Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Niech mi to ktoś wytłumaczy ... 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Serwer: S2
Nazwa postaci: AdersYooo
Czas: 20:30-21:00~
Opis:
Odwołanie to jest, może nie od bana, ale lepszego działu nie widzę, więc piszę tutaj.


Witam, dzisiaj na s2 jak to zwykle bywa miała miejsce pewna kłótnia ,jak to także bywa ktoś posłał ssy i posypały się kary. Sęk w tym, że zdaniem nie tylko moim ich proporcja nie była zbytnio sprawiedliwa. Zamieszczę tu ssy od uczestnika owej sprzeczki, ktory chcialby złozyc pewną reklamację.

http://imageshack.us/g/3/ja5a.jpg/
i opcja do pobrania
http://www.speedyshare.com/files/29881545/Ja.rar

Przejdźmy do konkretów, jesli ktos sie zapoznał z rozmową, wymienię teraz kary:

RyszardL jail, knebel 24, kilkanaście minut później ban
BadylBamber 30 min knebel
AdersYooo jail, knebel 24

Chodzi konkretnie o kare dla osobnika wymienienionego jako ostatni, zdaniem nie tylko moim materialu na taka kare to on nie zrobił ,więc uprzejmie proszę o wyjaśnienie mi za co dostał taką nagrodę.

Ze sprawą zwracano sie do Felixxa- gma, ktory karal, jednak ten mówił, ze nam nie wyjasni, a Mistt odsyłał do niego.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


15 Sie 2011, o 22:23
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Rysiu dostał aż tyle, bo doszło do mnie nieco więcej niż na tych ssach.

A Ty... No proszę Cię, to jest jawna prowokacja. Wybacz, że to mówię, ale co z Ciebie za facet, skoro do kobiety umiesz takie rzeczy mówić? Zdajesz sobie sprawę, jak to ją obraża? Wczuj się może kiedyś w skórę drugiej osoby?

Dobrze wiedziałeś, że prowokujesz tu Anielską i BadylBambera - działanie w ten sposób na parę jest moim zdaniem poniżej wszelkiej krytyki. Doszły mnie też słuchy, że ogólnie często prowokujesz, ale mniejsza tutaj o to.

Dam się wypowiedzieć komu innemu.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Sie 2011, o 22:52
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
"Gdy nie możesz walczyć jak lew, bądź przebiegły jak lis"

Cytuj:
ale co z Ciebie za facet, skoro do kobiety umiesz takie rzeczy mówić?


Nie wiem w jakim świecie żyjesz ale to nie średniowiecze, o ile wiem to panuje równouprawnienie

Cytuj:
Zdajesz sobie sprawę, jak to ją obraża? Wczuj się może kiedyś w skórę drugiej osoby?


Czemu to wszystkim innym osobą nie powiesz które mnie szczerze nienawidzą, obrażają, wyzywają et cetera ? Bo to troche dziwne jakby tak każdy najpierw na siebie patrzał a później na innych..

Cytuj:
Dobrze wiedziałeś, że prowokujesz tu Anielską i BadylBambera - działanie w ten sposób na parę jest moim zdaniem poniżej wszelkiej krytyki. Doszły mnie też słuchy, że ogólnie często prowokujesz, ale mniejsza tutaj o to.


Hmm no tak! Oni nie prowokują przecież nigdy to święci z s2, juz wielokrotnie mi spamowali na priv jak ja zabiłem badyla juz anielską to pojawiało sie grożenie za to a gdy oni mnie zabili wyśmiewali sie mi na priv, cóż może niech oni tez poczują sie w skórze drugiego czlowieka ?

Pozatym nie dostałem tylko za prowokacje.


15 Sie 2011, o 23:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Dodam, że w tej sytuacji w pełni popieram podjęte przez Felixxa (czy innego gm'a/smoda, nie wnikam) środki z racji jawnej prowokacji i obrazy. Rozporządzenie kary jest jeszcze o tyle sprawiedliwe, że ukarane zostały też "ofiary" prowokacji które niestety uległy emocjom i odpowiedziały ogniem na ogień.

Kara dobrze przydzielona, sam bym postąpił podobnie (może trochę zwiększył długość knebla).


AdersYooo napisał(a):
Nie wiem w jakim świecie żyjesz ale to nie średniowiecze, o ile wiem to panuje równouprawnienie

Od kiedy równouprawnieniem nazywamy prawo do obrażania płci pięknej..?

AdersYooo napisał(a):
Czemu to wszystkim innym osobą nie powiesz które mnie szczerze nienawidzą, obrażają, wyzywają et cetera ? Bo to troche dziwne jakby tak każdy najpierw na siebie patrzał a później na innych..


Wybacz, ale właśnie tak wygląda sprawa ze strony człowieka wychowanego i potrafiącego chłodno oraz mądrze oceniać sytuację i podejmować osąd nad daną sprawą.
Zawsze chcąc oceniać kogoś innego, wpierw warto spojrzeć w lustro, a zawsze wypowiadając jakieś słowo zastanowić się trzy razy.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


15 Sie 2011, o 23:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Dodam jeszcze, iż kolega w przeciwieństwie do badyla i całej reszty ,która kocha nas obrażać zamiast powiedzieć w ich stylu "Anielska to dzi*ka" chciał kulturalnie obejść to peryfrazą i jestem pewna, ze gdyby zrobił to tak jak robią to oni to kara byłaby pewnie znacznie mniejsza.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


15 Sie 2011, o 23:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Rzucasz oskarżenia na które nie masz żadnych podstaw.
Natomiast jeśli masz na to jakiekolwiek dowody w postaci zapisu rozmów (ss) to śmiało możesz oddać sprawę do kogoś z moderatorów/gm'ów, zapewniam, że nie pozostawimy obojętnie takiej sprawy.

Jeśli jednak są to tylko oskarżenia tak zwane "na rękę" to proszę, abyś powstrzymał się od rzucania takich haseł.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


15 Sie 2011, o 23:14
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 19 Maj 2011, o 23:00
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Cytuj:
Od kiedy równouprawnieniem nazywamy prawo do obrażania płci pięknej..?


Więc według Ciebie dziewczyna może obrażać faceta a on jej nie bo ona należy do płci pięknej ?
Mówie tu ogólnie a nie konkretnie


15 Sie 2011, o 23:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Nigdzie nic takiego nie napisałem.
Nikt nie może kogokolwiek obrażać w żaden sposób, a już w ogóle w ogólnie przyjętych normach społeczeństwa obrażanie kobiet uchodzi za wykaz bardzo wulgarnego i chamskiego zachowania, a Ty w tym momencie powołujesz się na "równouprawnienie".


Toczymy dyskusje która zaczyna odbiegać od tematu.
Kara jest zasłużona.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


15 Sie 2011, o 23:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2011, o 15:22
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
Podstaw to ja mam akurat dużo, tyle ,że za wszystko zostali już ukarani, ponieważ mam taki zwyczaj, iż zamiast odpowiadać na takie dość nieinteligentne oszczerstwa w moją stronę po prostu robię dowody i wysyłam gdzie trzeba, jeśli ktoś wyrazi taką chęć mogę tu zamieścic ssy z innych recitali obraz Badyla. Chodzi mi o to ,że Aders zamiast powiedzieć w najprostszym stylu jak robi to Badyl chociażby zamieszczonej rozmowie, ominął ta tak jakby z cenzurą, a gdyby to zrobił, tak najprościej jak już wspomniałam to kara byłaby mniejsza.

_________________
"Żeby ktoś miał szczęście, ktoś inny musi poczuć jego brak."

Chodzić po świecie nie znając jego zasad, to jak błąkać się po wielkiej bilbiotece nie dotykając książek.


15 Sie 2011, o 23:24
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Niech mi to ktoś wytłumaczy ...
No to zamieszczaj recitale! Ale to nie zmienia faktu, że w tej sprawie ich nie ma, więc nie wiem po co mi to mówisz?

Aders, nie patrz na innych, tylko na siebie. Bo to o TWOIM kneblu mówimy. Jak dasz mi jakieś screeny, to także chętnie je obejrzę, jak zawsze i od każdego.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Sie 2011, o 23:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 249 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron