Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Debuffy powodujące mniejszą celność buffów. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 19:17
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Widzę ze jesteś zdesperowany na punkcie druida i profesji magicznych z którymi pewnie masz problem wygrać.Poczekaj na podklasy a potem będzie można coś podyskutować na ten temat.Niestety Administracja bardzie się skupiła na grę zespołową a nie pod względem pvp w którym każda profa będzie wyrównana i teraz sa skutki jakie są. Powiem tyle nigdy niebedzie cos takiego ze kazda profa bedzie tak samo mocna na pvp i na kazdym lvl.

Druid ma leczenie takze chcąc zęby było zbalansowanie trzeba by było dla kazdej profy dać leczenie + dać druidowi czary ofensywne wtedy może by bardziej było zbalansowane. Ale trzeba zauważyć wady ze gra stanie się prostrza i juz niebedzie gra zespołową.

_________________
Mamciebie S3 - Druid 65 lvl
Kup sobie sznurek albo odkręć kurek


6 Lip 2011, o 22:14
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Ygares, jesteś niekonsekwetny. Skoro ryk ma aż tak dekoncentrować, to czemu nie mamuśka? Jak ktoś zacznie mnie wyzywać od najgorszych, to nic dziwnego jak mi się ręce trzęsą by trzepnąć mu w ryj, a nie skupiać się i myśleć o jakiś czarach. Chyba że jak się z kimś kłócisz, to masz zwyczaj stawiać sobie filozoficzne pytania.

Debuffy już wpływają na łatwość wrzucenia kolejnych debuffów, osłabiając obronę umysłową. Niezależnie jak by ktokolwiek argumentował to klimatycznie, nie należy dodawać kolejnych bonusów klasom posługujących się głównie debuffami, a nie buffami. Sheed miałby problem z unikami, druid z leczeniem i skillami pokrewnymi, ryc praktycznie ze wszystkim... Najbardziej skorzystałby i tak silny vd, a w mniejszej skali także łuk. Czyli i tak klasy, które nieźle sobie radzą w pvp.


7 Lip 2011, o 00:30
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 20:23
Posty: 362
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Mevericka, jestem łukiem nie mam więc najmniejszego problemu pokonać mo i vd z drutem owszem mam pewne problemy ale akurat moje debuffy, które miałyby wpływać na to nie mają w walce z drutem znaczenia bo jak mu wrzucę mamuśkę lub okrzyk przy 10 wiedzy?
Poza tym to jest tylko pomysł, który można zaakceptować bądź nie, lub wprowadzić w nim jeszcze zmiany i niech Cię nie intresuje z kim mam problemy a z kim nie. Psycholog z Ciebie baaardzo marny.

Czy teraz vd tak dobrze sobie radzi w pvp? Nie wydaje mi się, dużo lepiej radzą sobie łuk i sheed. Sheed można powiedzieć, że jest niepokonany:)

_________________
,,Szczęście to mit - stworzyliśmy go sami.''


7 Lip 2011, o 11:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 19:17
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Mówisz tak jakbyś mi groził :D
Conrad napisał(a):
Psycholog z Ciebie baaardzo marny.

Może i tak :D
Ale miej na uwadze ze sporo czasu już w to niegram i mówie o swoich doświadczeniach.
Także niewiem czy od tamtej pory cos się zmieniło czy też nie (z balansacja proff).

_________________
Mamciebie S3 - Druid 65 lvl
Kup sobie sznurek albo odkręć kurek


7 Lip 2011, o 12:10
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 20:23
Posty: 362
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Owszem może i ton wypowiedzi był taki, ale po prostu nie lubię jak ktoś mi wmawia, że jestem jakiś zdesperowany. I może skoro nie grasz już dłuższy czas to też nei powinieneś się wypowiadać? Bo tak się skłąda, że jakiś balans już był, drut i vd ostro osłabieni, sheed i barb poszli do góry.

Moja propozycja uderzyła by nie tylko druida ale w dużej mierze także ryca, barb i łuk też by dostali po głowie.

_________________
,,Szczęście to mit - stworzyliśmy go sami.''


7 Lip 2011, o 14:41
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Debuffy powodujące mniejszą celność buffów.
Barb i łuk? Zmysły czy ryk zwykle rzuca się w pierwszej rundzie, a buffy mają pierwszeństwo przed debuffami. Raczej wskazałbym na sheeda, gdyż on ma dodatkowo (oprócz medytacji) jeszcze uniki, które w pvp daje co turę.


7 Lip 2011, o 17:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron