Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odwołanie od bana. MoonShield 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Sie 2011, o 18:28
Posty: 24
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Odwołanie od bana. MoonShield
Serwer: S3
Nazwa postaci: MoonShield
Czas: 365 dni
Opis:
Witam. Dnia 10 sierpnia 2011 roku otrzymałem bana z powodu gróźb odnoszących się do życia realnego. Ban uważam za
zbyt srogi, i proszę o łagodniejszy wymiar kary.

Image

Uważam, że ban jest nie słuszny, wiem o ss'ach na których biało na czarnym widać moje "przewinienie" , lecz jest to wynik prowokacji mnie:

To może teraz trochę mojej historii z gildią Infinity przez którą wszystko to się zaczęło:
Grałem z nimi można powiedzieć, że od początku mojej kariery na s3. Bawiliśmy się dobrze w swoim towarzystwie, lecz pewnego dnia zdecydowali, że przestają grac w TAERN bo nie mają szans na rozwój postaci, generalnie chodziło o to, że byliśmy daleko za elitą taern'u-nie mieliśmy szans na kompromitacje z najlepszymi o co nam generalnie chodziło.


Większość członków ekipy postanowiło, że zaczną od nowa grac w taern na nowym serwerze który ma dopiero wystartować a do tego czasu będą grac w inną grę(nie będę reklamować), na co ja się nie zgodziłem i nie chciałem w nią grać . Postanowiłem grać dalej z 1 powodu- po prostu szanuję swój czas.
W tym momencie zaczęły się wszystkie kwasy, stara ekipa postanowiła wrócic na s3 i grać dalej... Nie chciałem do nich wrócić i za to własnie mnie oczerniali na lewo i prawo, że sprzedałem się za przedmioty w grze itd.etc. Po prostu stek bzdur.



Wielu graczy może potwierdzić , że ja jako MoonShield miałem na pieńku z gildią "Infinity" po prostu nie przepadamy za sobą. Gildia Infinity a w zasadzie jej członkowie wyżywają się na mnie od dłuższego czasu w różne sposoby, m.in. wyzywając i prowokując mnie na globalnym chacie, wyzywając na priv czy po prostu "wpadając" po mnie w 5 i mają z tego ubaw.

Tak więc perfidnego dnia (tj. 10 sierpień) zaczęło się od nowa, zaczęli mnie wyzywać itd. Zabili mnie w 5 i mieli z tego frajdę na maxa.
W końcu nie wytrzymałem i napisałem do jednego z nich coś czego nie powinien byłem napisać(żałuję niestety), lecz co się stało to się nie odstanie.

Dostałem za wszystko bana na rok, w wyniku prowokacji i faworu walki napisałem o kilka słów za dużo, przepraszam poszkodowanego i proszę o łagodniejszy wymiar kary. Mogę dać słowo, że podobna sytuacja się nie wydarzy. Proszę skrócenie bana, a jeśli tak to za pierwszego lepszego knebla moge prosić o automatyczne usunięcie konta. :) nie rzucam w tym momęcie słów na wiatr-mówię serio, wszystko było wynikiem prowokacji mnie...

Pozdrawiam, MoonShield


11 Sie 2011, o 19:11

Podziękowali: Gomeeq (11 Sie 2011, o 19:33)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Cze 2011, o 12:32
Posty: 15
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Moim zdaniem , Moon dostał za surowo ukarany . Został sprowokowany a wtedy zawsze trudno się opanować. Wine ponosi także osoba , która prowokowała Moon'a . Popieram temat w 100% i czekam na rozsądną decyzje Administracji . Pozdrawiam LegendKiller


11 Sie 2011, o 19:24

Podziękowali: 2 Gomeeq (11 Sie 2011, o 19:33), Osamka (11 Sie 2011, o 19:33)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Mógł bym się zgodzić pod dwoma warunkami:
1. Osoba która przyznała bana musi również wyrazić zgodne na skrócenie kary.
2. Osoba której groziłeś napisze tutaj badz do mnie na pw, że nie ma nic przeciwko.
(Do tego czasu prosze nie wstawiać się za moonem bo to nic nie zmieni a moze tylko pogorszyc sytuacje)


11 Sie 2011, o 19:26
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:17
Posty: 26
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Jako kumpel osamki też wcisne tutaj swoje zdanie... Osama wiele razy był prowokowany przez gildie Infinity (często teź byłem prowokowany na ogólnym tekstami typu "Liż pachy", za co nie dostawali knebla) jestem za tym, żeby Osamce zamienić bana rocznego na knebla (na cały rok) każdemu powinno się dać szanse :P A widać, że osama żałuje tego co napisał i przeposił.

_________________
Image


11 Sie 2011, o 19:26

Podziękowali: Osamka (11 Sie 2011, o 19:33)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2011, o 09:47
Posty: 110
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Ban na rok?
Przepraszam ale to jest już przegięcie. Co takiego MoonShield zrobił, że aż na tyle został ukarany? Że na privie coś napisał? A czy czasami jak ktoś pisze na privie bzdury to nie służy do tego funkcja /ignore?
Nie raz byłam świadkiem jak na czacie wyzywali go i śmiali się że się sprzedał. Nie raz śledzili jego pismo na czacie na każdym kroku i wymyślali historie o tym że Moon jest antysemitą, a potem że za to że się sprzedał nie dadzą mu spokoju. Nie dziwie się ze w końcu nie wytrzymał.
Ban może i powinien być ale jeśli to jego pierwsze przewinienie powinien być stanowczo krótszy.


11 Sie 2011, o 19:30

Podziękowali: 2 Gomeeq (11 Sie 2011, o 19:33), Osamka (11 Sie 2011, o 19:33)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Powtórze:
Mógł bym się zgodzić pod dwoma warunkami:
1. Osoba która przyznała bana musi również wyrazić zgodne na skrócenie kary.
2. Osoba której groziłeś napisze tutaj badz do mnie na pw, że nie ma nic przeciwko.
(Do tego czasu prosze nie wstawiać się za moonem bo to nic nie zmieni a moze tylko pogorszyc sytuacje)


11 Sie 2011, o 19:31

Podziękowali: Osamka (11 Sie 2011, o 19:33)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Przesada z tym banem , tamci go ciągle prowokuja i wgl , tak samo do mnie wiele razy pisali "liz pachy" na ogólnym i knebla nie dostali , a to jest obraza ale zaden moderator nigdy na to nie zwrócił uwagi.Skrócie mu tego bana lub dajcie mu knebla na 1 miesiąc i bedzie po kłopocie , chłopak mówi ze sie poprawi dajcie mu szanse :D

było przestrzegane, żeby nie wstawiać się za MoonShieldem, w wątku powinni wypowiedzieć się jedynie zainteresowani, w związku z tym przyznaję ostrzeżenie
Heavenmaker

_________________
Image


11 Sie 2011, o 19:38

Podziękowali: 2 Gomeeq (11 Sie 2011, o 19:44), Osamka (11 Sie 2011, o 19:40)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Szkoper chcialem ci tylko przypomnieć naszą ostatnią rozmowę. Pytałem się ciebie dlaczego pewna osoba za celowe łamanie regulaminu i odnoszenie z tego korzyści dostała bana tylko na 2 dni :) powiedziałeś ze 1 ban = 2-3 dni screena nie mam z tej rozmowy ale mam nadzieję że pamiętasz tą rozmowe. Skończcie z samowolką!!!

Mała propozycja: gram w inną grę i tam za priv z wyzwiskiem "debilu", "cieciu" jest ban i nie ma sytuacji ze ktos został sprowokowany

A ban na rok troszke przesada ( w tym kraju za pobicie sa zawiasy buahahaha)

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


11 Sie 2011, o 19:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
Ale czego ty mi ostrzezenie dajesz ? zrobiłem coś ? napisałem tylko swoje co wiem :P

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Lemorn, 11 Sie 2011, o 19:52, edytowano w sumie 1 raz



11 Sie 2011, o 19:44
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Odwołanie od bana. MoonShield
@ Rutka - to nie jest jego pierwsze przewinienie, o czym wiesz, bo piszesz o poprzednim łamaniu regulaminu. "wymyślali historie o tym że Moon jest antysemitą" - na prawdę tak sądzisz? Skoro są dowody, to nie wymyślali, tylko ktoś poczuł się urażony.

@ Lemorn - kilka dni wcześniej dostał już knebla na miesiąc, a na koncie ma ich mnóstwo.

Co do prowokacji - masz dowody? Skoro Cię wyzywali trzeba było być mądrzejszym i dać ignore, zgłosić to.

"Uważam, że ban jest nie słuszny, wiem o ss'ach na których biało na czarnym widać moje przewinienie" - gdzie tu logika? Nie słuszny, ale przewiniłeś.

Ogólnie - pierwszy raz widzę tak długiego bana, też jestem zdziwiony, że takie są :O Sądziłem, że miesiąc albo total, widać są inne rozwiązania. Może za długi, na pewno sobie zasłużył.

I na przyszłość - popracuj nad pisownią, niektóre błędy rażą w oczy. Pomieszanie stylu oficjalnego z prostotą :P

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


11 Sie 2011, o 19:48
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 97 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron