Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Czaszka niechce zejść. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Paź 2010, o 08:24
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Czaszka niechce zejść.
Około 2 dni temu zabijałem sobie graczy gdy zabiłem 5 gracza pojawiła mi się czaszka no i tak do teraz jest.Próbowałem wszystkiego kumpel mnie zabijał i na 18 lv (mam 22 MO Swierqq) i było tak , że mnie zabił spadł mi status z 210 do 200 gdy poszedłem drugi raz znów mnie zabił i znowu status wracał do 210 - ,- , później próbowałem ja zabijać czachy też kumpel dał mi się pozabijać (18 czaszka) no i wtedy nawet status się nie ruszał , próbowałem tez żeby zabijali mnie z tarczami też tak jak wcześniej 210-200-210.. później zabijali mnie dużo większe lvle, też nawet to nie pomagało aż doszedłem do wniosku , że po prostu może mam buga :/.

Nie wiem czy to bug czy co jeśli nie to proszę o pomoc bo nie wiem jak się mogę pozbyć czaszki T_T.


ps: już nigdy nie zabije gracza =D


4 Paź 2010, o 08:34
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, o 19:15
Posty: 245
Miejscowość: W-wa, Targowek
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Czaszka niechce zejść.
Potwierdzam. Bylem jedna z tych osob, ktore probowaly "pozbawic" Swierqq statusu czaszki. Do tego - po zgonie nie dostawal okresu ochronnego w pvp zadnego i mozna go bylo zabijac co chwile w kolko. I dodatkowo - zabijajacy go (przynajmniej ja) nie dostawali zadnego statusu pvp ani nie zaliczalo zabojstwa w pvp (dalej mam 0, bo nie bawie sie w pvp wogole).

_________________
M3f - s1 - rycek lv. 60
Jezzar - s1 - sock puppet of doom
Veecos - s2 - the other white meat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


4 Paź 2010, o 09:35
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Czaszka niechce zejść.
jak ktoś ma czaszkę to nie przysługuje mu okres ochronny :)

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


4 Paź 2010, o 16:35
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Paź 2010, o 08:24
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czaszka niechce zejść.
Hmm.. może raczy jakiś admin odpisać lub coś z tym zrobić , zanim mi odpiszecie dam rade 20 wbić od nowa. :P


5 Paź 2010, o 16:14
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Czaszka niechce zejść.
Aby pozbyć się czachy musisz upolować inną czachę. Zdaje się, że przy statusie 200 zrobiłem błąd w znakach. Tzn. jak masz 200 to już nie spadnie ci poniżej 200 jak ktoś cię ubije. Ale mając równo 200 status również sam nie spadnie :D Musisz poczekać na update z poprawką (1-2 dni) lub przeskoczyć wartość 200 :)


5 Paź 2010, o 17:01
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Paź 2010, o 08:24
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Czaszka niechce zejść.
Ehhh.. to już wole grać od nowa :P. Dzięki za pomoc.


5 Paź 2010, o 17:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron