Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 mój pomysł na ulepszenie pvp 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post mój pomysł na ulepszenie pvp
Hej. Ostatnio wpadł mi taki pomysł do głowy na ulepszenie pvp. Zostałam zaatakowana przez 26lvl (ja miałam wtedy coś koło 35), ustawiam ataki, obrony, itp., klikam zegar, a tu nagle wpada dwóch powyżej 60 lvl. I ja stoje jak taka sierota, bo wszystko ustawione, pump się nie pojawi... I oczywiście ded. Ale co w związku z tym? Proponuję, że jeżeli już ktoś atakuje na czerwonym polu, to nie można się do niego dołączyć, tylko do obrony. Bo to, że ktoś atakuje, to znaczy, że chce się bić, a ja mogę akurat nie chcieć. I poczułam się trochę samotna jak mnie 3 łoiło :|

Dziękuję za uwagę.

PS.Przejrzałam wszystkie propozycje i nie znalazłam żadnej podobnej. Jakby co, to proszę o przeniesienie tego, gdzie trzeba ;)


7 Lip 2011, o 18:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:45
Posty: 93
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Ja mowie definitywne NIE. Dlaczego? Już tłumaczę, dobra oni się nie dolączą, ale i tak Cię ubiją jak opuścisz walkę. Na jedno i to samo wyjdzie, mowisz na czerwonych mapach.. no jeżeli jak już by zablokowano ta opcje to trzeba by było zablokować opcje Gracz vs potworek a to by wpłynelo na niekorzyść gry. Byłby bałagan...

_________________
S3


7 Lip 2011, o 18:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Mr_Crash napisał(a):
[...]dobra oni się nie dolączą, ale i tak Cię ubiją jak opuścisz walkę


nie zgodzę się - o ile dobrze kojarzę to w opisanej przez Ewe sytuacji PM się nie pojawi, natomiast gdyby uciekła z walki i została zaatakowana przez 60lvle to PM się już pojawi... to dlatego najpierw atakuje lowLVL a potem dołączają highLVLe... pomysł uważam za ciekawy i wart przemyślenia.


7 Lip 2011, o 19:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
To przewidziałem i opisałem w strefie testerów ...
Drygu może warto wdrożyć mój pomysł, który tam opisałem ?

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


7 Lip 2011, o 19:10
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 20:23
Posty: 362
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Hmm i epickie walki na wyższych levelach gdzie bije się dziesięciu graczy, którzy po dedzie się wymieniają (czyli te najfajniejsze walki) całkowicie znikną z gry... Ludzie pvp chcecie zabić!!!

_________________
,,Szczęście to mit - stworzyliśmy go sami.''


7 Lip 2011, o 20:10
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Conrad napisał(a):
Hmm i epickie walki na wyższych levelach gdzie bije się dziesięciu graczy, którzy po dedzie się wymieniają (czyli te najfajniejsze walki) całkowicie znikną z gry... Ludzie pvp chcecie zabić!!!


zasadniczo chyba nie zrozumieliśmy się :) 'epickie walki' gdzie biją się gracze umówieni na ustawkę i nie ma między nimi dużej różnicy LVLi nie są zagrożone... no chyba że czegoś nie dostrzegam, ale to proszę o łopatologiczne wyłożenie swojego poglądu...


7 Lip 2011, o 20:25
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 20:23
Posty: 362
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Cytuj:
Proponuję, że jeżeli już ktoś atakuje na czerwonym polu, to nie można się do niego dołączyć, tylko do obrony.


Czyli idziemy ekipą 5v5, w ekipie atakujących pada jedna osoba a następna nie może dołączyć bo: patrz wyżej. Natomiast do broniących się już można dołączyć. To jest tylko takie małe ale.

Nie przesadzajmy już. Z tego co widzę to na s1 i tak już skończyły się rajdy na zamek i czerwone tereny. Pump wygasił "nasz" zapał:)

Niezapominajcie, że pvp to jest chyba nasmaczniejszy ze "smaczków" tej gry. Ile razy można bić dźwiedzia? 100, 200, 300 ok, ale nie 5 tysiecy razy:) Z przeciwnikiem, który nie myśli, na którego masz gotową taktykę. PvP to wyzwanie, stajesz przed kimś kto kombinuje, kto też chce przeżyć, kto może ucieknąć ale i ci przypier... :)

_________________
,,Szczęście to mit - stworzyliśmy go sami.''


7 Lip 2011, o 20:37
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Tak, ja też lubię pvp ale mając teraz 38 lvl nie zabijam graczy, którzy są ode mnie dużo niżej z poziomem. Uważam, że atakowanie lowlvl przez highlvl jest trochę... żałosne.
Propozycja blokowania dołączenia do grupy atakującej wpadł mi dlatego, że jeżeli ktoś atakuje, to i tak ma przewagę, bo wie, że będzie walka. A ten zaatakowany ma gorzej, bo: nie wie, że będzie walka i jest na początku zdezorientowany o co tu chodzi, czemu to nie komar (np. gdy walka na mokradłach), po drugie, jesli ma do czynienia z magicznymi klasami to już zupełnie nie wiadomo jaką taktykę objąć (była o tym mowa w innym wątku) po 3. jak ktoś atakuje to znaczy, że ma duże szanse na wygraną (nikt przecież sam się nie pcha w walkę, w której nie ma szans).

W trakcie pisania tego posta wpadł mi do głowy drugi pomysł. Odrzucając pomysł o blokowaniu grupy atakującej, można by zrobić tak, że jeżeli ustawię sobie ataki, obronę, itd i kliknę zegar, a ktoś się dołączy po moim kliknięciu do atakującego, to chciałabym jeszcze raz ustawić swoje PA. Bo gdy atakuje mnie np. rycerz czy barb to daję inną obronę niż jak dołącza się do niego vd czy druid.

Dziękuję za uwagę :D


9 Lip 2011, o 09:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
lub dołączający do PvP zaczynają od 2 rundy. ja osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy atakuję czerwoną czachę i do niego mogą dołączyć gracze, a do mnie, jako do agresora nie. czyli kolejna luka w 1 pomyśle.


9 Lip 2011, o 12:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Wrz 2010, o 20:34
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: mój pomysł na ulepszenie pvp
Jako atakujący jesteś tym "złym", więc to czy ktoś się dołączy czy nie to jest ryzyko.
Ja rzuciłam pomysł, ale każdy może znaleźć jakieś "ale", które nie będzie dla niego korzystne. Jak masz lepszy pomysł, żeby zapobiec takiej sytuacji, która mnie spotkała, to powiedz, a jeszcze lepiej napisz. Może będzie lepszy niż mój ;)


9 Lip 2011, o 17:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron