Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 niesluszny ban? 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 15:10
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post niesluszny ban?
Serwer: S3
Nazwa postaci: Ceran
Czas: 21:20
Opis:
To jakas pomyłka gdy nie bylem online w grze dostałem bana,dowiedzialem sie od kolegi...
Owszem chcialem sie zamienic postacia ale to chyba nic zlego legalnie przy mod albo GM sie wymienic,mam bogata historie i wogole ale to nie powod zeby banowac....Jaka opinie mam to mam i nikogo nie oszukalem zamieniajac sie,bo jeszcze nigdy sie nie zamienialem
i Prosze o odbanowanie to jakie sa komentarze na moj temat to juz moja sprawa ale tego bana nie powinienem miec bo nic zlego nie zrobilem a wymieniac sie z tego co wiem to mozna

Czekam na odpowiedz


6 Sie 2011, o 22:26
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: niesluszny ban?
Witaj,

zacznę od tego, miałeś bana totalnego za oszustwa, zaufałem Ci i zdjąłem Ci bana, po tym fakcie znów zapragnąłeś oszukiwać nie wiem czy spodobało Ci się to, nie ważne, tym razem nie będzie tak miło jak wcześniej. Nie chcemy tutaj graczy, którzy łatwym sposobem chcą się wzbogacić.

Wymieniać w grze można się samymi przedmiotami, jeżeli chcesz coś więcej jest formularz na forum, teraz już za późno, ban został nałożony za całokształt.

Powodzenia w tworzeniu nowego konta i proszę o uczciwy rozwój postaci.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


6 Sie 2011, o 22:33
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 15:10
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: niesluszny ban?
coś tu nie rozumiem jak dostalem bana za oszustwo jak ani razu nie mialem szansy zeby sie zamienic,no raz mialem z typem zamienic sie eq pokazalem mu a on do mnie nie dzieki i zaczol drzec pape ze ja oszust jakis 20lvl czy to normalne,nawet sie nie zamienilem to prosze o odbanowanie i wiecej takich zamian nie bedzie,zapamietam


7 Sie 2011, o 10:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron