Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Bug w unikach sheeda 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Bug w unikach sheeda
Soog mówił też że blok tarczą jest za silny ^^
Pamiętam jak sam na turnieju złożył 3 gosci 35+ "tylko" dzięki bloku tarczą a gdy miało by to też omijać debuffy to skill o wiele za mocny :)

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


16 Paź 2010, o 14:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Wrz 2010, o 11:03
Posty: 130
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Bug w unikach sheeda
korzenie nam zabrali...teraz wam tarcze wezma! :P


16 Paź 2010, o 14:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2010, o 21:51
Posty: 25
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Bug w unikach sheeda
M3f napisał(a):
Victor napisał(a):
Eh czytaj ze zrozumieniem :P Zuo dobrze napisał. Tu cios wchodzi, więc urok pozostaje, tam nie ma prawa bo nic nie doszło.


Nie obrazaj mnie prosze. Nie wydaje mi sie, by Twoja zdolnosc zrozumienia przewyzszala moja w jakiejkolwiek postaci, gdyz Ty czytasz tylko to, co chcesz przeczytac najwyrazniej. Ja zaproponowalem Ci rozwiazanie zarowno zglaszanej przez Ciebie sugestii i jak i mojej, Ty natomiast twardo trzymasz sie jednej drogi jak kon dorozkarza z klapkami na oczach, by sie za bardzo nie rozlgadal :) Nie mam na celu Cie urazic, chcialbym tylko dyskusje sprowadzic do bardziej otwartej postaci.


Trzymam się jej bo wdł. mnie jest poprawna :P jak już kilka osób wyżej wspomniało, rycka też przekoksić nie można.

_________________
[s1] - Bastila
[s2] - LifeStealer


16 Paź 2010, o 14:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, o 19:15
Posty: 245
Miejscowość: W-wa, Targowek
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bug w unikach sheeda
O widzisz. Tylko, ze rownie dobrze mozna odpowiedziec na Twoja sugestie: "Nie mozna przekoksac Sheeda" i dyskusja zamknieta.

Natomiast zaczales ja podajac jako argument nie kwestie czy Sheed jest silny czy slaby, a kwestie logicznosci wchodzenia debuffa przy uniku. Szanujac swojego rozmowce odpowiedzialem trzymajac sie zalozen zaproponowanych przez Ciebie, ze owszem masz racje co do Sheeda, natomiast podobna sytuacja odnosi sie do Rycerza. Nie do konca taka sama, bo unik, to jak sama nazwa wskazuje to zejscie z drogi ciosu, wiec logicznym byloby rowniez nie wchodzenie buffa calkiem, natomiast w przypadku rycerza wiekszosc ciosu jest zblokowana, wiec i wiekszosc debuffa (nie calosc) moglaby byc niwelowana lub tak, jak proponuje Soog ilosc zredukowanych obrazen przez tarcze dawalaby odpowiednia szanse na calkowite zniwelowanie debuffa.

Dyskutowac mozemy dalej, natomiast dyskusja polega na wymienie argumentow i odnoszeniu sie do tychze, ktore nam serwuje rozmowca, a nie powtarzanie w kolko "ja chce moja zielona lopatke i rozowe wiaderko i nie interesuje mnie, ze Ty uwazasz ze jest ona czerwona a wiaderko to tak naprawde koparka" :)

Prosze wiec, bys odniosl sie do arugmentow, ktore podaja kontrdyskutanci, inaczej mozna pomyslec, ze jedyna opinia, ktora szanujesz, to Twoja wlasna. Zachecam do tego oczywiscie rowniez wszystkie inne osoby.

Pozdrawiam,
M.

re:down
Shed - Twoja wypowiedz dokladnie potwierdza to, co wlasnie napisalem. Przeczytaj jeszcze raz moze, bo nawet nie ma sie do czego ustosunkowac w Twoim pozbawionym tresci komentarzu :/ Z calym szacunkiem, bo uwazam, ze jestes osoba, ktora stac na o wiele bardziej wartosciowe wypowiedzi.

_________________
M3f - s1 - rycek lv. 60
Jezzar - s1 - sock puppet of doom
Veecos - s2 - the other white meat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ostatnio edytowany przez M3f, 16 Paź 2010, o 15:01, edytowano w sumie 1 raz



16 Paź 2010, o 14:54
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2010, o 16:36
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Bug w unikach sheeda
M3f powiem ci tak : nigdy nie grałem wojownikiem , ale według mnie Unik - to znaczy całkowite uniknięcie ciosu . Natomiast blok to tylko zmniejszenie obrażeń ciosu , wiec skoro rycerz nie unika tego ciosu to debuf powinien zostać . A pztm rycka i tak jest ciężko ubić wiec nieprzesadzaj :P

_________________
ShedGan - Druid lvl 93 :)

Shedow - Łucznik 28 lvl ( turnieje )

Shedg - Vd 46 lvl


16 Paź 2010, o 14:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Bug w unikach sheeda
unik to unik, nie ma co z tym dyskutować, a blok to blok. Powinno sie dostać, ale nie tak mocno jak normalnie, ale co do debuffa to mówię że powinien zostać. Co za różnica czy ktoś na ulicy wbije Ci igłę z HIVem na 10 cm czy na 1cm. Tak czy tak będziesz zarażony i będziesz chorował jak ten co miał wbitą na 10cm. To moje zdanie.

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


16 Paź 2010, o 16:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 254 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron