Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Kilka drobnych błędów 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:54
Posty: 383
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Kilka drobnych błędów
Ziarenko mocy dropione przed Dębiaka nie ma swojego avatarka, ale mimo wszystko można je przenieść chwytając za "licznik". Niemniej u mnie avatarek się nie pojawił - widzę tło z cienkim paseczkiem na dole przy liczniku, za który mogę chwycić.

Podczas przenoszenia rzeczy 'mnogiej' do depozytu w przypadku, gdy łączna waga w eq przewyższa dostępe miejsce w depo, nie mogę przenieść nawet części z nich, na którą jeszcze miejsce jest.

Podczas 'robienia' Wilczej Suki chyba znaleźliśmy błąd. Drużyna składała się z kilku osób, część z nich miała to zadanie do wykonania. Każdy z nas mógł z nią rozmawiać mimo przypisanej intstancji do jednej osoby, każdy mógł wywołać walkę ale jeśli nie była to osoba z istancji, wówczas misja nie była zaliczana...

Uroki na siebie samego pokazują czasem 138% skuteczność. tak powinno być?

Ataki i ich procentowe szanse - mam często wrażenie, że jakoś to szanse nie są poprawnie interpretowane. Często widzę, że na 5 64% ataków wychodzi 1. Tak nie jest w rozkładzie normalnym, przy liniowym też jakoś nie zgadza się. Być może to spostrzeżenie z wczorajszego dnia, gdzie jakieś zmiany w defach następują.

Dropy potów ze szkieletów magów - jako MO mam ok 90 mikstur kondycji. Naprawdę, po co mi one? Czy muszę je wyrzucać? Czy nie można byłoby u Igi wymienić ich chociaż, jeśli nie 1:1 to przynajmniej 2:1 - ich cena jest przecież identyczna.

pozdrawiam

_________________
Mikei S1
Nie zawija się ognia w papier.


30 Wrz 2010, o 04:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Kilka drobnych błędów
Cytuj:
Podczas przenoszenia rzeczy 'mnogiej' do depozytu w przypadku, gdy łączna waga w eq przewyższa dostępe miejsce w depo, nie mogę przenieść nawet części z nich, na którą jeszcze miejsce jest.
To już od paru dni działa jak powinno ;)

Cytuj:
Uroki na siebie samego pokazują czasem 138% skuteczność. tak powinno być?
Tak samo mają moby. Lepiej w ten sposób niż zaokrąglone do 100% bez możliwości wywnioskowania, ile poszło PA.

Cytuj:
Ataki i ich procentowe szanse - mam często wrażenie, że jakoś to szanse nie są poprawnie interpretowane. Często widzę, że na 5 64% ataków wychodzi 1. Tak nie jest w rozkładzie normalnym, przy liniowym też jakoś nie zgadza się. Być może to spostrzeżenie z wczorajszego dnia, gdzie jakieś zmiany w defach następują.
Już 8 razy miałem sytuację, w której weszły z rzędu 4 ataki po 29% lub nie weszły 4 po 85%. To się mogło zdarzyć. Ale nie widzę różnicy między szansą 65% a 45% w porównaniu do efektu.

Cytuj:
Dropy potów ze szkieletów magów - jako MO mam ok 90 mikstur kondycji. Naprawdę, po co mi one? Czy muszę je wyrzucać? Czy nie można byłoby u Igi wymienić ich chociaż, jeśli nie 1:1 to przynajmniej 2:1 - ich cena jest przecież identyczna.
Sprytny pomysł na zastąpienie zablokowanego handlu.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


30 Wrz 2010, o 04:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 258 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron