Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Taki mały pomysł :P 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lip 2011, o 12:58
Posty: 42
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Buszcik napisał(a):
Mi się tylko kojarzy:
-PLX FRI ITANS
-Wyzuc smiecie
-dasz cos

Nietrafiony argument. Równie dobrze możesz krytykować możliwość handlu bo przecież:
- PLX FRI ITANS
- zrób wymianę
- dasz coś?

_________________
And so I left - cold of heart and soul. Forced to the road, and the long, bitter night.


13 Lip 2011, o 16:21
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Hm, a moim zdaniem to dobra rzecz... w niektórych grach wyrzucone przedmioty są tracone, w niektórych nie. IMO znikanie ich po krótkim określonym czasie to dobry pomysł. Zawsze mogłoby dopisać szczęście i można by znaleźć coś, co dla high-levela jest śmieciem, a low-levelowi mogłoby się przydać/podreperować budżet. Jestem za.


13 Lip 2011, o 18:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Weźmy pod uwagę 2 ważne sprawy:
1. High lvle nie zawsze chodzą ścieżkami low lvli ( nie licząc eventów)
2. Mamy na prawdę sporo możliwości zarobkowania w tej grze.

Chyba o to chodzi, by móc być z siebie dumnym, z samodzielnie osiągniętych rzeczy, a nie mieć wszystko podane na srebrnej tacy.

Fate twierdzisz, że wyrzucanie itemów rozwija umiejętność dzielenia się. A ja myślę sobie, że albo ktoś ją w ogóle ma albo nie ma jej wcale. Jeśli ma, to nieważne czy w grze czy w rl, ale będzie się dzielił swymi dobrami. Ten, który tego nie potrafi, będzie i tak wolał oddać itemy do kowala niż komuś zaofiarować.

Sama wiem, jak to podnosi nasze ego, gdy jesteśmy high lvlami i możemy wyrzucić młodszym graczom różne "śmieci" z których oni cieszą się jak dzieci. Ale powiem Ci jedno. Następnego dnia większość nie będzie nawet pamiętać nicku ofiarodawcy tylko wróci do proszenia się o rzeczy, czy maltretowania innych np. zapami do niechcianego handlu. Smutne ale prawdziwe.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


13 Lip 2011, o 18:28
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 4 Maj 2011, o 22:35
Posty: 88
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Zgadzam się, że high-levele nie zawsze chodzą w pobliżu low-leveli. Jednak w Alaril często można znaleźć high-levela idącego na smoka/wieżę. I to już okazja. Są też mid-levele, które kręcą się po pierwszych dwóch mapach zanim będą mieć dostęp do Kemenak. Więc nie chodzenie ścieżkami low-leveli to nie problem. Co do tego drugiego... owszem, mamy możliwości zarobku, jednak to nie stoi na przeszkodzie temu, żeby można było zabrać coś, co high-levelowi niepotrzebne.


13 Lip 2011, o 19:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 00:20
Posty: 110
Podziękowano: 35 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
Według mnie niepotrzebne.Jeśli chcesz coś a akurat mam i nie potrzebuje to zazwyczaj daje od razu duzo graczy robi podobnie.Wszyscy się skarżą że flash za wolno chodzi co dopiero będzie jak sie doda tyle skrzynek.

_________________
Błyskawica ~~DruiD~~ 53 LvL [On]

Gromek ~~SheeD~~ 22 LvL [ON]


14 Lip 2011, o 15:08
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Cze 2011, o 22:21
Posty: 42
Miejscowość: Za Granica
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Taki mały pomysł :P
hehe zgadzam sie z buszcikiem gralem w bardzo duzo gier gdzie moglem dawac itemy upuszczajac je...

( tibia ) jezeli ktos gral w nia to wie co to znaczy... chat by byl spamowany przez same " pls free items" "wyzuc smiecie" ( dasz cos, duzo x tez w taernie widze :( ) itd...
a co do leniucha ja jestem nim :D hihihih ( jakos gram )

wiec jestem na nie...

_________________
Obecnie gram na S1

Lucas Soczek Barbarzyńca 40+

:D

Gram rzadko...


15 Lip 2011, o 07:13

Podziękowali: 2 Buszcik (15 Lip 2011, o 08:31), Niobe (15 Lip 2011, o 16:13)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron