Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Aura czystości 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
Cytuj:
Każda profesja ma pewną zaniedbaną umiejętność. Ryc : Aura


Chyba kpicie:p jasne że ryce tego używają^^ jak sie bije np. ducha ognia a ma włączoną tarcze to zmniejsza odbite obrażenia o ile wiem:p i to nie jest zaniedbana umiejetność, szkoda tylko ze jak sie ubierze garnek,carata i arcany + aura to drut i tak Ci korzonki wbije o.0
W jednym temacie napisałem co można zmienić u ryca:P, żeby był bardziej pod pvp, a jakby aura działała na całe pt to od razu pewnie by zwiększyli koszt i wgl... jeszcze ryc by w mane musiał dawac:P.

Cytuj:
zobaczy, że są niskie hity i przerzuci się na MO czy innego VD



Nie ma aż tak niskich hitów^^ ale musi az 3 buffy wrzucić i każdy po 3pa... MO jest gorszy od ryca:p to po co sie na niego przenosić a VD jak ma dużo wiedzy i jest ogarnięty:p to lepszy jest.

Cytuj:
Na każda profesje przychodzi czas.
Pierw niby vd był świetną profesją, potem wszyscy zachwalali się korzeniami druida a teraz ryc pełni pierwszoplanową role.
U nas na s2 tak jest.


Lol:P jasne ze drut jest najlepszy^^ zwłaszcza pod pvp a ryc na s2 pierwszoplanowa rola tylko dlatego ze jest ich mało:P i czasami ekipy sie rozpadają tylko dlatego że nie znaleźli ryca.


Ostatnio edytowany przez AdersYooo, 28 Lip 2011, o 22:27, edytowano w sumie 1 raz



28 Lip 2011, o 22:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Maj 2011, o 17:44
Posty: 38
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
co do wtopienia, owszem bardzo dobra umiejętność da druida, biłem się na s1 z Atero Top2, przy rozkazie i transie miałem na niego 45% szansy na trafienie :|...

A jeśli chodzi o Aurę i walkę z druidem, owszem przy odrobinie szczęścia druid wrzuci korzenie, ale druid z podobnym lvlem do mnie(powtarzam aurę mam na 4lvl, 7lvl dorzuci 11%) + wbite trochę wiedzy druid ma bardzo gorąco, pokonałem już nie jednego, korzonki na 5pa mieli na 55% :)


28 Lip 2011, o 22:26
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
No ta, jeszcze trzeba ubić go w tej jednej rundzie bo sie będzie leczył a korzonki wkońcu wejdą:p


28 Lip 2011, o 22:30
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Maj 2011, o 17:44
Posty: 38
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
nie trzeba w jednej, jak dostanie mierzonym to juz potem tym bardziej nic nie zdziala, bo uciekną mu pa na leczenie i mniej korzeni będzie mógł dać :)


29 Lip 2011, o 00:06
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2011, o 16:43
Posty: 169
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
A jako ze druid pierw woli osiodłać przeciwnika a nie walić 005 i problem z głowy to samo z vd pierwsza runda jest po to aby poznac przeciwnika i zdebufować go do najnizszego stopnia.

_________________
SARNASES Łucznik 63 s2
Start Gry :D 14.12.2010 . Takich czasów nawet najstarsi górale nie pamietają.
Jestem z wami już rok!!!


29 Lip 2011, o 00:10
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aura czystości
Zagraj rycem i zobaczymy 005 ^^


29 Lip 2011, o 00:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron