Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Straty spowodowane śmiercią. 

Czy jesteś za zwiększeniem strat spowodowanych śmiercią dla postaci z poziomem 50+(wstępnie)?
Tak. 37%  37%  [ 10 ]
Nie. 63%  63%  [ 17 ]
Razem głosów : 27

 Straty spowodowane śmiercią. 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Ale nie ma co zwiększać na low lvlach tego. Ja pisałem z Lorganem o pułapie 60+, gdzie expa się traci jednak zbyt mało w porównaniu do 40 lvla. A jak gracz nieogarnięty, to się z takimi nie chodzi i już. Mam mam swoją "listę nieogarów" i z ludzmi z niej nigdy więcej na nic nie pójdę.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


13 Cze 2011, o 15:28
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Ja jestem przeciw. Piszesz o odrabianiu expa w takim czasie - chyba w best eq z ekipą? Spróbuj w lipnym eq samemu to odrobić w takim czasie, gdy stracisz bardzo dużo dodatkowego expa - mnie jedno takie losowanie u śmierci + cały dzień grania i wyszedłem na 0.

Poza tym nie każdy wybiera optymalną wersję expienia, bo nie każdy wie co dla niego najlepsze, wtedy właśnie na ogół ginie, czasem mając pecha.

@down - tak, przeczytałem. Obecnie 53 lvl i nadal uważam, że jak padnę i nie znajdę sobie kogoś na miśki to sam mogę tyrać te 60k expa gdy za jednego dostaję 1,5k chyba z 30-60 minut, zależy jak zlecenia się ułożą :P

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 13 Cze 2011, o 18:28, edytowano w sumie 1 raz



13 Cze 2011, o 17:13
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Lis 2010, o 09:23
Posty: 591
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Szymdaro ! Powiedz mi proszę, jaki najwyższy lvl masz swojej postaci ? Zero złośliwości w tym pytaniu z mojej strony, wiem że na początku jest ciężko i też zaczynając grę niechciałbym tracić więcej expa niż traciłem. Propozycja moja i Lestera tyczy się głównie lvl +50/+60, doskonale rozumiem, że straty na niższych poziomach są dobrze zbalansowane i nic tu nie chcemy ruszać. Napewno przeczytałeś z uwagą i zrozumieniem nasze wypowiedzi ?

Pozdrawiam serdecznie :)

_________________
Lorgan 100 lvl - Druid s1


13 Cze 2011, o 17:20
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Lorgan napisał(a):
Szymdaro ! Powiedz mi proszę, jaki najwyższy lvl masz swojej postaci ? Zero złośliwości w tym pytaniu z mojej strony, wiem że na początku jest ciężko i też zaczynając grę niechciałbym tracić więcej expa niż traciłem. Propozycja moja i Lestera tyczy się głównie lvl +50/+60, doskonale rozumiem, że straty na niższych poziomach są dobrze zbalansowane i nic tu nie chcemy ruszać. Napewno przeczytałeś z uwagą i zrozumieniem nasze wypowiedzi ?

Pozdrawiam serdecznie :)


Zgadzam się z wypowiedzią Lorgan'a, można by zwiększyć straty na lvlach 50+.
Sam mam rycka 52(i pół:) i jeśli bym twierdził że to zbędne, że i tak tracę za dużo expa to ta ankieta w ogóle by nie powstała, ale moim zdaniem, to jak ja padam i tracę 20k expa, to nawet nie ze średnim, ale ze złym eq jestem w stanie to w chwile sam odrobić i nawet nie na miśkach, ale jakieś orki i gdzie tu sens... Jeśli ktoś nie chce tracić doświadczenia tylko bezmyślnie expić i się z tego cieszyć to na pewno Zynga ma wam coś do zaoferowania.
Na razie balans tego wygląda tak jak przedstawił to Lorgan, do 40 jest lux, później już imho zaczyna sie ,,za łatwo" przybywa dużo miejsc do expienia, nowe mobki z których jest też sporo expa a straty za śmierć znikomo rosną.

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


13 Cze 2011, o 17:30
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
faktycznie od pewnego pułapu straty expa bywają śmieszne. na 55 poziomie po zgonie na DZ i wylosowaniu "dużo dodatkowego expa" ok. połowę odrobiłem na powrocie do walki z bossem. A byłoby pewnie więcej gdyby nie to, że byłem z 2 graczami na ok 70 poziomie z III premium i graczem, który do walki dołączał 3 razy.

więc zwiększenie jak najbardziej tak, ale od jakiegoś poziomu + w rozsądnych granicach.


13 Cze 2011, o 20:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011, o 15:08
Posty: 25
Miejscowość: Katowice
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
adrianislaw napisał(a):
czy chleb ze smalcem znaczy wszystko mi jedno? to własnie zaznaczyłem.

no ja mam nadzieje że to znaczy wszystko mi jedno bo to zaznaczyłem bo głodny jestem xD

_________________
Venedek S2
Klasa: łucznik
Lvl: 21
Rary na sobie: maiarot, anabolik i arcan
Rary w depo: piro
Postać powstała 19.11.2011
Cel: mistrz pvp/pvm, zbieracz rarów i zabicie po 1000 razy każdego moba
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem którego pokonamy"


13 Cze 2011, o 20:46
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Lis 2010, o 09:23
Posty: 591
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Proponuję zakładającemu temat o założenie nowego, z nową ankietą obejmującą wiekszą stratę expa dla lvl +50. Natomiast jeśli autor takową stworzy, to zamknięcie tego tematu.

_________________
Lorgan 100 lvl - Druid s1


13 Cze 2011, o 20:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
Lorgan napisał(a):
Proponuję zakładającemu temat o założenie nowego, z nową ankietą obejmującą wiekszą stratę expa dla lvl +50. Natomiast jeśli autor takową stworzy, to zamknięcie tego tematu.


Treść pierwszego postu i ankiety została zmieniona, od tego momentu proszę o komentarze na temat zwiększenia strat dla 50+lvli!

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


13 Cze 2011, o 21:57
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Straty spowodowane śmiercią.
BUMP'uje zeby temat nie umarl.

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


14 Cze 2011, o 21:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron