Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Nowa Um dla druida 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Cze 2011, o 17:04
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Nowa Um dla druida
Wpadłem na pewien pomysł. Chodzi o nową umiejętnosc druida - atak dystansowy.

Wpadłem na to przeglądając um druida. Druid ma umiejętność korzenie i ta umiejetność obniża obrone na dystans, a profesja niestety nie posiada takiej umiejetności.

Nową umiejętnościa była by np. błyskawica. Myślę, że ułatwilo by to gre druidom i znacznie ją zabarwiło.


15 Sie 2011, o 12:28
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Nowa Um dla druida
OMG. Ułatwiło grę druidom? JESZCZE BARDZIEJ?
Dodajmy jeszcze mu grupowe oslepienie, otępienie i ukazanie żeby miał jeszcze łatwiej.
Druid ma pomagać w teamie, leczyć, rozdawać kondycję, a nie siać rozwałkę (w sumie i tak to robi).
Więc kolejna umiejętność, która czyni druida jeszcze bardziej potężnym mija się z celem :/

Co ma zrobić taki barb skoro dostanie korzeń i jeszcze ma być traktowany piorunem?

Możliwe, że takie coś wejdzie razem z podklasami, ale przed nie ma prawa przejść.


15 Sie 2011, o 12:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Nowa Um dla druida
temat niedopracowany i nietrafiony. gram druidem i gdybym jeszcze miał atak dystansowy to na prawdę byłbym nie do pokonania dla graczy o 30poziomów więcej.


15 Sie 2011, o 13:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron