Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Problem z logowaniem i wczytywaniem :( 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Witam
Mam wielki problem mianowicie nie moge wejść na moją postać na s3 , początkowo wszystko śmiga 1.6mb sie wczytuje elegancko wybieram postac i 6-7 mb wczytuje sie elegancko na moment na górze wyskakuje to menu i teraz powinno wyskoczyć ostatnie wczytywanie i nic z tego :( Próbowałem na ff 4.0 , 3.5 opera i chrome do tego flash player 9 i 10 i żadnych różnic . Najdziwniejsze w tym wszystkim, że dużo wcześniej załozyłęm sobie inna postać i ona śmiga fakt faktem wogule nią nie grałem więc jest w innej lokacji ale ładuje sie do strzału .
Bardzo bym prosił o jakieś rady bo bardzo spodobała mi się ta gra a tu taki zonk jak dobiłem 18lvl drutem :(


13 Cze 2011, o 11:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Rozwiązanie 99% problemów z logowaniem:
viewtopic.php?f=84&t=2174

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


13 Cze 2011, o 14:21
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Jeżeli to nie pomoże to podaj nazwę postaci oraz serwer.


13 Cze 2011, o 16:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Faq to pierwsze miejsce gdzie szukałem pomocy i oczywiście jestem tym 1 % :D
Czyściłem wszystko pliki przeglądarki, windowsa no wszystko co tylko przyszło mi na myśl. Uninstall i ponowna instalacja przeglądarki nic nie pomgła. Instalowałem także inne przeglądarki (na ff 3.5, 4.0, opera, maxthon, internet explorer, google chrom) na każdej z nich problem wygląda identycznie. Flash player też reinstal różnych wersji i nic.

Pierwsza postać którą założyłem jest na s1 nick MagicJP 3lvl działa elegancko,

druga s3 LHP 1lvl także dziala bez zarzutu,

trzecia s3 druid LHPTHC no i tu jest zonk.

Jak podłącze neta 1mbit/s z telefonu to wszystkie 3 postacie śmigają lecz strasznie drogo wychodzi :(
A w domu korzystam z netii no i ta trzecia postać nie chce się wczytać do końca oczywiście znajomym pokazuje że mnie zalogowało i po kliknięciu odśwież wylogowało i tak na okrągło do czasu aż przestanie próbować :) Dwie pierwsze postacie wczytują się jak trzeba i normalnie można nimi grać .

edit: 01:29
Nie mogąc grac druidem zaczołem grać drugą postacia na s3 i wszystko było fajnie do momentu wylogowania się z głownego miasta :( Ze statku normalnie się wylogowałem i zalogowałem z tego wstepu róznierz a z głownego to tylko sie wylogowałem :(
Teraz mam dokładnie taki sam problem z 2 jak i z 3 postacią :(

edit: 14.06.11 23:23 :D
Udało mi się zalogować na 3 postać normalnie z kabla netii z czego po 5-10 min się zawiesiło , wylogowałem się i już nie udało mi się zalogować .
GSM daje radę i gram druidem .
Jest możliwość że coś mnie banuje ??bo nie lubi netii :D


13 Cze 2011, o 23:20
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Nikt mi z w żaden sposób nie pomoże ??
Teraz już żadna z 3 postaci nie wczytuje się na netii :(

15.06
pograłem troszke druidem przez gsm , skonczyła mi sie kasa na koncie wiec przełaczyłe na netie i z nudów załozyłem kolejna postać tez na s3 i jak narazie sobie gram bez zarzutu :/


15 Cze 2011, o 09:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Skoro wyczerpales juz wszystkie mozliwosci (ja bym radzila sprawdzic, czy nie masz zablokowanych portow, choc to watpliwe) to jedyne co mi przychodzi na mysl to format.


15 Cze 2011, o 12:08
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
gdybym miał zablokowane porty to nie grał bym teraz na s3 nową postacia przez netie
a niby co ma pomóc format skoro przez innego neta działa gra elegancko :/
Poczekam na dryga może akurat coś mi banuje ip neti ale nie wiem :)


15 Cze 2011, o 12:21
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Też nie mam pomysłu co może być przyczyną. Wygląda na to, że nie chce ci się wczytać jedna ze scenerii. Do ilu procent dochodzi ostatnie wczytywanie?


15 Cze 2011, o 15:55
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Sorka za wtracenie sie.

Jezeli mówisz ze na komórce ci działa, to sensu na sprawdzenie na innym kompie nie widze, jedyne masz pare możliwości, chyba że masz możliwosc pożyczenia lapka od znajomego i podłaczenia do neti.

- Wyczyść komputer programem ccleaner (historie przegladerk itp. oraz rejestr napraw)
- Jeżeli twój komputer ma wł. przywracanie systemu to przywróc do czasu kiedy działało
- Odinstaluj wszystkie przeglądarki np programem Revo Uninstaler, wraz z rejestrem i innymi pierdołami. I insaluj pojedyńczo
- Jezeli uzywasz XP to możesz użyc programu ComboFix (na własną odpowiedzialność)
- Włącz tryb awaryjny systemu z dostępem do internetu i tam sprawdz
- Jak nic nie pomogło to raczej pozostaje to co Myst przychodzi na myśl

U mnie tez czasami nie chciało sie włączyć ale wyłączenie przegladarki i wyczyszczenie ccleaner-em pomagało.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


15 Cze 2011, o 16:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
miałem podobny problem - wchodząc na inną scenerie zacięło (w sumie urwało się w pewnym momencie) wczytywanie. relogi nic nie dawały. za to zmiana przeglądarki tak. później, na innej mapie wszystko śmigało znowu dobrze, ale przy wczytywaniu walki - ten sam problem.

działo się to na Chromie po czyszczeniu pamięci przeglądarki. na mozilli nie zauważyłem problemu.


15 Cze 2011, o 18:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron