Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Opisy profesji 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Opisy profesji
Taka mala czepliwa uwaga - czemu wszystkie klasy sa lub staly sie Prawdziwą dumą Taernu, a rycerz i barbarzynca to tylko duma Taernu? Czy czysci Fizole to jacys gorsi? Zadam dla nich zadoscuczynienia i wyrownania strat moralnych ;)

------

Mozna by zmienic troche te koncowki, bo co to za duma z bycia dumą, skoro wszyscy wkolo to tez duma Taernu?

Przypomina mi to historie z Wankowicza, kiedy to (jeszcze przed wojna) dyrektor na apelu uslyszawszy nazwisko jednego z uczniow (szlacheckie nazwisko) klepnal go w policzek mowiac ze ty musisz sie trzymac prosto, bo to rod hrabiowski. A pomyslawszy zal mu sie zrobilo pozostalych "szaraczkow", wiec przeszedl sie po calym zebranym w szeregu gronie uczniowskim klepiac kazdego w policzek i mowiac i ty hrabia, i ty hrabia... i stojacemu gdzies na koncu szeregu autorowi tez sie dostalo jakies mruczenie w stylu ityhrr....

Sugerowalbym przerobic same te koncowki bardziej na styl : barbarzynca - prawdziwa dzika sila, rycerz - prawdziwy obronca/ zbrojne ramie, druid - brak pomyslu :| VD - mroczna strona/sila (mroczne oblicze Taernu, to chyba najfajniejsze), MO - palacy plomien lub gniew, sheed - jak druid :) luk - dalekosiezne ramie (chociaz akurat nie brzmi to najlepiej).


15 Cze 2011, o 08:50
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Opisy profesji
Faktycznie uwagi nieco czepliwe, ale w zasadzie mi sie podoba ten pomysl :)


15 Cze 2011, o 12:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Opisy profesji
Ostatnio zmieniałem, żeby Barbarzyńca był w ogóle Dumą Taernu, bo nie był :P.

Pomysł z końcówkami bardzo trafiony, będzie poprawka.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


15 Cze 2011, o 23:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Opisy profesji
Cytuj:
Taka mala czepliwa uwaga - czemu wszystkie klasy sa lub staly sie Prawdziwą dumą Taernu, a rycerz i barbarzynca to tylko duma Taernu? Czy czysci Fizole to jacys gorsi? Zadam dla nich zadoscuczynienia i wyrownania strat moralnych


Teoria spisku jest następująca.
Przypatrzmy się postaciom adminów:
Drygu (Asmodai) - MO albo druid
malyKOT - VD
Torgerd (Snajpol) - łucznik

Tak, fizole są gorsi. Służą do nabijania fragów :D

Jako wyrównanie strat moralnych dostajesz 10kk złota, 1k platyny, Freda jako chowańca i 5 rarów do wyboru :D

P.S. Nie podałeś nicku i serwera, nie mogłem dokonać wpłaty. Przykro mi, przepadło :)

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


16 Cze 2011, o 09:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Opisy profesji
P.S. Nie podałeś nicku i serwera, nie mogłem dokonać wpłaty. Przykro mi, przepadło

Na tak haniebne podejscie do sprawy odpowiedz moze byc tylko jedna,wzorcowa: wyzwanie PVP. (wiem ze szans nie mam, ale skoro nie masz nicku i serwera to cie moge wyzwac ;) :P )

Nie dla mamony to robie, ale ku chwale Taernu!

Chowanca tez nie potrzebuje - przwdziwy Taernijczyk expi sam, jak to mowilem na zlocie, wyjatki wylacznie kiedy komus pomaga...

Opisy profesji zapisane do poprawki. ~ EsAmo


16 Cze 2011, o 13:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 157 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron