Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Odwołanie od zablokowania postaci 2 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 20:18
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od zablokowania postaci 2
Serwer: S2
Nazwa postaci: Piterlol
Czas:
Opis:
Mistt przypomne Ci że w rozmowie z Tobą także zostałem obrażony(emo jest dla mnie obrazą). I mam pytanie poniosłeś za to jakąś karę?
Zapewne nie. A dlaczego ? Odpowiedz Mi na to pytanie. :?: :?: :?:


27 Lip 2011, o 11:05
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci 2
Po pierwsze nie nazwałem Cie emo, było to zapytanie do Ciebie czy należysz do tej grupy społecznej jak wszystko tak Emocjonalnie traktujesz, że "żałujesz wszystkich"
Po drugie, rozumiem ze jak odwołanie zostało odrzucone będziesz wyszukiwał wszystkiego żeby się mścić ? Bardzo zła postawa jak na 14 latka, sam teraz widzisz że swoim postępowaniem w żaden sposób nie udowadniasz że zrozumiałeś swój błąd.

Załączam ss z rozmowy jak byś zapomniał co napisałeś i w jakiej formie:

http://imageshack.us/photo/my-images/691/odwolanie.png/

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


27 Lip 2011, o 11:31
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 20:18
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci 2
Ja mam 14 lat a nie 16 . a czemu napisaleś że mam 16 lat skąd te wieści?

Wybacz, myślałem że rozmawiam z bardziej dojrzalszą osobą i taki obrałem styl rozmowy. Post mój edytowałem i zmieniłem Twój wiek, skoro Ciebie to w jakiś sposób razi :) ~~ Mistt

Mistt nie rozumiem dlaczego w tej grze gdybym napisał do kogoś innego nie (GM) nie dostałbym tej kary? Czujesz się lepszy?

Edytuj swoje posty i nie pisz jeden pod drugim. ~~ Mistt


27 Lip 2011, o 11:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Lip 2011, o 20:18
Posty: 11
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci 2
Dziękuje cI mISTT ZA ZMIENIENIE wieku. Jesteś bardzo dobroduszny . Uważam że powinieneś dostac nagrode za to że Ciebie nigdy nie ponioslo i nie popełniłeś żadengo błędu.

Po pierwsze to nie była obraza gracza bo pisałeś do mnie jako do osoby pełniącej Funkcje w grze.
Po drugie gdy ktoś obraża mnie w rozmowie normalniej bez zażaleń na kneblowanie i działanie administracji dostaje ignore.
Rozróżnij drogi kolego to w jakiej sprawie piszesz i w jakiej formie. Tak pisałem Ci w odwołaniu byleś pełni świadomy tego co Cie czeka za obrazę Administracji bo to nie pierwszy ban za takie coś.
Po trzecie jestem dojrzalszą osobą od Ciebie, potrafię panować nad nerwami

Życzę ci dobrego exp i wielu rarów na nowej postaci ~~ Mistt


27 Lip 2011, o 11:48
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od zablokowania postaci 2
Zamykam temat, obie strony się wypowiedziały, są przedstawione ss z rozmowy jeśli ktoś z administracji będzie chciał zabrać głos to temat sobie otworzy a dalsze docinki są zbędne i nic nie wnoszą...

_________________
Image
Image


27 Lip 2011, o 11:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron