Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Odwołanie od zablokowania postaci 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci
Panowie, apeluję o wstrzemięźliwość - tak jak napisał Felix - niech się wypowie Mistt - jak nie na tym to na innym forum i sprawa będzie zamknięta, do tego czasu każdy kolejny wpis w konwencji jak powyżej (wzajemne łapanie się za słowa i wypominki) potraktuję jako spam.
Heavenmaker


26 Lip 2011, o 16:33
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci
Oczywiście wykazać skruchę po Fakcie każdy potrafi. Byłeś pełni świadom tego że rozmawiałeś z osobą która pełni funkcje GMa w grze, w sumie to już nawet nie jest istotne jaki kolor mam na czacie, takie zachowanie jakie Ty wykazałeś powinno być jak najbardziej surowo karane. Oczywiście jesteśmy anonimowi w internecie ale nie czujmy się ze nie będziemy ponosić żadnych konsekwencji za nasze działania. PITERlol nasza rozmowa zaczęła się od Twojego oskarżenia ze knebel za handel był niesłuszny a skończyła się na obrazach i wyzwiskach, czy takie coś powinno być wybaczone ? Czy każdy kto napisze do mnie prv z pretensjami, wyzwie mnie, dostanie bana, a później przyjdzie i będzie prosił o skrócenie kary bo wyraża skruchę ma ZAWSZE ją otrzymać? Nagłaśniając tą sprawę na czacie, spamując Linkiem chcesz wywrzeć na mnie presje tłumu i tu się mylisz, to nie zadziała. Jestem osoba co na wiele spraw przymyka oko ale to niestety jest sprawa która już bezpośrednio mnie dotyczy. Na Twoim koncie jest już 14 Knebli nie tylko za spam ale w większej mierze za obrazę i wulgi. Nie sadze żebyś nagle się odmienił, zrozumiał swój błąd. Kara zostaje taka jaka jest, myślę ze swoja dobroduszność wyraziłem w ten sposób ze nie dostałeś banTotala i masz możliwość korzystania z tego konta na którym grałeś postacią PITERlol która ma teraz Bana.

Pozdrawiam

Temat Zamykam, jak ktoś coś będzie chciał dodać, proszę otwierać i dopisywać.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


26 Lip 2011, o 17:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 238 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron