Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 proszę o odbanowanie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lip 2011, o 19:20
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post proszę o odbanowanie
Dzień dobry piszę tą wiadomość dlatego bo zostałem zbanowany za oszustwo bana mi wstawił gracz o nicku : Nazgull :( :( .Za to że chciałem sprzedać konto o nicku : RyszardL moja Historia jest nieprawdopodobna ale prawdziwa. Mój starszy brat grał w tą grę kiedyś i powiedział mi jak zarobić kasę no i tak powiedział że ma konto RyszardL niechciałem mu wierzyć ale uwierzyłem no to je chciałem sprzedać no i gracz niepamiętam dokładnie o jakiej nazwie chciał je kupić mój brat powiedział że się tym zajmie dałem mu na chwilę wejść i tu nagle nazgull do mnie pisze o końcie RyszardL żę zaraz wejdzie RyszardL i się go zapyta myślałem że chce mnei tylko wystraszyć a mój brat powiedział że KŁAMIE z kłamał dlatego bo nie cierpi tej gry i nie lubiał jak w nią grałem PRZEPRASZAŁĘM GRACZA tego co chciałem mu sprzedać te konto i Nazgulla.Ale słowa nic nie dadzą dlatego jak bym mógł jakoś to udowodnić że nie kłamie chciałbym to czynem zrobić. Proszę o odbanowanie albo zmienienia bana na 92h. dziękuje i przepraszam za kłopot .


MÓJ E-MAIL TO: [email protected][/i]


7 Lip 2011, o 19:59
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: proszę o odbanowanie
O ile się nie mylę chodzi o postać CebulaxDD a jeśli tak to ban jest w takiej wysokości ze wzgledu na ten temat:
viewtopic.php?f=119&t=7098

wydaje mi się że nie ma nic do dodania... raz oszukałeś drugi raz nie wyszło i skończyło się banem w pełni zasłużonym.
Temat zamykam i wracam na urlop :)

Ps
Jeśli to nie o tego gracza chodzi to przepraszam (w moim wieku już skleroza występuje) i proszę o pw to sprostuję posta :)
Pozdrawiam :)

_________________
Image
Image


7 Lip 2011, o 20:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron