Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Oszustwo S3. 2 sprawy. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lip 2011, o 16:53
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Oszustwo S3. 2 sprawy.
Witam, w grze noszę nick Barsli. Zostałem już dwukrotnie oszukany. Pierwsze oszustwo dotyczy gracza o nazwie Leegolass. Umówiliśmy się że dam mu 80 platynek za konto, a on mi pasy do konta. Czekam od 5 dni, a gdy do niego piszę, on odrazu się wylogowuję, albo w ogóle nie chce odpisać. Druga sprawa należy do gracza o nazwie Esesp. Dzisiaj o godzinie 13:00 - 14:00 wymienialiśmy się kontami, ja dałem mu voodo 44 lvl bez eq, a on mi dał Druda o nazwie Marcinqaz, 32 lvl też bez eq. W czasie mojej gry spytał się czy zmieniłem e-mail. jak odpowiedziałem że tak, to się wylogował. Myślałem że chcę zaakceptować zmiane e-mailu, ale on zmienił e-mail jak i hasło do konta. VD nie mogę odzyskać gdyż wymieniłem się z MoonShieldem za niego, a e-mailu ani on ani ja nie znamy. Shorold także miał być oszukany, gdyż gracz Esesp chciał od niego 30k za druda z eq.
W sprawię pierwszej chciałbym aby gracz został ukarany, a mi zostały zwrócone platynki, albo dane konto z rycerzem, jeśli to możliwe.
W sprawię drugiej chcę aby gracz Esesp też został ukarany, a konto z druidem mi zwrócone, jeśli to możliwe.
Niestety ss'ów z czatu nie mam, niechciałbym utrudniać pracy GM'om ale nie mam tych ss'ów, więc przepraszam.











2 SPRAWA NIEWAZNA. ZLE WPISYWALEM E-MAIL PO ZMIANIE. MOJ BLAD.


22 Lip 2011, o 17:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron