Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 turnieje między światowe 

podoba wam się ten pomysł?
-jestem za 87%  87%  [ 40 ]
-jestem na nie 13%  13%  [ 6 ]
Razem głosów : 46

 turnieje między światowe 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2010, o 12:51
Posty: 108
Miejscowość: Wielkopolska, Poznań, NWP
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Darkusi
Post Re: turnieje między światowe
Sildo nie za bardzo zrozumiałem. :D
Ale sam pomysł mi się podoba. ZA! :D

_________________
Darkograndi lvl 43 MO s1 (OFF)
Darkuś lvl 53 Druid s1 (OFF)
DarkuśRycek lvl 23+ Rycerz s1 (OFF)
Darkusiek lvl 35+ Druid s5 (OFF)


MÓJ NAJWIĘKSZY SUKCES:
Lysmary nie weszły mi na +1^^


21 Cze 2011, o 16:28
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: turnieje między światowe
co do koksów lvlowych to jest sposób -> można wykorzystać inne turnieje np. teraz mamy tam np. 30-45 (taki turniej jest na każdym świecie) i zwycięzca i 2 miejsce stają się np. reprezentantami i są w głównej drużynie itd.

i np. team 5 osób i osoby z dwóch 20-29 jedna 10-19 druga to już cztery i jakiś z wyższych
i tak z innych światów
w końcu końców byłoby wyrównane lvlami mniej więcej a poziom trudności danych teamów zależałby od zwycięzców z poszczególnych poziomów :P

to reasumując moją wizję
jedna osoba - zwycięzca 10-19 (słaby ale zawsze "ktoś") nie osłabi teamu bo w przeciwnej tez taki bd
druga os. to lvl 20-29 też zwycięzca

itd. a które przedziały lvlowe to można by ustalać na bieżąco bo trochę ich jest (tylko wybierać z takich co są na danym servie turnieje rozgrywane :) )


21 Cze 2011, o 18:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: turnieje między światowe
Czy ja wiem czy to jest takie super mega fajne... ? praktycznie nic z tego by nie bylo :) a to zeby sprawdzac, ktory swiat lepszy i bardziej zgrany... tu bylby problem bo jezeli chodzi o "zgranie" to nie jest tak, ze wszyscy z danego swiata sa za soba i razem wspolpracuja... kazdy tworzy jakies grupki spoleczne i nie ma rady na to :)

tutaj wiekszosc pisze, ze "oO to dobry pomysl" czy "jestem za"... ale dlaczego jestes "za"? :) nie no w sumie przyznaje racje... ciagle walki miedzy tymi samymi osobami czy grupami na danym serwerze to takie troche nudne juz zaczyna z deczka byc :) ale cala organizacja takiego przedsiewziecia bylaby... czasochlonna? nie znam sie zbytnio na mozliwosciach jakie daje nam teraz technika naszych administratorow... ale wiazaloby sie to z przenoszeniem danych postaci na jakas arene poza serwerowa? (nie wiem czy takie cuda sa mozliwe tutaj) a jezeli nie byloby takiej mozliwosci to praktycznie akcja toczylaby sie na innym zupelnie serwerze (odrebnym) a wtedy tworzenie nowej postaci ( dodawanie specjalnie itemow, rozdawanie umiejetnosci, statow) i wszystko musialoby byc dokladnie takie samo (kazdy szczegol) jak normalnie postac z danego serwera posiada, sprawdzenie czy aby na pewno jest wszystko tak jak ma byc. [z gory mowie, ze wyrazam tylko swoje zdanie... jak cos to oczywiscie licze na poprawienie mnie] praktycznie duzo zachodu za 'nico' :)

jestem na nie :(


21 Cze 2011, o 21:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 14:50
Posty: 139
Miejscowość: Kwidzyn/ Mansfield
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: turnieje między światowe
Myślę że temat bardzo fajny - wyeliminuje pewien sposób mentalnosci na turniejach.

Pytanie tylko czy jest możliwe do realizacji - bo to wymagałoby z pewnoscią duzo zabawy z przenoszeniem postacji miedzy serwerami...


21 Cze 2011, o 22:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2011, o 17:46
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: turnieje między światowe
Nie wiem co jest możliwe, a co nie, ale mogę zasugerować mniej więcej jakby to mogło wyglądać.

Do walk międzyserwerowych mógłby posłużyć specjalnie otwierany na czas tego eventu serwer, na który mieliby dostęp gracze biorący udział w turnieju. Ewentualnie mógłby powstać w świecie Taernu ogromny budynek przeznaczony do owych walk, w którym widziałyby się wszystkie postacie, niezależnie od świata. Coś jak portal łączący je wszystkie wyłącznie w tym jednym miejscu.

EvilSmile napisał(a):
... ale dlaczego jestes "za"?

Proste. Większe zrzeszenie między graczami pojedynczych światów i znacznie ostrzejsza rywalizacja między wszystkimi użytkownikami gry.


21 Cze 2011, o 22:40
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: turnieje między światowe
I standardowo oczywiście "Platyna i wieczna sława są wasze" :D

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


21 Cze 2011, o 23:02
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 08:37
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: turnieje między światowe
Z tego co wiem to postać nie jest założona gdzieś między serwerami i ma dostęp do serwera na który go wpuści administracja. Masz postać na danym serwie i jak chcesz wejść na inny serwer to musisz tam założyć inną postać. Taki wspólny turniej polegałby o ile to możliwe na kopiowaniu postaci, a jeżeli na ponownym zakładaniu rozdawaniu itemów i pkt, to wg mnie trochę zbyt pracochłonny pomysł.


24 Cze 2011, o 08:16
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 16:43
Posty: 169
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: turnieje między światowe
Jestem na tak ponieważ jest to szansa zmierzenia się z każdym ze światów najlepiej by było gdyby każda inna profesja mogła brać udział w tym turnieju a nie pierwsza 5 tylko np.: najlepszy MO najlepszy Druid Najlepszy VD najlepszy rycek itd.

_________________
SARNASES Łucznik 63 s2
Start Gry :D 14.12.2010 . Takich czasów nawet najstarsi górale nie pamietają.
Jestem z wami już rok!!!


24 Cze 2011, o 09:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2011, o 17:46
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: turnieje między światowe
Lechus napisał(a):
Z tego co wiem to postać nie jest założona gdzieś między serwerami i ma dostęp do serwera na który go wpuści administracja. Masz postać na danym serwie i jak chcesz wejść na inny serwer to musisz tam założyć inną postać. Taki wspólny turniej polegałby o ile to możliwe na kopiowaniu postaci, a jeżeli na ponownym zakładaniu rozdawaniu itemów i pkt, to wg mnie trochę zbyt pracochłonny pomysł.
No tak racja, dlatego wcześniej napisałem o budynku/portalu między-światowym.


24 Cze 2011, o 13:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: turnieje między światowe
a może drygu lub Torgerd się wypowie coś na ten temat ??

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


24 Cze 2011, o 13:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 195 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron