Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 blokada slotów 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 14 Cze 2011, o 21:44
Posty: 59
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post blokada slotów
witam chciałbym zgłosić blokowanie slotów przez gracza o nicku szporek.na 1 obrazie przedstawiam jak wyżej wymieniony gracz jest u mnie w pt podczas walki w pvp,zaś na 2 obrazie pokazane jest to że nie mógł pomyłkowo wbić do mojego pt gdyż jego ekipa była w innym miejscu.

http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... ianie.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... anie2.png/

proszę o bana dla szporka bo to było specjalne utrudnianie i myśle że na obrazach to widać


13 Sie 2011, o 23:10
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: blokada slotów
Tutaj screen jak szporek wbił najpierw do nas, żeby zablokować slota:
Image

A na tym screenie widać, że pomyłka nie jest możliwa, ponieważ walczące drużyny stały kawałek od siebie:
Image

Chciałbym przypomnieć, że ja kilka dni temu dostałem bana za to samo.


13 Sie 2011, o 23:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: blokada slotów
Prosił bym zeby to Sishii rozpatrzył tą skarge poniewaz ten GM nie grał przez 1,5miesiaca i jest "NEUTRALNY"! Nie trzyma strony żadnej gildii.!

Dziękuje :)

_________________
Image


13 Sie 2011, o 23:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:19
Posty: 40
Miejscowość: Ostróda
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: blokada slotów
heheh no błagam Cię , nie błaznuj. Wszedłem do waszego party omyłkowo, i w tej samej rundzie wyszedłem i dołączyłem do swoich . W walce ogółem brało udział po 6 osób u nas i u was, więc mieliście jeszcze wolne sloty. Jak widać na sweet fociach dołączenie do was nie przyniosło nam żadnych korzyści ,a wręcz przeciwnie bo straciłem 1 rundę z walki. Szkoda ,że nie zrobiłeś zdjęcia jak podczas bicia wendigo (chwile wcześniej) dołączyłeś do Skopy i Sebolka. Powiem tak- hipokryzja i dziecinada. Z byle pier.... lecieć na forum. Ban powinien być dla Ciebie za zakładanie śmiesznych tematów ,marnowanie mojego i oglądających to osób czasu.
ps. Ban?? Kasacja konta, grzywna i zakaz zbliżania się do kompa na 3 lata!! :lol:


14 Sie 2011, o 02:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: blokada slotów
Szporek napisał(a):
heheh no błagam Cię , nie błaznuj. Wszedłem do waszego party omyłkowo, i w tej samej rundzie wyszedłem i dołączyłem do swoich . W walce ogółem brało udział po 6 osób u nas i u was, więc mieliście jeszcze wolne sloty. Jak widać na sweet fociach dołączenie do was nie przyniosło nam żadnych korzyści ,a wręcz przeciwnie bo straciłem 1 rundę z walki. Szkoda ,że nie zrobiłeś zdjęcia jak podczas bicia wendigo (chwile wcześniej) dołączyłeś do Skopy i Sebolka. Powiem tak- hipokryzja i dziecinada. Z byle pier.... lecieć na forum. Ban powinien być dla Ciebie za zakładanie śmiesznych tematów ,marnowanie mojego i oglądających to osób czasu.
ps. Ban?? Kasacja konta, grzywna i zakaz zbliżania się do kompa na 3 lata!! :lol:


Jeżeli piszesz o jakiegoś wendigo to mow do kogo to piszesz bo ja nic nie rozumiem , a co do bana to nie jest twoim zadanie to oceniać tylko GM"a , a podam ci jeszcze przykład jak Bonzo zgłosił Developera i dostał bana na 2 dni (Developer oczywiscie dostal tego bana ) takie same złamanie regulaminu. A co do kary to zostawmy to , niech ustali ją SiShii.


A tu ci zapodam LInka z tego jak Bonzo zgłosił takie wykroczenie na Developera.
I został ukarany banem na 2 dni.

viewtopic.php?f=119&t=8751

_________________
Image


14 Sie 2011, o 04:22
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 18:03
Posty: 36
Miejscowość: wroc
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: blokada slotów
Lemorn ogarnij sie i nie mowi juz jak ufi....

Najsmieszniejsze jest ze jojek wrzuca łamanie regulaminu na forum, no szanujmy sie ale jojek ??

GM niech rzuci okiem i jak najbardziej moze to byc Sishii i Lemorn nie przylizuj sie tak po utracie modow przez wasz team zachowaj chociaz troche godnosci...

Ja proponuje to co Szporek wiecej grania mniej pisania na forum !!!

Pzdr

_________________
Image <-- klik ;)

Image


14 Sie 2011, o 04:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: blokada slotów
Bijacz napisał(a):
Lemorn ogarnij sie i nie mowi juz jak ufi....

Jestem ogarniety , a niby ze jak Ufi mówi , ten temat nie jest do spamu a ty tylko swoim postem robisz tu śmietnik.

Bijacz napisał(a):
GM niech rzuci okiem i jak najbardziej moze to byc Sishii i Lemorn nie przylizuj sie tak po utracie modow przez wasz team zachowaj chociaz troche godnosci...


A co z tego ze mieliśmy modów ?
Jak i tak kneble i nam dawali , nie przylizuje sie tylko on jest jednym z bezstronnych Gmów i uwazam ze wymierzy sprawiedliwą kare :D.

PS: jak by z naszego teamu ludzią załezało na modach -Gmach to by nie rezygnowali sami z tych funckji.

_________________
Image


14 Sie 2011, o 04:52
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:19
Posty: 40
Miejscowość: Ostróda
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: blokada slotów
Lemorn napisał(a):
Jeżeli piszesz o jakiegoś wendigo to mow do kogo to piszesz bo ja nic nie rozumiem , a co do bana to nie jest twoim zadanie to oceniać tylko GM"a , a podam ci jeszcze przykład jak Bonzo zgłosił Developera i dostał bana na 2 dni (Developer oczywiscie dostal tego bana ) takie same złamanie regulaminu. A co do kary to zostawmy to , niech ustali ją SiShii.


Po1. To ,że nie rozumiesz to już nie moja wina, ale podpowiem ci- całe moje wypociny skierowane były do założyciela tematu.
po2. To wolny kraj i mogę wyrażać moją opinie o tym- kto zasługuje na bana ,a kto nie. To czy dana osoba go dostanie zależy od Gm'a.
po3. Fajny link ale ten temat ma parę stron ,a jest 5 nad ranem, więc sam rozumiesz.
Jest temat "odwołanie od banów" ,może Gm popełnił błąd (nie wiem). Ja podałem moje usprawiedliwienie i parę dowodów na jego potwierdzenie (choć uważam ,że nie musiałem bo oskarżenia są po prostu śmieszne).


14 Sie 2011, o 05:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2011, o 16:33
Posty: 90
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: blokada slotów
Szporek napisał(a):
po3. Fajny link ale ten temat ma parę stron ,a jest 5 nad ranem, więc sam rozumiesz.
Jest temat "odwołanie od banów" ,może Gm popełnił błąd (nie wiem). Ja podałem moje usprawiedliwienie i parę dowodów na jego potwierdzenie (choć uważam ,że nie musiałem bo oskarżenia są po prostu śmieszne).


Gm nie popełnił błędu bo Developer złamał regulamin tak samo jak ty go złamałeś.

Ale jak mogłeś pomylić druzyny , były spory kawałek od siebie więc specjalnie to zrobiłes zeby nam osłabić grupe i pogubili rundy i przez to popadali w 1 rundzie.

Zostawmy sprawe Gmowi.

_________________
Image


14 Sie 2011, o 05:18
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:19
Posty: 40
Miejscowość: Ostróda
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: blokada slotów
Lemorn napisał(a):

Gm nie popełnił błędu bo Developer złamał regulamin tak samo jak ty go złamałeś.


Nie wiem, nie wypowiadam się, nie czytałem tematu, odpowiedź na to patrz mój post wyżej.

Lemorn napisał(a):
Ale jak mogłeś pomylić druzyny , były spory kawałek od siebie więc specjalnie to zrobiłes zeby nam osłabić grupe i pogubili rundy i przez to popadali w 1 rundzie.


To już twoje domysły i teorie spiskowe, poza tym jak już pisałem byłoby to nieopłacalne dla mojej drużyny. W zamęcie i ferworze walki ,gdy trzeba działać szybko zdarzają się błędy najlepszym ;) :roll: Przeczytaj mój wcześniejszy post i sam sobie odpowiedz na swoje żale.

Masz racje- zostawmy sprawę Administracji.


14 Sie 2011, o 06:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron