Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odwolanie od bana za kradzież postaci 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 12:38
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Odwolanie od bana za kradzież postaci
Serwer: S3
Nazwa postaci: xxxpatixix
Czas: 12:35 05.08.2011
Opis:
Żenada bo inaczej tego nie określe. Wymienilem konto z postacią Isthar 29 lvl itd na konto \ postacią Xxxpatixix 27 lvl. Gracz zgodzil sie na wymianę bez dodatkowych warunków ze względu na to że eq na obu postaciach nie było rewelacyjne.

Gracz zalogowal sie na moje konto Isthar po tym jak podałem mu hasło do niego, po czym natych miast zmienił hasło. Ja po paru próbach i pytaniach rownież zalogowalem się na jego konto xxxpatixix po czym zmieniłem haslo i mail.

Po tzm zalogowaniu otrzymalem prosbe/rozkaz abym oddal 8k zlota i arcanspace ktory xxxpaitxix mial w swoim eq w momencie kiedy go przejalem. Zgodzilem sie na to mimo ze nie bylo tego w umowie.

Gracz Isthar jednak nie zostal tym zadowolony i chcial reszty eq na co oczywiście sie nie zgodzilem bo i tak wielka uprzejmościa się wykazalem.

Ten napisal że zglosi sprawe do gm i powie że ukradlem mu konto. Do dyskusji włlaczył się gracz Msis , żekomy brat tamtej postaci i oznajmił mi że ukradlem konto i sprawa trafi do gm. Po moich wyjasnieniach Msis napisal że juz wie o co chodzi i przeprasza.

W tym tez momencie niestety dostalem bana ! Nie polecam wszelkich interesow z graczem Isthar.

Screen z rozmow przed banem
Image

Image


5 Sie 2011, o 12:49
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Nalozylem bana do wyjasnienia, gdy rozstrzygne ten spor oczywiscie odbanuje wam postacie.
Edit: jesli mozesz to wstaw kilka screenow z wiekszym oknem rozmowy, nie da sie odczytac.


5 Sie 2011, o 13:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 12:38
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
szkoper napisał(a):
Nalozylem bana do wyjasnienia, gdy rozstrzygne ten spor oczywiscie odbanuje wam postacie.
Edit: jesli mozesz to wstaw kilka screenow z wiekszym oknem rozmowy, nie da sie odczytac.


Aj ponoc ta kupi była kradziona.. mi sie nie spieszy.. a co do screena to b dobrze sie czyta.. bez powiekszania, więc chyba slaby monitor moze za duzo gammy albo wzrok nie ten:P

http://img37.imageshack.us/img37/4156/98614485.png

To już przed banem rozmowa... wyszło że konto xxxpiatixix zostalo skradzione, ponoc przez gracza sakumek i sprzedane mi za konto z postacia Isthar... małe prawdopodobienstwo że te 2 fakty (sprzedaż konta przeze mnie i kradziez przez inna osobe innego konta) się zbiegły .. ale nic więcej nie wiem


Ostatnio edytowany przez MalboroMan 5 Sie 2011, o 13:31, edytowano w sumie 2 razy



5 Sie 2011, o 13:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
To co ustalilem postaram się wyjasnic jak najprosciej potrafie gdyz sprawa jest dosyc skomplikowana.
Fakty:
1. MalboroMan wymienił konto z XPatiX
2. Z przedstawionej powyżej rozmowy NIE wynika aby Pati przy ustaleniach warunków wspominala cos o arcanie, zlocie czy innych itemach ktore MalboroMan ma jej przekazac po wymianie konta.
3. MalboroMan dzialal w dobrej wierze oddajac jej w/w arcana.
4. Pati starajac sie wyciagnac ile sie da, zagrozila, ze zglosi ta wymiane jako kradziez jesli Malboro nie odda jej zlota (przypominam, ze to nie bylo wczesniej uzgodnione, Malboro mial prawo odmowic).

Wnioski:
1. Postac obecnie nalezaca do MalboroMan (XxPatixiX) zostaje odbanowana.
2. Postac obecnie nalezaca do XPatiX (Isthar) dostaje bana na 3 dni za probe wyludzenia oraz probe oszukania administracji.

Jednak zostawie otwarty na dzien, bo temat swiezy wiec jesli macie cos do dodania to slucham, a raczej czytam.


5 Sie 2011, o 14:04

Podziękowali: MalboroMan (5 Sie 2011, o 14:12)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2011, o 09:26
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Prosze was o oddanie mojego konta bo nawet nikt mi nie oddał jeszcze mego konta proszę was ze chciałam bym moje konto nazwa XxPatixiX zebyscie mnie posuchali ja walcze o te konto staram sie jak moge proszę was ???

Przepraszam, bardzo rano wszedłam było oki potem wyszłam na dwór i chciałam pograc juz nie mogłam wejsci na Pati a gracz Sakumek z nał moje hasło wiec moje konto zostało skradzione


6 Sie 2011, o 09:33
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Napisz oddzielny post gdyz po takim zgloszeniu nic nie wiem, zgloszenie musi byc napisane wg wzoru i prosze samym nie rzucac oskarzen.

Edit: Co do konta XXPatiXIX nie jest to mozliwe gdyz wymienilas sie z graczem MAlboroMan i w tej chwili postac jest jego wlasnoscia,
Edit2: W sprawie wyszly nowe watki, postacie zbanowane do wyjaśnienia.
Edit3: Apogeum oszustwa zostało właśnie osiągnięte, przez zawiłość sprawy nie dostrzegłem jednego bardzo ważnego elementu przez co źle oceniłem sytuacje, która wygląda następująco:
1. Przyjmuje, że gracz Sakumek bez porozumienia z MalboroMan wkradł się na konto Pati i to on dokonał wymiany (zrobię co w mojej mocy abyś już nie postawił nogi na S3).
2. Gracze dostaną swoje konta spowrotem.
3. MalboroMan nie zostanie w żaden sposób ukarany, gdyż mógł o niczym nie wiedzieć.
4. Rada na przyszłość dla wszystkich, proszę NIE PODAWAĆ NIKOMU PASSÓW DO WASZYCH KONT!

Wnioski: Wróci SamoZuoo to załatwimy tą sprawę do końca. Jak pisałem, konta zostaną zwrócone prawowitym właścicielom. Za swoją poprzednią pomyłkę przepraszam.


6 Sie 2011, o 10:01
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2011, o 09:26
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Dzięki wam za wszystko ze odzyskam swoje konto


6 Sie 2011, o 11:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 12:38
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
W wiadomosciach wyslanych na koncie xxxpatixix byla wiadomosc do gracza sakumek o tresci zmienionego hasla (zostalo zmienione na 20 sek przed wymianą , ponieważ stare posiadalo polskie znaki i mialem problem z zalogowaniem się) .

Ale jest winny więc sprawa załatwiona, nic nie pisze więc przyznaje się do winy pewnie.

Czyli teraz ja dostane spowrotem postać Isthar?


6 Sie 2011, o 14:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2011, o 09:26
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Ja tez chce odzyskac własne konto XxPatixiX jak da rade dziekuje za u wage


6 Sie 2011, o 14:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwolanie od bana za kradzież postaci
Tak Malboro dostaniesz spowrotem Isthara. Juz sie loguje i dzialamy.


6 Sie 2011, o 14:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 194 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron