Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zostałem oszukany . 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2011, o 23:29
Posty: 62
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Zostałem oszukany .
Witam dzisiaj zostałem oszukany przez gracza Glaser . Miałem mu sprzedac postac 27 sheeda za 80 platyn . Podałem mu passy i podał mi kody lecz złe mozecie to sobie sprawdzic . Platyny miałem sobie doładowac na nick Kempusek , lecz handlowalem nim moim druidem name Keed . Proszę o ukaranie tego zlodzieja a było by najlepiej jezeli odzyskalbym postac badz platyny , dodaje kilka ss .

Nick: Keed s3
Kempusek s3

Załącznik:
xxxxxx.jpg

Załącznik:
aaaaaa.jpg


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Dahrel - Druid [ S3 ]


1 Sie 2011, o 22:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Zostałem oszukany .
Witaj,
takie przypomnienie regulaminu.

Cytuj:
Konto nie ma wartości materialnej i nie może stanowić przedmiotu handlu/wymiany/darowizny. Jedynymi elementami konta, które można wymieniać między graczami są przedmioty w samej grze. Konto oraz wszelkie jego elementy (np. postacie w grze) pozostają własnością usługodawcy, oddaną w użytkowanie graczowi (usługobiorcy) na określonych w regulaminie warunkach. Nieprzestrzeganie tych warunków może skutkować ograniczeniem uprawnień do korzystania z niego lub całkowitym odebraniem Graczowi prawa do korzystania z niego (przez zablokowanie bądź usunięcie).


jeżeli nawet chcielibyśmy Ci pomóc, to ss z team speak'a nie może zostać uznany, a drugi ss nie wskazuje oszustwa.


pozdrawiam,
samo

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


2 Sie 2011, o 01:39
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Zostałem oszukany .
czyli legalnie ukradl ci konto-takie sa plusy i minusy regulaminu

a tu drugi przyklad regulaminu-koles staral sie mnie namowic abym mu oddala pasy za wszelke cene niechcial napisac w dziala zamiana kontami ze zgadzamy sie ob ydwoje na wymiane aby admin byl swiadkiem wiec to oczywisty sygnal ze to oszust ktory chce ukrasc konto by mysli ze ktos sie nie zna na tym- i tez mu administracja nic nie zrobi bo konta nie ukradl- ale proba tez powinna byc karana- wiec to kolejny dowod na to ze administracja sama sobie rece blokuje regulaminem....

http://imageshack.us/photo/my-images/94 ... 91714.gif/


19 Sie 2011, o 17:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Zostałem oszukany .
Krejzi, nie bawimy się w górnika :P
Zamykam, temat dawny.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


19 Sie 2011, o 19:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 239 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron