Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Odwołanie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2011, o 21:08
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie
Serwer: S3
Nazwa postaci: Westiga
Czas: 1 tydzień temu
Opis:
Jest mi ogromnie przykro składając skargę na państwa. Tydzień temu dostałem knebla za wulgaryzm lecz nie przeklinam i nie pisałem wulgarnych słów na czacie pomimo to dostałem knebla na 5 dni.Domagam się rekompensaty za ten czyn .I mam wielką prośbę żeby więcej się to nie zdarzyło.


6 Sie 2011, o 21:16
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie
1. multiokno 01.08.11 23:15 - 08.08.11 23:15 MULTI-OKNO

Wynika z tego tyle, że dostałeś bana automatycznie za multi-okno czyli próbowałeś grać na tym samym serwerze na dwóch postaciach jednocześnie, kary ustalane odgórnie więc nie będę w nie ingerował, odwołanie rozpatrzone negatywnie, tym samym nie ma mowy o pomyłce czy rekompensacie. Również życzył bym sobie oraz Tobie aby taka sytuacja się powtórnie nie zdarzyła, niezmiernie nam przykro gdy musimy decydować się na taki krok jak ban(w Twoim przypadku automatyczny ale jednak ban). Pozdrawiam.


6 Sie 2011, o 21:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Sie 2011, o 21:08
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie
Przykro mi ale mam dwie postaci ale dziele się z internetem z bratem więc to nie ban tylko na czacie mi się pokazało

Proszę przeczytać problem jeszcze raz

Nie rozuniem toku waszego postępowania

Edytuj posty~Naz


6 Sie 2011, o 21:52
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie
Taki ban dostaje się w sytuacji tylko i wyłącznie gdy logujesz się dwoma postaciami na jeden serwer ale wyłącznie z jednego komputera więc wybacz mi szczerość ale nie uwzględnię Twojej argumentacji.


6 Sie 2011, o 22:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Lip 2011, o 09:56
Posty: 29
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwołanie
Admini wy to jestescie Chamscy.. Skąd wy nie wiece czy ktos pisze prawde czy nie ?

[Ciach] mnie to gdy ktos sie tlumaczy z czegos a Admini tak wiedząswoje bo to co oni nie są Informatycy , znawcy Fachowcy [Ciach], Niech mi powie tylko jeden że ne moze byc 2-10000.... IP na jednym lub 100 Komputerach... to CI sie wysmieje w twarz, Nie cwaniakuje ale Skończyłem WSTE i Studia Programowania i Informatyki to [Ciach] z tym, nie o tym temat.

Pisze ktos coś to mzoe pisze prawde, Udowodnisz mu ze nie ?? , że kłamie czy coś?? I powiedz mi Jakim cudem Ss z GG czy cos nie jest dowodem, myslisz ze by mi sie chcialo przerabiać rozmowe. ?? Jak jestes zdolny i troche madry .. to poznasz czy jest przerobione gołym okiem lub troszke inaczej wiec sprawdz itp ... Koniec i tyle
[Wycinam wulgaryzmy i nakładam tygodniowego bana ze względu na dużą ilość ostrzeżeń - Mysth]


10 Sie 2011, o 00:48
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 1 Lip 2011, o 09:56
Posty: 29
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwołanie
Tak samo jak SS moze nie byc dowodem, bo też Ci go moge przerobic co go nigdy nie rozpoznasz.


10 Sie 2011, o 00:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwołanie
Nie wiem o co chodzi z rozmową na gg, ale ja przerobiłbym z zamkniętymi oczami... Co do drugiego akapitu - mówisz niezrozumiale, więc nie wiem do końca czy o to chodzi, ale nawet z tym samym IP i tak liczy się KOMPUTER. Niezależnie od IP na serwie nie mogą być zalogowane dwie postaci z JEDNEGO konta. Skoro system przyznał za to bana, to znaczy, że takie logowanie miało miejsce. A waść albo nie umiesz się wysłowić, albo jesteś słabym informatykiem.

Ostrzeżenie za kulturę wypowiedzi i nieedytowanie postów.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


10 Sie 2011, o 01:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 243 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron