Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 zawieszenie zwierzaka 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post zawieszenie zwierzaka
W dniu 09 czerwca zgłosiłem problem z psem, który uległ zawieszeniu po walce. W odpowiedzi dostasłem informację, że pies będzie ponownie dostępny po restarcie serwerów. Dziś, tj. 13 czerwca pies faktycznie jest dostępny, problem w tym, że od czasu zawieszenia wbiłem z levelu 48, na level 50, natomiast pies pozostał na tym samym exp. co przed zawieszeniem. Pomijam fakt, że przez te kilka dni troszkę gorzej było z walkami z mobami, bo jednak pies troszkę pomagał, rozumiem, problem z serwerem. Jednak sądziłem, że po restarcie przynajmniej zostanie mu dodane trochę doświadczenia. Tak średnio pies wbijał level w połowie mojego, więc można założyć, że powienien mieć teraz level 36, lub zbliżać się do jego osiągnięcia. W związku z powyższym proszę o podniesienie doświadczenia psu, przecież nie po to ktoś wydaje prawdziwe pieniądze zakupując platynę na ciągłe wskrzeszanie psa, żeby potem ten mu się wieszał i nie zdobywał doświadczenia a co za tym idzie, był mniej użyteczny.
Z góry dziękuję za przychylne rozpatrzenie mojej prośby.
Nick w grze, Bodyguard.
Pozdrawiam.


14 Cze 2011, o 06:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zawieszenie zwierzaka
Widzę, że cisza.
Pies ponownie uległ zawieszeniu. Nie pomaga czyszczenie pamięci podręcznej, oraz ciasteczek. Czy znów mam czekać na reset serwera ?
Mam nadzieję, że teraz ktoś odpisze, będę wdzięczny, bo troszkę zaczyna się to robić irytujące.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


19 Cze 2011, o 20:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zawieszenie zwierzaka
W dalszym ciągu cisza, jakoś to przeżyję :)
Jednak może ten post będzie ostrzeżeniem dla osób które chcą zrobić przelew, czy wysłać sms-a na zakup platyny, aby kupić zwierzaka.
Jak wynika z powyższego, nie waro marnować pieniędzy, zwierzaki się wieszają, wszelkie próby kontaktu pozostają bez odpowiedzi.
Zastanawiam się, czy w innych przypadkach gdzie w grę wchodzi platyna, czyli w większości często prawdziwe pieniądze, nie dzieje się podobnie ?
Podsumowywując;
gra fajna :)
jednak szkoda wydawać pieniędzy, gdyż może się okazać, że zostały wyrzucone w błoto.
Pozdrawiam.


22 Cze 2011, o 23:09
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zawieszenie zwierzaka
Poczekaj jeszcze chwile, administracja na pewno dołoży wszelkich starań aby te błędy pousuwać, a że nie piszą aktualnie w tym temacie wydaje mi się, że nie jest to spowodowane tym że siedzą przed telewizorem i oglądają film z piwem w ręce tylko mają dużo roboty :) . Może napisz do któregoś z modków/gmów przez PW i przedstaw im jeszcze raz tą sytuację, albo odeślij do tego tematu :)

Pozdrowionka :) Informuj jak się sprawa toczy :)

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


22 Cze 2011, o 23:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: zawieszenie zwierzaka
Odpowiedz znajdziesz w tym temacie viewtopic.php?f=76&t=6188 nistety na razie nie mozemy udzielic innej.


23 Cze 2011, o 01:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zawieszenie zwierzaka
Dziękuję za odpowiedź i wskazanie linku, choć wiele się z niego nie dowiedziałem, tyle, że nie działa, nie wiadomo kiedy będzie działać. :cry:
Jednak sam fakt odpisania dał mi nową nadzieję, że jednak nie zostaję się samemu ze swoimi żalami. :lol:
Jeszcze raz wielkie dzięki :D
Mnie interesuje odpowiedź, czy z powodu tych zwieszeń zwierzaków, będą jakieś rekompensaty, czyli, podnoszenie zawieszonym zwierzakom expa ?
Tak, jak napisałem w pierwszym poście, pomijam fakt, że jednak troszkę zwierzak pomaga i jego brak z powodu zawieszenia, lekko ogranicza moje możłiwości, to bardziej irytujące jest to, że kiedy podczas jego zawieszenia ja zdobywam exp, on nie, a co za tym idzie, robi się zbyt duża różnica między mną, a zwierzakiem.
MOże dla uproszecznia podam przykład;
Osoba z lev 10, kupuje zwierzaka również z lev 10.
Zwierzak zalicza zwiechę, kiedy razem z Właścicielem doszli załóżmy do lev 15. Przez czas, kiedy zwierzak jest w zawieszeniu, Gracz wbija kilka leveli wyżej. Pies zostaje odwieszony, tylko, że Gracz ma już lev 27 a pies dalej 15, więc zamiast tego dobrego starego psiaka, bardziej mu już się opłaca kupić nowego zwierzaka, na lev 20. W tym miejscu pojawia się właśnie problem, nie po to ktoś ciągle ładuje w platynę, aby ponownie kupować ubitego zwierzaka, żeby ten przez zwiechy stał się w pewnej chwili bezużyteczny, bo już coś lepszego trzeba kupić. Dlatego moim zdaniem takie zawieszenia ziwerzaka powinny zostać może nie tyle wynagradzane, co rekompensowane ich doświadczeniem z czasu zawieszenia.


23 Cze 2011, o 07:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 182 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron