Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 zabkokowanie postaci 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post zabkokowanie postaci
Serwer: S3
Nazwa postaci: Bodyguard
Czas:
Opis:
Witam,
w dniu dzisiejszym podczas walki wyskoczył komunikat "postać zablokowana, naruszenie regulaminu, korzystanie z zewnętrznych programów" czy coś podobnego. Przy ponownej próbie logowania, gra uruchamia się przez chwilę, następnie wyskakuje powyższy komunikat.
Proszę o sprawdzenie w/w problemu.
Nigdy nie korzystałem, nie korzystam z żadnych programów, nawet nie wiem o co chodzi. Z góry dziękuję za szybkie załatwienie problemu,
pozdrawiam,
nick Bodyguard s3


16 Lip 2011, o 14:12
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Gra już działa poprawnie, proszę jednak o sprawdzenie w/w problemu, ewentualnie wytłumaczenie czym mogło zostać spowodowane wyskakiwanie powyższego komunikatu.


16 Lip 2011, o 14:27
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Witam ponownie,
dziś znów powyższy problem, czyli kominikat "Postać zablokowana, złamałeś regulamin używając zewnętrznego programu"
Mam nadzieję, że tym razem mogę liczyć na pomoc.
Z góry dziękuję.


17 Lip 2011, o 13:12
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
A jakie programy masz włączone, powyłączaj pokolei po 1 jeżeli to jednego z nich wina, to przynajmniej bedziesz wiedział, i sprawdz inne przegladarki.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


17 Lip 2011, o 13:23
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
media player clasic, workstation, wavelet reader, jednak żaden z tych programów nie ma nic wspólnego z grą, zresztą gram już od około 4 miesięcy i nigdy te programy nie kolidowały.
W/w komunikat pojawia się, po jakimś czasie kiedy się loguje już go nie ma, znów za jakoś czas jest, i tak w kółko, mimo, iz nic nie zamykałem na komputerze.


17 Lip 2011, o 13:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Aktualizowales moze niedawno przegladarke, lub dodawales do niej jakies programy? Rzadko, ale zdarzaja sie przypadki, gdy automat identyfikuje jakis nieszkodliwy program jako niezgodny z regulaminem i naklada kare.


18 Lip 2011, o 02:45
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Dziękuję za zainteresowanie, oraz odpowiedź :)
Co do instalacji nowych programów, nic nie zostało instalowane, przeglądarka nie była aktualizowana, chyba że automatycznie.
Co do karania, nie wiem jak długo taka blokada trwa, ale po kilku próbach zalogowania, udaje mi się zalogować bez powyższego komunikatu.
Trochę to uciążliwe, jednak chciałem zgłosić zaistaniały fakt aby nie zostać posądzonym o jakieś sprzeczne praktyki z zasadami gry.
Szczerze pisząc, nie znam się zbyt dobrze na komputerach, jednak do tej pory nie miało to miejsca.
Może jakieś znaczenie ma fakt, że do tej pory korzystałem z łącza stałego, ewentualnie modemu, od dwóch dni z powodu awarii internetu, łaczyłem się za pomocą telefonu komórkowego podłączonego do komputera. Choć wcześniej również rzadko używałem tego typu połączeń i w/w problemu nie było.
W każdym razie, ślicznie dziękuję za zainteresowanie i każdą radę, już zaczynałem wątpić, czy wogóle ktokolwiek się zainteresuje :)
Jeszcze raz dziękuję, czekając na cenne wskazówki.


18 Lip 2011, o 06:09
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Komunikat ten wyskakuje zazwyczaj jeżeli twoja przeglądarka działa za szybko/za wolno w stos. do normalnego trybu pracy. Efekt taki da się osiągnąć używając zewnętrznych programów do cheatowania. Zdarza się jednak czasem, że taki sam efekt występuje samoczynnie. Może przegrzewa ci się np. procesor? Nie jesteśmy ci za bardzo w stanie pomóc. Możesz spróbować zmienić przeglądarkę na inną i zobaczyć czy na niej też jest problem.


19 Lip 2011, o 10:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 20:27
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: zabkokowanie postaci
Witam,
dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź.
Faktycznie, błąd leżał po stronie wolnego łacza ( łączenie się z netem za pomocą podłączonego do komputera tel. komórkowego). Przy łaczeniu przez modem, czy przez łącze stałe, w/w problem nie występuje.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i zainteresoewnie,
pozdrawiam,
Krzysztof J.


19 Lip 2011, o 16:14
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: zabkokowanie postaci
Wiec zamykam. Pozdrawiam :)

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


19 Lip 2011, o 16:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 227 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron