Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 mod dal knebel nie sluszny 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: mod dal knebel nie sluszny
korzystam z moich przywilejow skoro moge i mam prawo pisac na globalu to otym pisze
a priv jak pisze to na odpowiedz czeka sie dlugo..a na globalu od razu sie ktos tym zainteresuje

co do serweru niepodoba ci sie moje zachowanie to ignoruj mnie pozatym sama mozesz skasowac postac i sie przeniesc na inny

gracz obrazal a ani mod ani gm niezainteresowali sie tym bo co ...bo to mnie obrazal a ja zla i iedobra to mozna po mnie jechac tak ?
zajebiste prawo dzungli na czacie obowiazuje....jak ja cos zl zrobie to 100 graczy na raz krzyczy o bana dla mnie ale jak to ktos z wiekszym lvl zrobi to nikt go nawet nie upomni.


6 Lip 2011, o 15:45
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: mod dal knebel nie sluszny
Mod zapewne był zajęty Tobą i Twoim zachowaniem, nie zauważył tego.
Aczkolwiek, nie myślę, żeby to była jakaś wielka obraza. Knebla an 10 minut można by i dać, ale to nie ode mnie zależy.

Knebel słuszny.

Zamykam, bo zaraz się jakaś kłótnia z tego wywiąże.

_________________
Image - by Xarxas


6 Lip 2011, o 16:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron