaufać, a on zawsze może oszukać, taka gra.

2. Możesz sobie patrzeć na hity i szukać besta :P Ale zrobić takie coś można by było w osiągnięciach, też jestem za, tylko to dodatkowa, na razie zbędna robota, może w dalszej przyszłości. Często mnie pytają o best hit, a ja nawet nie wiem ile biję, bo nie patrzę.

3. Dodawanie dźwięku do tej gry? Jakoś mi się nie widzi. Możesz wziąć numer telefonu do członków pt i ich budzić czy przypominać o grze, albo ich zmienić na tych grających faktycznie. Popieram przedmówczynię, że każdy dołączałby do pt i spamował Ci dźwiękiem. Warunek - mieć głośniki, włączone, słyszeć je, nie zagłuszać czymś innym - za dużo problemów zdecydowanie.

Swoją drogą - dziś około 2:15 na DZ po może 5 grupkach zgrzytów w trakcie walki z następnymi zasnął nam VD. Trudno, nikt nie mógł go obudzić, robiliśmy resztę w 4 :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


13 Cze 2011, o 16:59
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Lut 2011, o 16:50
Posty: 32
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: PROPOZYCJE wg MAxa
Co do punktu 2 to wiem że jest zbędny . Kiedyś nie było wiele innych osiągnięc i tez się grało one po prostu są zbędne . Nic nie dają tyle że są . A zawsze można by kiedyś dodac to osiągniecie by moc się pochwalic kolejnym osiągem wsród graczy .

Punkt 3 napisałem z własnego doświadczenia nie raz miałem w pt osoby które:
-zasypiały podczas DZ o 23 godzinie
-zapominały o grze wciągając się w czytanie artykułu na innej stronie

_________________
Jihad 90 łucznik
Smolilolek 85 voodo

serwer 3


13 Cze 2011, o 17:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 176 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron