Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 ktos mi ukradł konto 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post ktos mi ukradł konto
rano jeszcze grałem na koncie na postaci antzz druid 34.Wchodze wieczór własnie teraz i go nie któs gra na nim tera plis o pomoc bo chce odzyskac haslo kto mi sie włamał na e-mail zminił go.I chce odzyskac konto.


14 Sie 2011, o 20:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: ktos mi ukradł konto
Szanse że odgadł hasło są raczej nie wielkie ;) Podawał komuś swój e-mail/pasy?

_________________
dr 120


14 Sie 2011, o 20:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: ktos mi ukradł konto
Samo sie nie ukradlo.
W zgloszeniu moze podasz serwer, na ktorym grasz? :) byloby latwiej roztrzygac sprawe.

I czy podawales komus dane do konta bo jak moj przedmowca stwierdzil, to ze ktos odgadl Twoje hasla to baaaardzo znikoma szansa.


14 Sie 2011, o 21:50
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ktos mi ukradł konto
serwer 1 ,ostatnio zamieniałem się za konta przy udziale gm na forum graem na tej postaci 4 dni jeszcze wczoraj rno grałe lecz wieczor juz nie moglem wejsc.Nikomu nie podawalem lecz kto juz wczoraj wieczór gral na tej postaci ,,antzz'' .Prosze aby ktos mi pomógl napisal do neigo ze oddal mi konto.Bardzo prosze


15 Sie 2011, o 13:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: ktos mi ukradł konto
Czyli postac Antzz dostales poprzez wymiane z innym graczem? Czy zmieniles haslo i email na koncie? Podaj nick GMa, ktory uczestniczyl w wymianie.


15 Sie 2011, o 22:43
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ktos mi ukradł konto
gm to keiro,zmieniłem i to i to i od wieczoru w niedizle nie moge się zalogpoprzedni moja postac to legionos zaminiłem sie za antzz na forum i przez 4 dni gralem na nim jeszcze rano w niedzile mogłem sie zalogowac prosze o pomoc


16 Sie 2011, o 12:57
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: ktos mi ukradł konto
Znasz moze graczy (gracza) DarkDrakone, Kinglove? Czy po wymianie kontami logowales sie od kogos innego na to konto? O ktorej mniej wiecej mialo miejsce Twoje ostatnie logowanie na to konto i gdzie to bylo?


17 Sie 2011, o 04:21
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ktos mi ukradł konto
zam obydwoje darkdrakone juz raz ukradł mi konto kinglove też znam .Właśnie myśłałem ,że to darkdrakone mógł mi ukrasc bo pisal do mnie ze już dlugo antzem nie pogram.Prosze o to zeby ktos do niego napisął na antzz zeby oddal konto bo wymienialismy sie kontami na formum za legionosa.chce odzyskać mojego druta.


17 Sie 2011, o 13:25
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 9 Sie 2011, o 21:13
Posty: 157
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: ktos mi ukradł konto
ostatnie moje logowanie był w niedzile ok 10,00 moze po zalogowało mnie na trase do smoka z zostawilem chyba w 2ś,lub trentis nie pamiętam prosze o pomoc


17 Sie 2011, o 19:15
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: ktos mi ukradł konto
Widze tez, ze przed kradzieza logowano sie z jego konta na Twoje, czy kiedykolwiek podawales mu passy, albo logowales sie u niego? skoro raz tego dokonal, to znaczy, ze za slabo pilnujesz swoich passow, albo emaila (PS gracz z ktorym sie wymieniales kontami raczej nie ma z tym nic wspolnego, o ile zmieniles email i haslo natychmiast po wymianie i nie na takie, jakie miales na poprzednim koncie).


17 Sie 2011, o 22:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 247 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron