Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 12:21
Posty: 21
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Witam,
Niestety zdarzyła się bardzo przykra sprawa i choć jest już w pewnym sensie rozwiązana to jednak nie do końca i dlatego się do Was zgłaszam.
Kupiłem wczoraj za 350 platyny od gracza ET jego poprzednie konto Tiae. moje poprzednie konto to Dren. Nie było problemu z zaplata i ani z przekazaniem konta. Zalogowałem się dzisiaj na moje nowe konto Tiae i zacząłem grać. Na priv zagadnął mnie ET pytając jak tam się gra. Odpowiedziałem ze spoko i spytałem czy nie pomógłby mi przenieść kasy i kilku przedmiotów z mojego starego konta Dren na moje nowe Tiae. Po wiedział ze pewnie. Spotkaliśmy się pod depo jakoś po godzinie 8 rano. Zalogowałem się Drenem i przekazałem ET: 240000 golda, Martumala nieuszkodzonego, Martumala uszkodzonego, dwie zbroje, rękawice, pas, kostur, Isverd, naszyjnik i możne coś jeszcze. Zresztą możecie to doskonale sprawdzić. Po przekazaniu tych rzeczy ET napisałem ze wylogowuje się Drenem i zaloguje się Tiae a on mi przekaże rzeczy. Zalogowałem się Tiae ale ET znikł. Mam jego gadu gadu wiec skoro nie było go w grze jakiś czas napisałem kiedy wejdzie i dlaczego mi nie oddal rzeczy. Odpisał ze nie możne wejść do przeglądarki i że zaraz się zaloguje. Poczekałem jeszcze trochę ale nie było go. Ciągle mi mówił że nie może się zalogować ale ja zauważyłem ze jest w grze. Zresztą zapytałem ludzi na ogólnym czacie i kto mi powiedział ze go widział. Zgłosiłem wiec sprawę do Nazgulla i on mi powiedział ze kilka minut przed 9 rano ET sprzedał wymienione przeze mnie przedmioty u kowala.
spytałem go na gg o co chodzi ale on dalej mówił ze nie może się zalogować. I ze nie sprzedał przedmiotów.
Poinformowałem o tym Nazgula który zaczął z nim gadać na priv. Mnie i Nazgulowi powiedział ze ktoś się włamał na jego konto lub na jego komputer i sprzedał moje rzeczy a kasę zostawił w jego depo. Nazgull sprawdził IP i było takie samo jak wczoraj wiec to oczywiste kłamstwo ze kto mu się na konto włamał. Już nie wspominam o idiotyzmie tego kłamstwa ze ktoś mu się włamał na konto żeby sprzedać moje przedmioty... Nazgull przemówił mu do rozsądku i koleś oddał mi moja kasę (240k), Isverda oraz kasę za sprzedane przedmioty - 370k. To jest połowiczne rozwiązanie ale zawsze coś na początek. Najgorsze jest to że ET nadal utrzymuje ze ktoś mu się włamał na konto i że go oczerniam oskarżając o przywłaszczenie przedmiotów.
Wprawdzie uzyskałem zwrot mojej kasy i kasę za sprzedane przedmioty przez ET ale nie mam eqipa na który wydałem sporo platy.
Co proponujecie w tej sprawie?
Mnie chodzi tylko o odzyskanie moich przedmiotów. te 370k mogę oddać w każdej chwili komu powiecie ze trzeba oddać. Chce tylko żeby w grze nie było oszustwa i krętactwa bo wtedy to już nie jest zabawa. a ja się bawiłem od miesiąca do dzisiaj naprawdę świetnie grając w Terna.
Powinniście go jakoś ukarać ale to nie ja tu jestem od sądzenia i karania.To wasza sprawa co z nim zrobicie. Ja chce odzyskać swoje przedmioty i spokojnie grać. Od razy po uzyskaniu przedmiotów zwracam 370k golda które dostałem od niego.
Jeśli natomiast rzeczywiście ktoś się włamał na jego konto to trzeba tą sprawę wyjaśnić bo ja nie po to wydawałem tyle kasy na plate żeby teraz ktoś mnie tak oszukiwał.
Mam nadzieje ze zrozumiecie moją prośbę.

Pozdrawiam


14 Cze 2011, o 13:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Przekazujac komus przedmioty robisz to na wlasna odpowiedzialnosc. Mimo, iz z Twojej strony wyglada to tak, ze umawiasz sie z graczem, ze on Ci je odda, to w rzeczywistosci wyglada to tak, ze Ty mu te przedmioty dajesz w prezencie i tylko od niego zalezy, czy Ci je odda.

Handel odbywa sie na odpowiedzialnosc gracza i zadne zwroty nie sa przyznawane.


14 Cze 2011, o 17:01
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Mystheria ma rację - możemy banować, kazać uczynić pewnie zadośćuczynienie, ale przedmiotów nie oddajemy :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


14 Cze 2011, o 18:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 12:21
Posty: 21
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Czyli ze jest popierane oszustwo. nie rozumiem tego kompletnie. bo jesteście tutaj nie od wydawania salomonowych wyroków tylko od tego żeby był przestrzegany porządek. ja pracuje w wymiarze sprawiedliwości i jeśli tak by ktoś podchodził do sprawy to nie wiem jak by to wyglądało.
co w takim razie z ta sprawa zrobicie? koleś mnie oszukał i to ewidentnie. do tego wina zgania na to ze ktoś mu się włamał na konto. ja straciłem przedmioty na które wydałem pieniądze. i co? i nic??
takie zachowania są popierane?? bo jeśli nie ma konsekwencji żadnych to zaczna tak robić wszyscy.
rozumiem ze nie oddajecie przedmiotów. OK. straciłem przedmioty na swoja odpowiedzialność ale co dalej z ta sprawa. ewidentne jest ze koleś mnie oszukał. de facto przyznał się do tego w rozmowie z Nazgulem. są logi przekazania przedmiotów i ich sprzedaży u kowala.
jeśli jest regulamin taki ze nie zwracacie przedmiotów to spoko choć nie rozumiem go do końca. ale luz. co dalej z graczem ET. ja straciłem przedmioty bo wiadomo ze nie kupie nawet 30% za kasa jak mi dal. moja strata. a jakie konsekwencje on poniesie za swoje zachowanie??


14 Cze 2011, o 20:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 12:21
Posty: 21
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
po drugie jest możliwość zwrotu przedmiotów sprzedanych. choć tutaj była nieco inna sytuacja. viewtopic.php?f=77&t=6401&hilit=kradzie%C5%BC

ktoś sprzedał czyjeż przedmioty i był zwrot. ale spoko nie ma problemu. nie ma przedmiotów ok. tylko ze ja jednak jakiejś sprawiedliwości się domagam. jakas linia powinna być w sprawie oszustów. zresztą koleś twierdzi ze ktoś mu się na konto włamał. tak chyba nie można tej sprawy załatwić.
pozdro


14 Cze 2011, o 20:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Wiesz każdy GM ma inne podejście.. ja nie lubie krętactwa i oszustów i dla tego pomagam w takich sytuacjach.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


14 Cze 2011, o 20:54

Podziękowali: ChingonPL (14 Cze 2011, o 21:06)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 12:21
Posty: 21
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
no właśnie przeglądałem twoje posty i zauważyłem ze nie lubisz krętactwa :D
ja ci powiem ze mnie to nie chodzi nawet o te przedmioty ale o to ze jakiś gość kłamie w żywe oczy. a fakty mówią same za siebie dokładnie co innego. każdy GM możne mieć swoje podejście ale coś z ta sprawa powinna się zrobić. Felix mówi o zadośćuczynieniu albo banie. ja nie wiem co lepsze i dla kogo. jak na razie to dostałem 30% ceny swoich przedmiotów sprzedanych u kowala. a koleś radośnie sobie hasa po taernie. wiec ani tu nie ma zadośćuczynienia (bo to powinno być coś ponad wartość mojej straty ani żadnej kary. co mi radzisz w tej sytuacji?? mozesz jakos pomoc??

dzieki za zainteresowanie sprawa


14 Cze 2011, o 21:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
Wiesz jestes z serwera drugiego a ja opiekuje się serwerem pierwszym. Nie chce sie tez zajmować tą sprawą ponieważ po ostatniej takiej w sumie dałeś nawet link do teraz mnie głowa boli :P

Zgłoś się do Felixa lub Nazgulla więcej nie moge Ci poradzić :/

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


14 Cze 2011, o 21:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
To on nie dostał bana? To dostanie :) Przedmiotów nie oddajemy, bo potem byśmy się nie opędzili, a robicie to na własne ryzyko. Ale oszustów my nie lubić, zaraz sobie obejrzę logi i zbanuję, skoro Naz jeszcze tu nie zajrzał :)

Ban na miesiąc. Mam nadzieję, że autor jest zadowolony, sprawiedliwości stało się zadość, a kraj będzie mlekiem i miodem płynął? :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


14 Cze 2011, o 21:14

Podziękowali: 2 ChingonPL (14 Cze 2011, o 23:30), SamoZuoo (14 Cze 2011, o 21:17)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: S2 Dren ET mnie okradl z przedmoitów
ja będąc kiedyś GM (nie długo, bo gra umarła^^) wyznawałem zasadę, że każde krętactwo jest karane, ale jednak za głupotę trzeba płacić. Więc powinno się ukarać winnego, ale z zadośćuczynieniem jednak trzeba uważać.

w Twoim wypadku usprawiedliwia Cię to, że pierwsza transakcja poszła bezproblemowo.

Tak więc myślę, że działamy zgodnie z tą filozofią :) Na przyszłość niech autor uważa i wyznaje zasadę "nie ufaj nikomu" :) No chyba, że naprawdę dobrze już osobę znasz :)
~Felix


14 Cze 2011, o 21:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 153 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron