Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Zostalem oszukany na kase 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Cze 2011, o 19:36
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Zostalem oszukany na kase
Zostałem oszukany na kupnie konta za sumę 300k :)
Cybulaxdd mówił, że ma na sprzedanie konto za 300k to mówię ok i mu dałem te 300k a on miał dać passy a nie dał więc to jest oszustwo :D

http://imageshack.us/f/641/rozmowakonto.png/


27 Cze 2011, o 19:43
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Zostalem oszukany na kase
gm sprawdzi czy doszlo do wymiany poprzez wplate na jego konto 300golda i pewnie bana dostanie lub bedzie mial czas aby ci oddac kase z powrotem jak inni...

nie wiem czemu nie czytacie co sie wam pisze zanim sie wymienicie na konta- poinformujcie gm-a o tym ze macie zamiar zrobic taka wymiane- aby dal ci gm znac czy dane konto nie jest zagrozone banem bo to moze byc recydywa- i napisz takiemu kolesiowi ze dasz kase jak napiszesz do gm-a ze wymiane na konta robicie itp.
taki oszust odrazu wyloguje sie albo napisze ze jednak nie wymienia sie czy nie sprzeda ze mu sie odwidzialo...
mi tak samo proponowano 4 razy sprzedanie konta jak napisalam ze czekam na odpowiedz od gm-a aby sprawdzil dane konto i aby mi potwierdzil ze wie o transakcji to gracz sie wycykal i napisal ze jednak niesprzedaje konta i ja wiedzialam juz wtedy ze to zlodziej chcial mnie na kase okrasc poprostu.

ponadto widac ze gracz staral cie nastraszyc abys nie informowal gm-a o utracie kasy pisac do ciebie ze karane jest handlowanie kontami :)
bzdura kompletna
mozna wymieniac sie na konta i sprzedawac je do woli ale za zloto i platyne...niewolno tylko za realne zlotowki sprzedawac czy inne dobra materialne


27 Cze 2011, o 20:23
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Zostalem oszukany na kase
Cytuj:
3. 22.06.11 18:15 - Nazwax(300000g//0p) - CybulaxDD(0g//0p)

Kasa, jak widać, przekazana.

Cholera, zaś ta kafejka... Widzę, że tylko z niej grasz... Ile Ty masz kont? Z piętnaście?
Obiecałem sobie, że nie zajmę się już żadnym oszustwem z tej kafejki...

Na koncie Łępy od 17.06 nie było żadnego logowania. Wystosuję ultimatum i dopiszę, jeśli coś się zmieni.

Poza tym, jak krejzolka napisała, gadał Ci jakieś głupoty o zakazie. Chciałbym, żeby taki był, ale nie ma.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


27 Cze 2011, o 20:34
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Zostalem oszukany na kase
Trzeba uważać, a najlepiej samemu do czegoś dojść.

To niewiele wnosi do tego tematu...
~Felix

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


28 Cze 2011, o 17:08
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Zostalem oszukany na kase
Dostał 10000h na tą postać. Sprawa zamknięta, kasy oczywiście nie oddajemy, z wiadomych powodów :)

Kłódeczka.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


1 Lip 2011, o 22:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron