Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Ban S1 Urbanek 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Ban S1 Urbanek
WItam.

Na samym początku chciałbym pochwalić całą administracje za czuwanie :) , wiem że jesteście właśnie od tego, no ale cóż Gm też człowiek może się pomylić. :)
Wracając do tematu w dniu wczorajszym dostałem bana na 30 dni za granie na 2 postaciach jednocześnie (tak mam napisane jak się loguje), gdy się o tym dowiedziałem śmiać mi się zachciało :). Zaczynając od początku załatwiłem bratu passy kolegi i miał grać od czasu do czasu gdy go nie będzie (parę graczy też tak robi że podaje sobie passy- nie chce wymieniać nicków), w domu mam sieć WiFi przez którą odbieram sygnał internetu w laptopie na której mój brat od czasu do czasu sobie grał na tamtej postaci, owszem zdarzało się nie raz ale nie często że graliśmy w tym samym momencie (możecie sprawdzić logi często się nie zdarzało to) i tu właśnie jest pies pogrzebany na mojej postaci której ja gram (Pc) i mój brat (laptop) jest ten sam Ip :D. No rozumiem podejrzenie ale żeby od razu ban? z Tego co wiem jeśli obie te postacie są na dwóch innych e-mailach to nic nie stoi na przeszkodzie żeby grać na laptopie i Pc.
Moim zdaniem ban jest zbyt pochopny, bana daje się w 100% pewności a tu takiej pewności nie widzę właśnie :)
Więc proszę o szybką reakcje bo jak każdy wie czas to pieniądz a ban jest raczej niesłuszny :)

Pozdrawiam.

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


28 Cze 2011, o 10:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Witaj.

Standardowa wymówka z bratem widzę, mogłeś się bardziej postarać. Już wcześniej się przyglądałem całej tej sprawie, jakoś wcześniej brat nie miał takiego zapału by z Tobą grać ale to nie istotne. Rozmawiałem z kilkoma graczami również z Twoimi znajomymi a także z osobą, która podała Ci passy do konta. Więc to nie było tak rach ciach. Grasz już długo i powinieneś wiedzieć, że takie coś jest zawsze karane. Jeżeli chcesz pograć z bratem napisz do któregoś GM'a o tym fakcie i już będzie bezpieczniej;].

Ban słuszny.

Pozdrawiam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


28 Cze 2011, o 11:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Widzę norma nic jak zawsze nie dociera :)
Sprawdź sobie swoje logi ;) Brat wchodził czasami jak go nie było w grze i nie zdarzało się to często :)
Przepraszam bardzo przed tym wszystkim konsultowałem się z Gm pytałem wszystko dokładnie i dostałem odpowiedź że:
Jeśli te konta są na innym e-mailu nic to nie przeszkadza w grze na dwóch Pc w tym przypadku Laptop i Pc
Kare wymierza się jak jest w 100% pewnym nieprawdaż?
A tu jest trochę wątpliwych rzeczy tylko pozwól je dopuścić do siebie :)

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


28 Cze 2011, o 11:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Urbanstyle napisał(a):
Przepraszam bardzo przed tym wszystkim konsultowałem się z Gm pytałem wszystko dokładnie i dostałem odpowiedź że:
Jeśli te konta są na innym e-mailu nic to nie przeszkadza w grze na dwóch Pc w tym przypadku Laptop i Pc

Z jakim GM ? Oczywiście, że przeszkadza. Graj sobie z bratem, ale nie siedz z nim przez ten czas cały czas w party i lej wendigo czy tam inne bossy. ;]

Urbanstyle napisał(a):
Kare wymierza się jak jest w 100% pewnym nieprawdaż?


A ja taką pewność miałem i mam.

Urbanstyle napisał(a):
A tu jest trochę wątpliwych rzeczy tylko pozwól je dopuścić do siebie :)


Ja nie mam żadnych wątpliwości.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


28 Cze 2011, o 11:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Mystheria :)
Hmm...ale to chyba już jego sprawa co on robi nie?
Tak mi się wydaje tylko :)
Podaj mi Pkt regulaminu który niby "złamałem"

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


28 Cze 2011, o 11:19
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Cytuj:
12. Zabronione jest logowanie się w tym samym czasie na dwa konta posiadane przez jednego gracza.


W tym przypadku Urbanek i LordOffist, grałeś w tym samym czacie na 2 kompach czy tam laptopie.

Pewnie napiszesz, że Lord to nie Twoje konto.
Tak, ale posiadasz do niej dostęp co jest równoznaczne z tym, że to Twoje konto.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


28 Cze 2011, o 11:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Powiem tak ten Pkt regulaminu nie jest zbyt sprecyzowany :)
Poza tym dostęp do konta ma mój brat :)
Czyli rozumiem upewniałem się u Gm'a czy nie będzie za to bana i nie dostałem odpowiedzi że będzie za to ban :)
Zostałem wprowadzony w błąd i za to mam ponieść konsekwencje?

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


28 Cze 2011, o 11:31
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Czytałeś regulamin jak mniemam ? Więc powinieneś być świadom tego co Cie czeka.

Urbanstyle ban zostaje.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


28 Cze 2011, o 11:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban S1 Urbanek
Tak czytałem regulamin i tego pkt nie do końca zrozumiałem więc wolałem dopytać gm'a c'nie? :)
Ale skoro mówisz że to jest zabronione a gm powiedział mi co innego więc tak jakby zostałem wprowadzony w błąd nieprawdaż?
I ja sugerowałem się gm gdybym od razu wiedział że to jest zabronione nie robiłbym tego prosta piłka :)

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


28 Cze 2011, o 11:39
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Ban S1 Urbanek
Przepraszam, że się wtrącę, przy okazji zapytam, bo miałem inne informacje od administracji o ile dobrze pamiętam, iż bany dawane są na MAC'a, a nie IP, ani nie na oba razem. Co w przypadku w.w gdy konta grają na różnych MAC'ach z tego samego IP? Jest to karalne, bo istnieje podejrzenie, że gra ta sama osoba? Dobrze wiedzieć zanim nie poleciłem współlokatorów, bo nikt z nas by sobie nie pograł :(

edit: faktycznie przydałoby się doprecyzować regulamin, bo możesz grać z powiedzmy z całą klasą w szkole na raz z 1 ip, nie raz już sobie robiliśmy na zajęciach lanparty albo graliśmy wszyscy na raz na jakimś serwerze w necie.

I skoro piszecie tu, to nie spamujcie shoutboxa :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 28 Cze 2011, o 11:43, edytowano w sumie 2 razy



28 Cze 2011, o 11:40
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 214 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron