Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 WTF?!!! 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sie 2010, o 19:41
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
Ojjj nie rozumiem tego żeby wbić 30 lvl druidem na prawdę trzeba się solidnie namęczyć to nie to samo co np łucznikiem... Korzenie z 5 rund na 2 to jakaś porażka choć jeśli wchodziłyby 100% i zabierały np 10 mana to miała by to jakiś sens w przeciwnym razie jest to zdecydowanie przesada. Samozuoo może mieć troszkę inne zdanie na ten temat ponieważ ma swój lvl+ sprzęt ale mając druida na 33 lvl wiem co mówię.

_________________
Pizza


14 Paź 2010, o 17:35
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: WTF?!!!
Zmianę popieram.

1) Korzenie dawały miażdżącą przewagę przeciw fizolom.
2) Expić druidem trudno? Paradoksalnie łatwiej. To prawda, że walki trwają dłużej ale dzięki leczeniu i ładowaniu kondycji nie trzeba tracić godzin na wypoczynek i ginie się rzadko.
3)
Cytuj:
Nie bylo potrzeby zmian w PvE (vs. NPC) - mozna bylo spokojnie zostawic korzenie jak byly przeciwko potworkom, a zmienic tylko w PvP i to nawet do 1 tury a nie 2 (jak skille rycerza typu tarcza czy ochrona, ktore co runde trzeba rzucac...)

Nie zgadzam się.
Bossy z druidem to był banał - wszyscy z tego korzystali i dlatego wielu popiera mega-druidów:)
4)
Cytuj:
ps . Było malo druidów... (przez 2 miesiące sam Zuoo chodził dumnie po Taern. Póżniej zrobiłem druida , Legion zrobił , Pedro inni . I nagle taki lament że druid za mocny pvp ale nie przypominam sobie by jakis drut wygrał turniej...) ...teraz nie bedzie wcale

Primo - druid wygrał już turniej - nocny, nieoficjalny. Jakiś tydzień temu.
Secundo - druidów jest mało bo to "najmłodsza" klasa. A i tak jest ich więcej niż barbarzyńców i shiidów.
5)
Cytuj:
ale nadal nie zmienia to faktu że nie mamy jak expic druidem !!!

Ostatnio "jeden z czołowych druidów" ;) chwalił się na czacie z rekordowego expa solo. I komu tu wierzyć?

Rozumiem gorycz druidów bo to bolesna zmiana.
Ale wszystkie klasy przeżyły korektę balansu: kamień, uniki Shiida, ukazanie Vooduu...
I zawsze zmiany wychodziły na dobre.

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


14 Paź 2010, o 20:26
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 28 Cze 2010, o 16:03
Posty: 100
Miejscowość: wałbrzych
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
moim zdaniem to jest bardzo dobra zmiana na 2 3 tury korzeni


14 Paź 2010, o 20:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Wrz 2010, o 11:03
Posty: 130
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: WTF?!!!
Zmina jest wyje**na ale ok...
ALE dlaczego nie mozna dac 2x korzeni?! przeciez to jest powalone!
Teraz to w ogole nie idzie bic nobków...


14 Paź 2010, o 20:47
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Paź 2010, o 18:00
Posty: 85
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
ja się wypowiem jako początkujący, nie wiem jak jest na 30 lvl. ALe serdecznie ubolewam nad tym expieniem. Mam jakąś broń +40 dmg, muszę cały czas nią walić bo niby czym mam walić skoro muszę się leczyć, rojem ós i czekać tyle tur? w dodatku to ma za mały dmg. Łucznik na 17 lvl, wali od 100-150 w moby w które ja normalnie walę MAKSYMALNIE 60 i w dodatku z 50% szansy tylko. Ide na 13 lvl, ledwo zabijam moby, patrze na bodajze..barbarzynca?(9vl) na 2 hity sciaga moby(przy 50% prawdopodobienstwa) na ktore ja poswiecam 2-3 tury. Fakt musi on częściej odpoczywać, ale przynajmniej expić normalnie może, znacznieee szybciej. Biję biję i mam nadzieje, że jak dostanę "Uderzenie" to się nie zawiodę na dmg z tego. Racja mogę się leczyć i kondycje regenerować jak pkt rozdam, ale co z tego skoro lecząc się cały czas w końcu zabraknie mi many, a kiedy ja mam zaatakować? Wiem ktoś odpowie walcz się lecz jakoś..ale jednak uważam, że Rój os mógłby być zamieniony miejscami z uderzeniem, i ewentualnie na słabszych poziomach tego byłby słabszy, ale w miare ulepsza by szybciej urósł do poziomu tego jaki jest teraz(bo nikt się nie skarżył więc sądzę, że jest to dobre).


14 Paź 2010, o 21:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: WTF?!!!
"prawdopodobne" że bedzie nowy skill u druida do expienia

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


14 Paź 2010, o 22:17
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: WTF?!!!
Oj tam od razu nowy. Dostaniecie +5% do celności uderzenia i gitara :P


14 Paź 2010, o 23:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 20:25
Posty: 152
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: WTF?!!!
Jak precyzja uderzenia będzie zależna od wiedzy to może się jeszcze kiedyś zaloguje na mojego druida ale na razie nie mam zamiaru :x

_________________
S1 -Sunny MO-62 , DzikiDr Druid-47 , DzikiVD Voodoo-44
S2 - Theodorus vd-135+ lvl ON,


14 Paź 2010, o 23:20
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sie 2010, o 19:41
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
Sunny napisał(a):
Jak precyzja uderzenia będzie zależna od wiedzy to może się jeszcze kiedyś zaloguje na mojego druida ale na razie nie mam zamiaru :x

Mam podobne odczucia i nie tylko na druida ;)

_________________
Pizza


14 Paź 2010, o 23:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Paź 2009, o 17:46
Posty: 368
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: WTF?!!!
W zasadzie logicznie by było, gdyby była zależna od wiedzy - przecież to nie jest atak kijem (z pierwszej zakładki), tylko magiczny atak kijem. A skoro magiczny, jak iskra, fb czy co tam jeszcze, to powinien być zależny od wiedzy i ew. mocy (to drugie zamiast liczenia siły i obrażeń z kija, ale nie wiem, czy wtedy już za mocne by nie było).

_________________
e-meritus.


14 Paź 2010, o 23:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron