Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Bajka o Niegrzecznym Skopie 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Bajka o Niegrzecznym Skopie
A więc tak: wchodzimy na stronę Taern-u klikamy regulamin i widzimy KODEKS a w nim punkt 4. Nie dołączaj bez pytania do grupy innego gracza. Najpierw zapytaj o możliwość stworzenia drużyny.
Czy jednak ten regulamin jest dla wszystkich graczy? hmmm tego może dowiemy się już niebawem.
Dziś pragnę wam opowiedzieć bajkę o Niegrzecznym Skopie i Przyja ciołach.
6.08.2011 godzina około 11:30 Wendigo zostaje odnaleziony stoimy już obok i czekamy tylko na łucznika. Niestety, łuk z rozpędu wpada na wendi oczywiście z niezablokowanym teamem. Reakcja była natychmiastowa (w kilka sec cały team był już na polu walki). Po kilku rundach 1 osoba pada do teamu dołączył Bijacz (zadefował się i ani drgnie hmm czyżby celowe zablokowanie slota? no nic). Chwilę później pada kolejna osoba dochodzi hmm jak się nie mylę to Sebolek robi dokładnie to samo co chwilę wcześniej Bijacz, jednak sebolek po kilku rundach opuszcza pole walki a na jego miejsce wchodzi Skopa i zaczyna czyścić naszego ryca z tarczy. Pada kolejna osoba i na pole walki wchodzi Filipek tarcza i ochrona na Skope, a Skopa dalej namiętnie czyści raz naszego ryca z tarczy raz mnie z ochronki. Niestety poza teamem od nas nie było prawie nikogo żeby się rozprawić z całą ekipą czekającą już obok nas aż popadamy i będzie można przejąć Wendigo. Ponadto pragnę dodać że niegrzeczny Skopa oprucz świadomego złamania regulaminu świadomie wykorzystał błąd gry a mianowicie: (być może świadomie kompa zamulił) nasz rycerz nie miał szans wrzucenia tarczy i ochrony (na mnie) po ruchu Skopy ponieważ gdy nam już zegar sam przeleciał Skopa (ze swoim zamulonym kompem) dopiero ustawiał sobie na spokojnie czyszczenie tarczy lub ochronki ( 2x mi rundę zjadło przez to i leczenie na ryca nie weszło).
Moje pytanie do administracji: Czy w Świecie taernu jest przyzwolenie na Świadome łamanie regulaminu i wykorzystywanie błędów w grze? (ja również mogłem tak robić tylko nie chciałem dostać deleta) Bardzo mnie to ciekawi ponieważ może kiedyś sytuacja się odwróci i będę miał możliwość się odegrać
Ze screena nie jestem do końca zadowolony ale widać na nim ostatni wers rozmowy w walce "Skopa:SPOKO ZIOM" i widać jak oczyszcza naszego ryca, Żeby nie przyszło komuś do głowy powiedzieć że skopa dołączył powiedział "SPOKO ZIOM" i wyszedł z walki to dodam że osoba czyszcząca naszego ryca na screenie jest jedynym druidem na serwerze 3 posiadającym płaszczyk ze smoka lodowego (o ile dobrze mi wiadomo: 100%)

Pamiętając ostatnią dyskusję na temat wykorzystywania błędów przez Breaner-a, Ufi-ego i PiotrMlody proszę również o wypowiedź Bijacza i Bonza bo oni chyba byli za surowym karaniem oszustów
No nic mam nadzieję że administracja tym razem stanie na wysokości zadania. Trzymaj się Skopa :/ nie zrobiłem tego złośliwie hmm a może jednak
Jeżeli będą jakieś wątpliwości to łukiem który wbił na Wendigo przez co prowadził team był Developer myślę że możecie sobie posprawdzać w logach rozwój sytuacji która tam miała miejsce pozdrówka
P.S. gdyby nie niepotrzebne komentarze pewnych osób i nagonka na Ufi-ego, Breaner-a i PiotrMłody (prowadząca do banów) olał bym całą tą sytuację
http://img585.imageshack.us/img585/9857/skopa.jpg
Image
a oto odnośnik do wypowiedzi GM Szkoper na temat tego co jest regulaminem gry
viewtopic.php?f=77&t=8509

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


Ostatnio edytowany przez Dude, 6 Sie 2011, o 16:12, edytowano w sumie 1 raz



6 Sie 2011, o 15:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 23:04
Posty: 100
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Od nieproszonych gości istnieje opcja "zablokuj" druzynę, polecam na przyszłość :lol:

P.S: dziewczyny wolą "niegrzecznych" :mrgreen:


6 Sie 2011, o 15:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Jezeli przyslesz mi screeny potwierdzajace ze skopa dolaczyl i robil to co opisalas, oraz Bonzo swiadczace, ze stal i nie atakowal (wiem ze to trudne udowodnic screenami ale sie da) to dostana odpowiednia kare.


6 Sie 2011, o 15:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 18:03
Posty: 36
Miejscowość: wroc
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Ponadto pragnę dodać że niegrzeczny Skopa oprucz świadomego złamania regulaminu świadomie wykorzystał błąd gry a mianowicie: (być może świadomie kompa zamulił) nasz rycerz nie miał szans wrzucenia tarczy i ochrony (na mnie) po ruchu Skopy ponieważ gdy nam już zegar sam przeleciał Skopa (ze swoim zamulonym kompem) dopiero ustawiał sobie na spokojnie czyszczenie tarczy lub ochronki ( 2x mi rundę zjadło przez to i leczenie na ryca nie weszło).

To jest mistrzostwo swiata to zdanie :)

_________________
Image <-- klik ;)

Image


6 Sie 2011, o 15:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 18:03
Posty: 36
Miejscowość: wroc
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Pozatym jaki Bonzo ???? Jak Bonzo od wczoraj sie nie logowal ???
Nie spamuj i edytuj posty, wlasnie dlatego prosze o screeny. - Szkoper

_________________
Image <-- klik ;)

Image


6 Sie 2011, o 15:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 18:03
Posty: 36
Miejscowość: wroc
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Nastepne pytanie dolącza Bijacz i blokuje slota, ludzie zacznijcie grac normalnie fair play a nie wymyslac jakies smieszne historie...
Padlem w pierwszej rundzie po wrzuceniu 2 inek.... drutex zaczynasz jak ufi i gomek zamiast grac pisac "bajki o skopie" ?????

To juz jest naprawde zenujace - moja sugestia wiecej grania mniej gadania !

Pzdr
Dostajesz ostrzezenie za spam oraz brak edycji postow. - Szkoper

_________________
Image <-- klik ;)

Image


6 Sie 2011, o 16:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Widze że zaczyna sie głupie tłumaczenie "Jesteśmy niewinni" Wiadome, my możemy dostać bana, wy nie.. :|

Prosimy o surowy wymiar kary =)
Tak jak to bonzo pisał "Dajcie im bana i skonczą używać bugów" :)

Bijacz edytuj posty..

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


6 Sie 2011, o 16:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
bijacz ja go tylko poprosiłem o koment więc o co ci chodzi? to czy to jest bajka zapewne administracja moze sprawdzic. tak dochodziliscie ze sloty sie na koniec wyczerpaly hehe
szkoper jeżeli ty nie widzisz jak czyści naszego ryca na tym screenie i ze to jest skopa to sry ale za rękę to się przez kompa złapać nie da. Masz możliwość sprawdzenia logów i prześledzenia sytuacji to zrób to i będziesz wszystko wiedział. Ja zgłaszam ty sprawdzasz normalna kolej rzeczy tylko proszę nie mów że się nie da

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


6 Sie 2011, o 16:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 18:03
Posty: 36
Miejscowość: wroc
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
Przyjalem do wiadomosci Szkoper, prosbe mam sprawdz odrazu logowanie bonzo 05/08/2011 zeby pozniej nie bylo. Tlumaczenie ?? Hmmm staram sie go poszukac ale jakos nie widze ufi.... moze wyjasnisz ??

_________________
Image <-- klik ;)

Image


6 Sie 2011, o 16:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Bajka o Niegrzecznym Skopie
faktycznie jest, nie zauważyłem. Skopa zostanie ukarany co do reszty brak dowodów.
Edit: Logów walki nie mogę sprawdzić, nie mam takich narzędzi.


6 Sie 2011, o 16:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 123 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron