Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm] 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 17:57
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Witam. Mam postać o nicku Syterionix jest to 51VD i chodzi o to ze GM o nicku "Samozuoo" Mowi ze jakiesmuś graczowi ktos zabral 2kk [oszukal go w sprzedazy platyny ] i chociaz [tak mowil] ze te 2kk znajduje sie dalej na tej postacji [ktora oszukała innego gracza] to mnie obwinia o ta kradziez i chce zwrotu 2kk. Ja poprostu niemam dostampu do tej postacii. [Mieszkam w bloku tam jest siec lan i mamy takie samo ip]
Mowilem juz ze GM moze spokojnie zbanowac ta inna postac i odebrac to 2kk . [bo ja niezamiezam z wlasniej kieszeni dawac komus za nic moich pieniedzy pod grozba bana ]

Ogólnie moje stanowisko jest takie:
- Nie przyznaje sie do zadnego oszustwa
- Niemam nawet tyle pieniędzy przy sobie [w dp tez nie]

A moje wnioski są tekie
-Proszą o ukaranie winnej osoby i odebranie jej tych pieniędzy
- I o przeproszenie mnie [w co niezbytnio wieze ze dojdzie do skótku]


A tak na koniec takie moje podsumowanie:
Wydalem na ta gre troche pieniedzy (czego niezaluje) gralem juz w wiele innych gier jednak podoba mi sie pomysl i klimat tej gry i niechcial bym przestac w nia grac. I jak by ktorys GM mial by jakies pytania prosze je kierowac pod postem. Prosil bym rowniez o numer lub adres kontaktowy do Administracji firmy. [Bardzo przepraszam za bredy ortograficzne ale chcialem tego posta napisac jak najszybciej]


30 Cze 2011, o 18:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Mieszkasz w bloku czy siostrę masz w końcu ?

Więc to jakiś gracz czy siostra ? kręcisz ;)


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


30 Cze 2011, o 18:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 15:22
Posty: 96
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
mi sie wydaje ze ktoś tu komuś grozi xd


30 Cze 2011, o 18:45
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 17:57
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Porszę o adres firmy. I to niejest chyba przestepstwo jesli mam siec lan i ktos jest zalogowany dwiema innymi postaciami naraz. Poprostu niemam innego sposony zeby grac.
Jesli Pan tak podchodzi do sprawy to trudno . Bede chcial odzyskac zswoje pieniadze bo uwazam to za wyludzenie no ale to juz ktos innym rostrzygnie. No narazie dziekuje.


30 Cze 2011, o 18:49
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 17:57
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Nikomu niegroze. Tylko domagam sie swoich racji jeszcze raz powtarzam Prosze o zbanowianie kogos kto ukradl 2kk a nie mnie [ jesli chcecie prosze o sprawdzenie mojej postaci i jak sie da ostatnich transakcji]. Mysle ze zadzwonie jeszcze do tej firmy i wszystkiego sie dowiem .


30 Cze 2011, o 18:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Cytuj:
Konto – struktura informatyczna utworzona na wniosek gracza podczas rejestracji w bazie Gry zawierająca parametry wykorzystywane w grze będąca powiązana z unikalnym loginem. Aby korzystać z konta należy znać login i hasło dostępowe. Konto nie ma wartości materialnej i nie może stanowić przedmiotu handlu/wymiany/darowizny. Jedynymi elementami konta, które można wymieniać między graczami są przedmioty w samej grze. Konto oraz wszelkie jego elementy (np. postacie w grze) pozostają własnością usługodawcy, oddaną w użytkowanie graczowi (usługobiorcy) na określonych w regulaminie warunkach. Nieprzestrzeganie tych warunków może skutkować ograniczeniem uprawnień do korzystania z niego lub całkowitym odebraniem Graczowi prawa do korzystania z niego (przez zablokowanie bądź usunięcie). W przypadku utraty praw do korzystania z konta lub dobrowolnego zaprzestania korzystania z konta Usługobiorca nie ma prawa ubiegać się o zwrot nakładów poniesionych na zakupioną Platynę.



Sprawdziłem logowania z komputera i się pokrywają więc nie ma mowy o sieci lokalnej.

Zacytuje także ten pkt. regulaminu.

Kod:
2. Korzystanie z serwisu taern.pl oraz samej Gry jest dobrowolne i w podstawowym zakresie bezpłatne. Usługodawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania opłat za wybrane usługi lub elementy gry, ujęte w regulaminie, osobnym cenniku lub w Zakładce „Platyna”.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


30 Cze 2011, o 19:02
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 17:57
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Jednak twoj post niczego niewyjasnia . Ja niesprzedawlalem i niewycaniam postacji . Place za usluge ktora mi chcesz zablokowac [ i to tak nalezy interpretowac] Jesli chcesz mozesz dac bana na komputer z ktorego logowala sie postac ktora ukradla pieniacze prosze jednak niebanowanienie mojego konta. Jeszcze raz mowie ze nieukradlem nic. I ponownie odnosze ze punkt regolaminu ktory przytoczyles przemawia na moja kozysc .


30 Cze 2011, o 19:08
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Ten komputer, z którego logowała się postać która ukradła jest tym samym komputerem na którym logujesz się Ty, przecież Zuoo tak właśnie napisał... A jego post odnosi się również do Twojej wzmianki o sądzie...

_________________
Image
Image


30 Cze 2011, o 19:13
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 17:57
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Nie jest tym samym komuterem tylko kozysta z tego samego ip.


30 Cze 2011, o 19:16
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Cos tu nie gra! [specyjalnie dla gm]
Ech... tak się składa, że jest możliwość sprawdzenia z jakiego komputera się dana postać loguje i w tym wypadku jest to jeden i ten sam komputer dla Ciebie i dla postaci oszusta...

_________________
Image
Image


30 Cze 2011, o 19:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron