Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Walki 

Czy jesteś za oglądaniem walk turniejowych przez graczy nie biorących w nim udziału?
Tak. 83%  83%  [ 30 ]
Nie. 17%  17%  [ 6 ]
Nie mam zdania. 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 36

 Walki 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki
Był już kiedyś taki pomysł. BA! Powiem więcej. Drygu kiedyś udostępnił nagranie 3 turniejowych walk.
Taki system mógłby działać, ale:

a) Walki byłyby dostępne do obejrzenia dopiero po turnieju
b) Do obejrzenia danej walki wymagana byłaby zgoda obu stron walczących


Już tłumaczę dlaczego.
LAGI! Nikt nich nie lubi i każdy stara się z nimi walczyć. Udostępnienie podglądu walki na żywo niemal uniemożliwiło by walkę uczestnikom chyba, że drygu znalazł by jakiś sposób na rozdzielenie łącza dla tych dwóch funkcji.

Nie każdy chce udostępniać całemu serwerowi swoje taktyki i sposób walki. Niektórzy bardzo strzegą swoich tajemnic, a jedyne osoby mogące podziwiać kunszt walki i rzemiosła wojennego i tak widzą go po raz ostatni :P

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


11 Sie 2011, o 11:04

Podziękowali: Buszcik (11 Sie 2011, o 12:47)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki
W zasadzie przy zapisie na turniej mozna dodac info, ze godzimy sie dobrowolnie na pokazanie naszej walki (albo sie zgodzimy, albo nie mozemy brac udzialu w turnieju) i po problemie :)


12 Sie 2011, o 09:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 4 Lut 2011, o 13:14
Posty: 43
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walki
Myślę że opcja "albo się godzimy na publikacje walki,albo nie bierzemy udzialu w turnieju" to nie jest najlepsze wyjscie.
Dlaczego ktoś kto nie chce publiki ma rezygnować z uczestnictwa i możliwości zdobycia bogactw i sławy?

Pomysł jest ogólnie fajny.. i powiedzmy sobie szczerze.. każdy myslał o takiej opcji już od pierwszego turnieju.

Są jak zwykle argumenty za i przeciw.Gdyby jednak zmodyfikować to co powiedział moj przedposter...obie strony musiałyby wyrazić zgodę zaraz przed walka.. lecz tak by nie miało to żadnych konsekwencji (np.jesli się nie godzimy-nie bierzemy udziału, lub godzimy się i mamy lagi).

Jestem Ciekaw co Drygu ma do powiedzenia na ten temat od strony technicznej.

I rzecz jasna byłoby dużo ciekawiej oglądać walki na żywo albo z małym opóźnieniem.
Ponieważ oglądanie walki znając już wynik nie jest az tak bardzo ekscytujące.

_________________
____________
Kwasio-S3
Dantor-S3


16 Sie 2011, o 14:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 84 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron