Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Tak jak w temacie, i... 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Tak jak w temacie, i...
Witam administrację.
Tak, jak wspominałem wcześniej (że będę walczył o moje konto), podczas gdy mój temat został (nagle) zamknięty "nie dając mi żadnych szans na obronę", musiałem stworzyć nowy temat (którego bym nie stworzył gdyby nie pewien fakt z życia wzięty), a mianowicie chodzi tu konkretnie o post, który został (jak widać) usunięty z forum (nie rozumiem dlaczego?), bądź schowany.
Dotyczył on braku możliwości zalogowania się przeze mnie (z czego potem wynikło, że moje konto zostało zbanowane perm banem).
Przechodząc do rzeczy otrzymałem "wieczny odpoczynek" za nie stosowne nicki (tylko, że tu problem, bo w tamtym czasie wcale nie były, aż tak nie stosowne), konkretnie (wnikając szczegółowo) były utworzone jeszcze w tedy, kiedy jeszcze nie było sankcji za rażące dumę identyfikatory postaci (którymi się w ogóle nie chwaliłem).
Otrzymałem tego bana nagle co było dla mnie istnym szokiem i bólem ponieważ wiązałem większą przyszłość z moją postacią (przynajmniej dwoma z nich) na tym koncie i nagłe ukaranie mnie oraz mojego konta "blokadą wszech czasową", było po prostu wredne, zwłaszcza wtedy gdy owe nazwy postaci (stworzone w tym czasie) nie były karalne ciężkim banem (sugerującym mnie jako gracza, że jestem kimś co "nadzwyczaj" naruszył, bądź naruszał regulamin i zasłużył na niego).

Apeluję do was gdyż jedynie wy jesteście mnie w stanie zrozumieć (mnie i ten fakt) i dać mi szansę powrotu do normalnej gry (spełnię wszystkie warunki jakie będą istotne dla tej możliwości), bo czas w którym moje postaci zostały założone (i grywane), nie był równy czasowi perm bana, a dokładniej w czasie kiedy nie było nade wszytko sankcji za nieaktywne postacie ze zgrubionymi imionami.
Moja prośba jest skierowana do was, gdyż to było moje jedyne konto w grze do którego miałem dostęp i do którego co jakiś czas sobie zaglądałem (nie po to by robić z gry burdel, tylko przyzwoicie - jak należy grać/bawić się).
Natomiast nie rozumie faktu jakim było oczernianie mnie (jako gracza) szydząc ze mnie i mieszając mnie z błotem, które miało miejcie na forum. Rzekomo stwierdzone przez jednego z was, a mianowicie gm-a "Shade?", który bezpodstawnie stwierdził iż gram na 2 konta i rzekomo mogę sobie wejść do gry kiedy chce (na jakiej podstawie to ogłosił?)...! Co jest oczywistą bzdurą!, gdyż żadnych podobnych kont nie posiadam i nie robię syfu z gry (proszę mnie nie oczerniać przy wszystkich, jak masz jakieś dowody na tego typu zachowanie to proszę pokazać pierw, a potem możesz szydzić i mieszać ludzi z błotem). Domagam się wyjaśnienia tej sprawy w ramach rozpatrzenia mojego odwołania. Dziękuję i pozdrawiam.

P/S Ja rozumie... wiele szumowin (być może) gra w tą grę i trzeba takich eliminować, ale nie wszyscy to łajdacy (jakich nie mało) i mieszanie ludzi z kałem (nie rozumiem na jakiej podstawie?) jest po prostu obłudne. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego odwołania, gdyż oświadczam, że nie posiadam wielu kont, i że nie poddam się, ponieważ to jest moje jedyne konto jakie miałem w grze (tworzenie nowego konta nie wchodzi w rachubę), na którym mi "Bardzo" zależy.


4 Lip 2011, o 00:35
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Edytowałem, skróciłem.
Witaj, ja jestem Shade, Mistrz Gry, s1, a Ty kto?

Dlaczego podajesz mój nick w swoim tekście? Czy mieszałem Cię z błotem?
Jeśli tak, zaprezentuj odpowiedni cytat albo zrzut obrazu.

Poszukałem na forum i znalazłem:
viewtopic.php?f=77&t=6800&p=51623#p51623

Tam masz oficjalne stanowisko w sprawie odwołania.

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


4 Lip 2011, o 01:05
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Coś nie masz ostatnio szczęścia Shade :D Wszyscy wszystko zwalają na ciebie :P

[Shade: Prawda. Jeśli jeden gracz oskarża mnie o wulgaryzmy albo obrażanie to może być przypadek. Jeśli robi to drugi - to już reguła. Coś robię niewłaściwie. Pozostaje mi czekać na dowody i przeprosić gracza.]

Spoko, Shade, może nie będziesz musiał :D
Eee, drygu, Twój post nie wnosi nic do tematu, pozwolisz, że sobie w nim pospamuje xD Jakie jest Twoje stanowisko w tej sprawie? ^^ - Lester


4 Lip 2011, o 02:36
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Ehh. Otrzymałeś informacje odemnie, za jakie postaci zostałeś zbanowany. SamoZuoo jako administrator potwierdził tą informacje.
Kiedyś takie nicki były dozwolone? Regulamin gry jest taki sam od zawsze. Poprostu trochę później wzieliśmy się za karanie. Trochę nam się zeszło. Większość osób posiadała pojedyńcze nicki. Ty posiadałeś 8/10 (80% konta). Powinieneś przeczytać regulamin przy tworzeniu. Powtarzam on był i jest taki sam.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


4 Lip 2011, o 10:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Ok, rozumiem wszytko jest prawidłowo zgodnie z regulaminem, OK! Ale i tak nie widzę powodu dalej, dla którego panicz gry pan "SamoZuoo " (najmocniej Cie przepraszam Shade, nastała pomyłka ze względu trudną lokalizację postu - jeszcze raz szanownie przepraszam Cię, nie bierz do serca tych słów - nie dotyczą Ciebie), pozwolił sobie na komentarz (bezpodstawny i nie związany z tematem) co najmniej rażący mnie, pod moim postem na temat "Nie prawidłowe dane" (oczywiście wielkim skrótem). Jeżeli mam już cytować to tylko podam najważniejsze, a mianowicie: "(...) widzę, że masz 2 konta...", i "możesz sobie wejść do gry kiedy chcesz" (co było wręcz bezczelne!). Ja rozumie, możliwe, że chciałeś tym odpisem (na mój temat) troszkę rozerwać administrację podczas wykonywania swojej pracy, ale przepraszam bardzo nie moim kosztem (pierw dowód potem bezczelność).

Wracając do tematu, tak jak wspominałem, co było już uwierzytelnione przez Ciebie (Was), posiadałem postacie na koncie o dość specyficznych imionach (a co się za tym kryje), regulamin nic nie wspomina o postaciach nieaktywnych na koncie (brak łagodzenia kary), niskopoziomowych, w dodatku nie grywalnych. To jest tak jak bym posiadał w domu broń (po dziadkach, którzy mieli na nią "kiedyś" licencję, a ja jej już nie posiadam), co z godnie z prawem powinienem być ukarany ponieważ posiadam nielegalnie broń nie mając "papierka" na nią (tylko że nie miałem odwagi jej wyrzucić z domu, bo mi przypominały mojego dziadka, co chodził na polowania z nią - po prostu sentyment do nich). I tu jest podobnie, bo wy nie znacie historii stworzenia moich postaci (motyw czarnej skrzynki), znacie tylko wejście i wyjście nie znacie wnętrza (czyli dlaczego i jak powstało, i za czyją pomocą).

Tak jak oznajmiłem, że będę wciąż walczył o to konto gdyż (powtórzę się) mi na nim zależy, a na tworzenie nowego konta i specjalnie siedzenie po nocach (jak bym nie miał niczego innego do roboty jeszcze) by zdobyć (odzyskać utraconą grę/doświadczenie i czas) konkretny poziom mojego maga (nie jestem osobą, która zna tą grę na pamięć - wie co i jak - tylko osobą, która się uczyła grać razem ze znajomymi, których nie powiem ja wciągnąłem do gry - "nie powiem", też zapraszałem - a które po tym incydencie, po prostu zaczynają rezygnować z gry - bo może akurat ich postać będzie, bądź wyraża jakieś niepowołane skojarzenia - ludzie się zaczynają w prost bać się takich sankcji, która uniemożliwi im grę w którą się dobrze bawili po robocie, nawet i po nauce - na studiach raczej ludzie mają czas grać, tylko czy warto?).
Dodając, np. (jak dla mnie) gorszymi oznaczeniami "id/iu" od słownika polskiego jest "animorfizm", przykładami mogą być: "rych293", "cc11", "rDrD", "PPPaaattt" (oczywiście zmyślone) itp. (jakaś kolizja nazw podczas tworzenia bardzo by się przydała. Nie dość że wam by pomogła w pracy to ja nie był bym poszkodowany, bo nie mógł bym mieć tych postaci). A propo aktualizacji/modyfikacji/ulepszania (żeby nie tworzyć dodatkowych postów i nie brudzić witryny), bardzo by też się przydała nowa dodatkowa ikonka (opcja) w chat (-cie), która umożliwiła, by łatwiejsze dodawanie krewnych do listy swoich i odnośnie do tego, taki mały czat (jak można), który by się zwracał do wszystkich znanych z listy znajomych (taki "familychat"), którzy są teraz online (aktywni w grze) - to tylko mała prośba, bo podczas gry miałem z tym problem lekki na początku.

Tak naprawdę tylko od was zależy, czy będę mógł dalej uczestniczyć w świecie Taern-a, potykać się o te same potwory co inni, ginąć honorowo na Herszcie, bądź nawet i na stworkach. Karanie odrazu ciężkim banem jest, przynajmniej z deka karą zbyt wysoką, chociarz by dla tego, że syfu z gry nie robiłem, "nikogo nie oczerniałem", ani nie wyzywałem to powinien być pierwszy powód łagodzący karę. Drugim powodem może być nawet dis-aktywność postaci o naruszającymi regulamin nickami. A trzecim skrucha, i poświecenie czasu na odwołania (to już powinien być czynnik łagodzący, ponieważ nie wiele osób potrafi się przyznać do błędu, a zwłaszcza gdy poświęca się, i swój czas na rozmowę na temat, licząc na wyrozumiałość ze strony mistrzów gry - którzy powinni być niejako przykładem dla swoich poddanych). Możecie udowodnić graczom, że pan gry to też człowiek i rozumie swoich podkomendnych, a zwłaszcza tych, którzy "walczą o wolność".

P/S: Już nie kolorowałem składni, ponieważ nie wszyscy to traktują tak jak byśmy to chcieli. Życie teraz polega na skojarzeniach i to jest teraz głównym czynnikiem eliminacyjnym osobnika w środowisku. Ale pomińmy ten fakt, nawet jak kara zostanie w miarę złagodzona to i tak zostanie ten niesmak po takim potraktowaniu (mnie jako gracza). Zresztą wy i tak zrobicie jak chcecie (pozwolę sobie zacytować słowa Bala z kultowej gry Diablo || - Pan Zniszczenia; podczas wkroczenia do aktu piątego, z filmu: "Ty powiedziałeś co chciałeś powiedzieć, ja zrobię to co uważam za słuszne"). Liczę na zrozumienie i rozpatrzenie mojego odwołania poważnie, dziękuję.


4 Lip 2011, o 15:24
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Cytuj:
Jeżeli mam już cytować to tylko podam najważniejsze, a mianowicie: "(...) widzę, że masz 2 konta...", i "możesz sobie wejść do gry kiedy chcesz" (co było wręcz bezczelne!).

A co w tym bezczelnego? Skoro masz drugie konto, to graj na tym bez bana.

Cóż za długi i wyczerpujący post, z którego z nowu wychodzi tyle: Będziesz się odwoływał do skutku (lub bana na forum) oraz że bana nie powienieneś dostać, tylko powinni skasować postaci. Ehh.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


4 Lip 2011, o 16:17
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Lester napisał(a):
Cóż za długi i wyczerpujący post, z którego z nowu wychodzi tyle: Będziesz się odwoływał do skutku (lub bana na forum) oraz że bana nie powienieneś dostać, tylko powinni skasować postaci. Ehh.


Sorry że się przyczepię, ale źle Ci jeśli ktoś napisze porządne (w sensie długie, uargumentowane, bez błędów) odwołanie?

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


4 Lip 2011, o 18:50
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Nie, ale powieści się czytac nie chce.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


5 Lip 2011, o 21:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Witam ponownie.
Pierw dedykuje słowa dla użytkownika "ruff" z podziękowaniem (nie przepraszaj, każdy ma prawo do wypowiedzi na jaki chce temat, kiedy chce i jak chce - prawo powinno być szanowane wszędzie), za zrozumienie mnie i mojego problemu i za potraktowanie mojego problemu poważnie (bo jest on poważny, lecz nie wszyscy to rozumieją...), oraz dla administratora "Shade" z wdzięcznością za pomoc w odnalezieniu posta, który był dość trudny do odnalezienia (dziękuję Ci "Shade" za pomoc i jeszcze raz przepraszam za niecną pomyłkę, przez którą poświęciłeś nadaremnie swój czas na odnalezienie mego tematu).

A wracając do tematu, panie "Lester" (że tak ośmielę się do pana zwrócić), jeśli panu nie chce się czytać mojego odwołania to proszę nie wypisywać kłamstw i nie wtrącać się w nie swój temat (w odpowiedzi nie podawałem pana jako przyczynę mojej obrazy tylko pańskiego kolegę - jak widzę?). To po pierwsze, po drugie jakim prawem pan też mnie szkaluje nie mając żadnych podstaw formalnych do wypowiadania takich bezczelnych słów na mój temat (słowo ma pan? phi... na słowo to w banku pan się nie dogada, domagałem się wyjaśnień i teraz się domagam ich, bo jak jeden powtarza po drugim, bo coś od kogoś usłyszał, bądź też napisał bez konkretnych dowodów to nie jest powód na oczernianie mnie).
Jak już wyrywasz słowa z kontekstu, to wiedz, że ich bez przyczyny nie napisałem i wiedz również jedno, iż nie tylko w tym poście się odwoływałem od bana, ale też miałem lekkie zastrzeżenia i propozycje do gry. Tak, że zniesławianiem mnie na pewno niczego nie osiągniesz, wręcz tylko udowodnisz, że nie jesteś godzien swego mienia, a takie popisy i przytakiwania administratorom (którzy głęboko się mylą), nie jest prawidłowym zachowaniem mistrza gry (nie pouczał bym pana gdyby pan zachował się jak należy).
Mistrz powinien zrozumieć, nawet najgorsze obelgę skierowaną do niego,bo rozumie że te słowa mają jakąś podstawie, i że jest zgodna z prawem do wolności słowa, samokrytyki, i do swoich poglądów, tego nam (mnie) nie możesz zabronić (a bezpodstawne zarzuty podlegają pod paragraf). Każda jednostka/instytucja/firma (wszyscy) podlega temu prawu, i nie możesz nam/mną (już nie jako gracz, tylko jako człowiek) zabronić z nich korzystać. Nawet w prawie istnieją pewne odstępstwa, dlatego (tak jak powiedziałem wcześniej, niedawno i teraz mówię) będę dalej bronił swojego konta, mnie i mojego mienia, bo takie szydzenie ze mnie (już pomijając mnie w tym momencie) w temacie nie pomoże. Stąd wnoszę o dalsze podtrzymanie tematu, aż do wyjaśnienia sprawy, dziękuję.


6 Lip 2011, o 15:20
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Tak jak w temacie, i...
Witam,
zacznę od tego:

Cytuj:
K! Ale i tak nie widzę powodu dalej, dla którego panicz gry pan "SamoZuoo " (najmocniej Cie przepraszam Shade, nastała pomyłka ze względu trudną lokalizację postu - jeszcze raz szanownie przepraszam Cię, nie bierz do serca tych słów - nie dotyczą Ciebie), pozwolił sobie na komentarz (bezpodstawny i nie związany z tematem) co najmniej rażący mnie, pod moim postem na temat "Nie prawidłowe dane" (oczywiście wielkim skrótem). Jeżeli mam już cytować to tylko podam najważniejsze, a mianowicie: "(...) widzę, że masz 2 konta...", i "możesz sobie wejść do gry kiedy chcesz" (co było wręcz bezczelne!). Ja rozumie, możliwe, że chciałeś tym odpisem (na mój temat) troszkę rozerwać administrację podczas wykonywania swojej pracy, ale przepraszam bardzo nie moim kosztem (pierw dowód potem bezczelność).


Wybacz mi, że tak Cie potraktowałem z góry nie udowadniając winy.

Jako że, jest już późna godzina i nie mam głowy do pięknych i kwiecistych przemówień, po prostu z góry napiszę Ci, ze Twoje odwołanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Z tym, że Twoje nazwy postaci zostaną od górnie zmienione gdyż są nieregulaminowe.


pozdrawiam
SamoZuoo.


Temat zamykam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


6 Lip 2011, o 23:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 211 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron