Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Brak platyny 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Lip 2011, o 20:45
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Brak platyny
Serwer: S3
Nazwa postaci: kamip123
Czas: Dwukrotnie około godziny 20
Opis:
Witam mam pewien problem. Zaprosiłem do gry kolegę i kuzyna i za jednego poleconego dostałem 10platyny a za drugiego nie. System załapał go jako zaproszonego ponieważ wysłał dziś sms'a i dostałem 10% z tego ale nie dostałem pierwszej 10platyny i nie dostaje złota jak wbija lv i nie pamiętam ale chyba na 10lv się dostaje złoto a on ma ten lv a ja nic nie dostałem. Prosiłbym o odpowiedź kogoś kto znał ten problem lub wie jak go rozwiązać. :)

mój nick: kamip123
nick osoby od której nie dostałem nagrody: TheMotocykl
Czas zaproszenia i zarejestrowania się: około 18-20
Czas wbicia 10lv: Też około 20


19 Lip 2011, o 20:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Brak platyny
To byly jedyne osoby polecone przez Ciebie? Czy osoba, za ktora nie dostales platyny miala wczesniej jakikolwiek kontakt z gra Taern? (logowales sie u niego, albo zaklaal juz tam kiedys konto, albo ma wspolne IP z osoba, ktora miala kontakt z gra?), jestes w 100% pewien, ze dostales platyne za to, ze to on ja kupil, a nie za wbicie poziomu, czy cos podobnego?

Co do otrzymywania zlota, to obecnie platyne dostaje sie za wbicie poziomow 15, 20, 30, 40... wiec moze ze zlotem byc podobnie, ale nie jestem pewna.


19 Lip 2011, o 22:38
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Lip 2011, o 20:45
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Brak platyny
Tak poleciłem tylko te 2 osoby. I nie jestem pewien ale chyba kiedyś się u niego logowałem :( Więc nie dostanę platyny i złota :(

Jak sam powiedział wczoraj kupił 40platyny przez sms i dostałem 10% czyli 4 platyny mam na to screna więc jak by był potrzebny mogę dać. Ale jestem na 120% pewien że to za to ponieważ w wiadomości pisze że to prowizja. I to na pewno nie za lv :)

ps jak wbije 15lv to napisze czy dostałem złoto :)


20 Lip 2011, o 12:26
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Lip 2011, o 20:45
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Brak platyny
Nie chce narzekać ale czy mógłby ktoś odpowiedzieć ???
Dodam że u kolegi od kogo dostałem 10platyny też się logowałem ,ale zaliczyło go jako poleconego.


21 Lip 2011, o 09:51
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Brak platyny
10 platyny za polecenie gracza jest przyznawane bardzo restrykcyjnie ponieważ w ten sposób można by było bardzo łatwo nabić sobie poleconych. Zaliczane jest tylko wtedy jeżeli komputer, na któym zakładana jest postac nie miał wczesniej styczności z taernem. Na tamtym komputerze przedtem ktoś logował się już do taerna. Dlatego nie otrzymałeś 10 platyny.

Trochę mniej restrykcyjna jest prowizja od zakupionej platyny. Dlatego tu się załapałeś :) Za 10 lvl już nie dostaje się nagrody. Przenieśliśmy ją na 15 lvl.


21 Lip 2011, o 13:22
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Lip 2011, o 20:45
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Brak platyny
Ok wielkie dzięki za odpowiedź :)


21 Lip 2011, o 13:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Brak platyny
Sprawa wyjasniona wiec zamkne, jak ktos bedzie chcial cos dodac, to niech mi napisze na PW to otworze :)


21 Lip 2011, o 16:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 232 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron