Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Zadania 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:13
Posty: 20
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Zadania
1.Wprowadzenie ogranicznika czasu do robienia zadań "Trudnych" wymagających dobrej drużyny, jak i nagroda lepsza za wykonanie tego zadania w określonym czasie.
2. Gdy wykonujemy zadanie na "Herszta" i "Krzyżaka" Aby móc robić (Wypady) na bossy, uważam za super pomysł, lecz np. Kolega ma zrobione zadanie ja nie mam wystarczy wejść do niego do drużyny i można śmiało bić bosy. "Do poprawki" aby tak nie było kto chce chodzić to musi mieć wykonane zadanie.
Wprowadzenie tej samej zasady nie tylko na te 2 bossy lecz na większość, które dropią legendarne itemy tz. "Rary" a ciut zwiększenie wtedy dropu.

Taka mała sugestia, nie wiem czy celna :)

_________________
Barbarzyńca 23 lvl !s3!


19 Cze 2011, o 13:52
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Zadania
1.Na czas masz zlecenia, zadania były, są i będą bez ograniczenia czasowego, a nagroda jest dobra taka jaka jest.
2.Szczerze powiedziawszy nie rozumiem cię w tym punkcie.

Z dropem to samo, były przypuszczam setki tematow "zwiększyć exp" "zwiększyć drop" i żaden nie przeszedł, więc w ten także wątpię.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


19 Cze 2011, o 14:24
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Zadania
1. no tylko czasem zanim zbierzesz ekipe to ci czas minie -> więc bez sensu nawet jak weźmiesz q jak masz już ekipe
2. a po co ci dygadnie na bossy dopiero po zrobieniu odpowiedniego q? ehh... to by już zniesmaczyło grę :)

co do dropu jest dobrze... trochę trzeba się nalatać by coś mieć.. w końcu rar to unikat a większa szansa = więcej rarów = spadek ekonomii w grze :)


19 Cze 2011, o 14:34
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Zadania
1. Też uważam, że ograniczenie czasowe na zadanie nie ma sensu, możesz wziąć zadanie i dać loga i co wtedy? Albo porozmawiać i iść robić cokolwiek innego, a nie zadanie. Zdecydowanie przeciw, sam robiłem zadania tygodniami.

2. Chyba chodzi Ci o to, że jest zadanie, w którym trzeba zabić Herszta i Krzyżaka, ale nie jest to warunek chodzenia na te bossy. Możesz wcale nie robić zadania, możesz go nie kończyć i niezależnie od tego wszystkiego bossy zawsze są dostępne dla wszystkich.

Odnośnie dropu też jestem przeciw, dobrze jest jak jest ;)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


19 Cze 2011, o 15:04
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:13
Posty: 20
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Zadania
Ok, nie wiedziałam dzięki.

_________________
Barbarzyńca 23 lvl !s3!


19 Cze 2011, o 17:20
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zadania
Ja tylko dodam, ze zadania na Herszta i Krzyzaka maja na celu jedynie zapoznanie nowych graczy z tymi bossami (ich lokacja itp), ale nie daje zadnych ograniczen.


19 Cze 2011, o 20:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron