Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 WTF?!!! 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: WTF?!!!
Obrażenia są liczone z mocy i wiedzy. Tylko szansa trafienia za zręczności (i to jest moim zdaniem bardziej logiczne niż z wiedzy, no ale chyba nie ma wyboru, trzeba to udoskonalić).


14 Paź 2010, o 23:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sie 2010, o 19:41
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
Za mocne? hmm a wiesz jak to obcięcie korzeni strasznie osłabiło druida? Teraz dany mobek dostaje tylko w jednej rundzie dmg od korzeni ( 4 lvl korzeni mam) a wtedy dostawał 4 rundy i ile dobrze pamiętam... Wcześniej też nie było łatwo bo (przynajmniej u mnie) korzenie 100% nie wchodzą i jak się zdarzyło, że nie weszły np w sukę albo smoczego sługę często oznaczało to death dla druida... Już nie mówiąc, że suka potrafiła rzucić 5 razy po około 300 dmg z tych swoich noży ^^

_________________
Pizza


14 Paź 2010, o 23:31
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: WTF?!!!
Dorzuciłem druidowi obrażenia z korzeni w momencie rzucania czaru. Tak jak szpila u voodoo.
Do tego uderzenie zależne od wiedzy ze zmniejszoną liczbą obrażeń. Wydaje mi się jednak, że teraz druid jest za mocny. Dlatego nie przyzwyczajajcie się za mocno do tej zmiany :P Możliwe, że osłabimy jeszcze trochę korzenie. Bo teraz dają niezły dmg. Potestujemy i zobaczymy.

Wrzucę ja na próbę za jakąś godzinę.


14 Paź 2010, o 23:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 28 Cze 2010, o 16:03
Posty: 100
Miejscowość: wałbrzych
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
no moim zdaniem druid jest mocny jak narazie np mam 59 level samozuoo ma 48 i na arenie ledwo co go pokonuje a dopiero co bedzie jak bedzie miał mój level to wtedy bez szans bede i wogule druid bedzie niepokonany


15 Paź 2010, o 06:18
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Paź 2010, o 18:00
Posty: 85
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
a co z jakimiś zmianami dla mniejszych lvl? Uderzenie osłabione to niby jak my mamy wbić ten 30 lvl?


15 Paź 2010, o 08:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: WTF?!!!
Cytuj:
Obrażenia są liczone z mocy i wiedzy. Tylko szansa trafienia za zręczności

W opisie umiejętności stoi, że obrażenia są liczone z siły i mocy. Której wersji się trzymać?

Cytuj:
a co z jakimiś zmianami dla mniejszych lvl? Uderzenie osłabione to niby jak my mamy wbić ten 30 lvl?

Szybkość expienia zależy od klasowych skilli ale przede wszystkim od umiejętności gracza.
Jeżeli nie możesz wbić 30 lvl sugeruję, żebyś zmienił technikę gry, np:
- mniej solo -> bardziej drużynowo,
- więcej zleceń -> mniej zbierania surowców,
- mniej brawury,
- inny rozkład atrybutów.
- a może po prostu ta klasa Ci "nie leży"? Może MO lub łucznik?

Mam low-lvl druida, expię nim błyskawicznie!

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


15 Paź 2010, o 09:38
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sie 2010, o 19:41
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
hary123 napisał(a):
no moim zdaniem druid jest mocny jak narazie np mam 59 level samozuoo ma 48 i na arenie ledwo co go pokonuje a dopiero co bedzie jak bedzie miał mój level to wtedy bez szans bede i wogule druid bedzie niepokonany

Ciekawe ile on wbijał 48 lvl a ile ty wbijałeś 48 lvl ^^

_________________
Pizza


15 Paź 2010, o 11:03
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 29 Lip 2009, o 07:46
Posty: 84
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: WTF?!!!
Panowie aby rozstrzygnąć ten temat powiem tak...

Kto wygra z moim druidem płacę mu 50 platyny. Ale jak przegra on płaci mi 10 platyny.
Sprawdzałem dzisiaj mojego druida. Jestem pewien że żaden burza,Timentin Hary,czy ktokolwiek prucz innego druida nie mają najmniejszych szans z moim druidem w PVP. I absolutnie nie widzę jak mój mag Predator mógł by wygrać z moim druidem.
Takie jest moje stanowisko i zapraszam serdecznie na arenę.

Prędzej każdemu z was skończy się mana/ kondycja niż cokolwiek stanie się z moim druidem.

pozdrawiam,

Inną sprawą jest że druid expi powiedzmy 2x wolniej. Ale cuż z tego skoro druid na levelu 50 jest nawet lepszy niż inna klasa na np 70. Wychodzi na to samo.


Ostatnio edytowany przez predator, 15 Paź 2010, o 18:23, edytowano w sumie 1 raz



15 Paź 2010, o 17:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Sie 2010, o 19:41
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: WTF?!!!
Niewątpliwie w kwestii PVP możecie mieć rację i na pewno macie tylko jak wy balansować druida na potworki to nie wiem....

_________________
Pizza


15 Paź 2010, o 18:20
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: WTF?!!!
Ja już się wycofuje z kwestii druid do expa.Daje sobie spokój. Oczywiscie dało by sie zbalansować druida do expa/pvp/pt... tylko trzeba by głębiej sie zastanowić nad jego skillami.. w Wowie ładnie poradzono sobie z Paladynem który też leczy a expi równie dobrze jak inne klasy. Tyle ode mnie

druid leci w kąt.. będzie na insty itd.

pozdro. :}

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


15 Paź 2010, o 19:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 249 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron