Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 14:51
Posty: 94
Miejscowość: Katowice
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
Witam Forumowiczów:)

Od razu mówię, że to jest pomysł, propozycja wymyślona parę minut temu. Jednak chciałbym żeby ten problem w końcu został rozwiązany. A mianowicie jak w temacie- problem tkwi w Naszym ukochanym Druidzie i pvp w Taernie.

Taern jest jedną z wielu gier mmorpg na necie. Jak większość graczy wie, praktycznie w każdej -tzn. "healer" jest profesją czysto supportową do party. Sam wiele nie zdziała w pvp. A jednak u Nas jest troszeczkę inaczej.

Druid jest najlepszą postacią do:
solowania bossów
solo expa
pvp 1v1

Tak sobie myślę od paru miesięcy, co można by zmienić w naszym ukochanym taernianym koxie. Może ta propozycja się spodoba większości. Jednak na pewno Nasi druidzi będą krzyczeli że jest to głupotą, jednak proszę się Nad tym najpierw zastanowić - Druid Nie Może być najlepszą postacią w pvp 1v1. Ta propozycja zniszczy druida w pvp, spadnie pomiędzy dystansowych, a meele profami(korzonki bez zmian).


Małe wprowadzenie myślę, że powinno wystarczyć. Tak też przejdę do propozycji.

Druid zostałby bez zmian w walkach 2v2,..,5v5. Zostałyby zmienione tylko czary leczenia w momencie kiedy druid zacznie walkę 1v1 czy to w pk,w pvp na arenie czy na turniejach w trybie 1v1.

Zmiany polegałyby na tym, że druid przykładowo który leczy normalnie siebie podczas ekspienia, czy gdziekolwiek poza walkami 1v1 - załóżmy 600hp. To w walkach pvp(tylko 1v1!!!!) leczyłby 30-40% tej wartości, czyli 180-240hp.

Krytycznie by to obniżyło skuteczność druida w walkach 1v1. Ale znowu nie zniwelowałoby jego szans na wygraną. Jedno jest pewne - Druid powinien być jedną z najsłabszych profesji w pvp. Nie wyobrażam sobie, ze druid na 50levlu kładzie 70lvl~.

Jeżeli był taki pomysł już przedtem to proszę o zamknięcie tematu, po co znowu to wałkować jak nie przeszło.

Proszę o wypowiedzi!

_________________
[s3] Łuk: BboySayan
Poziom: 48(top8). Początek przerwy: 2011-02-20
4 miechy postać-OFF
Poziom: 48(top320) - 2011-06-20 -postać ON
Poziom: 65(top93) - 2011-07-20 -postać Znowu OFF
(i to na dobre!)

S4 - Sayan - Łucznik.

Image


4 Lip 2011, o 11:53
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
A dlaczego druid powinien być jedną z najsłabszych profesji w pvp ? Wytłumacz mi to.

Każdy powinien mieć szanse wygrać turniej, nie możesz stwierdzać, że jakaś profesja ma być najsłabszą.

Po drugie, nie zgodze się ze stwierdzeniem, że druid jest najlepszy w pvp (dopiero od wysokiego lvlu ~65/70+ druid jest praktycznie nie do pokonania). Zerknij na turnieje - przykładowo ostatni 1 vs 1 na s2.

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


Ostatnio edytowany przez RocKandRoll, 4 Lip 2011, o 12:13, edytowano w sumie 1 raz



4 Lip 2011, o 12:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 19:13
Posty: 32
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
A jakby to wyglądało w walkach 2vs2? Druid+ xxx vs aaa + bbb
Zostaje druid i aaa
Druid ma normalne leczenie czy to słabsze?

Pomysł raczej nie trafiony :/


4 Lip 2011, o 12:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 14:51
Posty: 94
Miejscowość: Katowice
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
czytamy ze zrozumieniem.
tylko w walkach 1v1 byłaby widoczna ta zmiana.


Rockandroll, bo to jest najpotężniejsza postać w pvp. od 50 już jest praktycznie nie do pokonania.

No chyba, że mówisz o walkach 50drut vs 70-80inna profa, no to faktycznie przegra.

Na 50vs50 juz nie ma opcji żeby ktoś wygrał z druidem - o ile drut jest ogarnięty.

Niech sobie wygrywają turnieje 30-50, ale wyżej? Kosmiczna przepaść pomiędzy tą profą a innymi w pvp 1v1. Coś trzeba z tym zrobić.

Edit:
RocKandRoll napisał(a):
A dlaczego druid powinien być jedną z najsłabszych profesji w pvp ? Wytłumacz mi to.


Grałeś w inne gry? Bo ja przeleciałem przez ostatnie 9lat trochę tych gierek i wybacz, ale z początku faktycznie mogły być nie z balansowani healerzy i było ciężko, ale później były te profesje osłabiane. Druid ma być we wszystkim najlepszy? On jest od SUPPORTU.

_________________
[s3] Łuk: BboySayan
Poziom: 48(top8). Początek przerwy: 2011-02-20
4 miechy postać-OFF
Poziom: 48(top320) - 2011-06-20 -postać ON
Poziom: 65(top93) - 2011-07-20 -postać Znowu OFF
(i to na dobre!)

S4 - Sayan - Łucznik.

Image


4 Lip 2011, o 12:25
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
No ja powiem tylko tyle aktualnie mam druida 39 lvl
i na serio nie jest wcale tak kolorowo jak ci się wydaje z druidem w pvp...

Jak ktoś ogarnia postać to każdą da radę (po ostatnim upie trochę druid dostał -> nie mów że nie leczenie obniżyli i podwyższyli koszt przy balansie)

zwróć uwagę też na to: druid lecząc się odsłania się bądź rezygnuje z ataku (gra czasowa albo dostanie kopa albo długo siedzi) [co do leczenia na okolo 120 wiedzy drut na 2pa ma ok 80 pare % szansy wbicia leczenia na 5 poziomie]

a szanse trafienia w druida np. łucznik czy też vd ma przecież spore bo ile zerki taki druid może mieć?

To powiadasz, że jest za mocny bo się leczy. Ale powiedz mi czym druid zaatakuje?
To uderzenie to wiesz dobry pancek i wnet nie czujesz. Na korzenie pare pa w deff na uroki i korzenie się odbijają.

Na bardzo długim dystansie drut uzyska znaczną przewagę na niskim lvlu -> tylko wpierw utrzymaj do tego długiego. (według mnie długi dystans tzn. jak przeciwnikowi zacznie brakować podstawowego źródła: many czy kondy).

A przy okazji grałeś druidem? :P -> nie chce ci nic zarzucić (ale ja gram 6 profesjami i z czym się zgodze że druid na solowanie bossów ma największe szanse z racji leczenia i korzeni). A do solowego expa to no jak tłucze bossy to spoko ale nie zawsze masz taki kolor.


4 Lip 2011, o 12:55
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
Ja się z pomysłem nie zgodzę, nie można bazować na tym, że druid ma być do supportu bo tak jest w innych grach. W tej jest inaczej i niech tak będzie, każdy powinien mieć równe szanse niezależnie od profesji w pvp solo, pvp z grupie, expie itp. Tutaj możesz zrobić build pod pvp solo, w grupie, pod exp jako buffer, są różne wybory, nie zabierajmy tej klasie takich możliwości.

@up - druid na ~65 lvl bije tyle samo co ja ryckiem na 55 lvl :)

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


4 Lip 2011, o 12:57
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
Bboy_Sayan napisał(a):
RocKandRoll napisał(a):
A dlaczego druid powinien być jedną z najsłabszych profesji w pvp ? Wytłumacz mi to.


Grałeś w inne gry? Bo ja przeleciałem przez ostatnie 9lat trochę tych gierek i wybacz, ale z początku faktycznie mogły być nie z balansowani healerzy i było ciężko, ale później były te profesje osłabiane. Druid ma być we wszystkim najlepszy? On jest od SUPPORTU.



1. Inne gry nas nie interesują ;).
2. Druid nie jest najlepszy we wszystkim, tylko w pvp i to dopiero od wysokiego poziomu.
3. Dlaczego chciałbyś zrobić z niego najsłabszą profesję w pvp? Bo jest do supportu ? Jakoś mnie ten argument nie przekonał.

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


4 Lip 2011, o 13:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 19:17
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
Teraz to mnie rozsmieszyłes :D
Cytuj:

Druid jest najlepszą postacią do:
solowania bossów
solo expa
pvp 1v1


W pvp to sie zgodzę lecz jest jedno ale :
druid dopiero wymiata na turniejach 50/60+ i musi być ogarnięty i mieć w miarę eq.

Solowanie bossow nie jest już pięknie jak kiedyś ,zmieniło się to od momentu gdy zmienili ucieczki.Wczesniej pare razy uciekles i byles kolo bossa.A teraz musisz wszystko bic po drodze co dla druida jest problem(bije to dlugi okres czasu w przeciwienstwie do innych proff).

Solo exp i tu wlasnie mnie [ciach] :lol: . Zrób se druid i pograj nim to zobaczysz jak sie fajnie solo expi :D

Miałem kiedyś druida wiec wiem na ten temat trochę co i jak.

/adiQ

_________________
Mamciebie S3 - Druid 65 lvl
Kup sobie sznurek albo odkręć kurek


4 Lip 2011, o 16:06
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2011, o 17:10
Posty: 594
Miejscowość: s2
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
Mi się podoba... na turneiju 20-29lvl miałem 29lvl vd i LEDWO pokonałem 20lvl druida.
Jestem na TAK!

_________________
‎"I bierz co Ci dane, bądź losu panem!"

Pomoglem? Daj kufelek browarka :=)


https://www.facebook.com/pages/The-Prid ... 2137125151 Like'nij! 2 admin strony fanowskiej na fejsie!


4 Lip 2011, o 16:16
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Druid - pvp w taernie. Problem? Spróbujmy jeszcz raz.
A ja bezproblemowo zabijałem 24 druida 29 mo, ginął w 2 turze 2x. Może był hajtowy druid i słaby ten vd? Albo ja trafiłem na słabego gracza :P

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


4 Lip 2011, o 18:39
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron